abclinuxu.cz AbcLinuxu.cz itbiz.cz ITBiz.cz HDmag.cz HDmag.cz abcprace.cz AbcPráce.cz
AbcLinuxu hledá autory!
Inzerujte na AbcPráce.cz od 950 Kč
Rozšířené hledání
×
    dnes 05:00 | Nová verze

    Byla vydána nová verze 26.6.25 svobodného multiplatformního video editoru Shotcut (Wikipedie) postaveného nad multimediálním frameworkem MLT. Shotcut je vedle zdrojových kódů k dispozici také ve formátech AppImage, Flatpak a Snap.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 0
    včera 14:44 | IT novinky

    Apple bez varování odstranil ze svého obchodu sociální síť VKontaktě i další aplikace skupiny VK, jako je VK Music nebo VK Video [Novinky.cz].

    Ladislav Hagara | Komentářů: 4
    včera 14:22 | IT novinky

    V dubnu loňského roku představený poštovní klient Notion Mail bude 22. září ukončen.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 2
    včera 04:33 | Komunita

    Konference OpenAlt 2026 hledá přednášející. Proběhne o víkendu 7. a 8. listopadu na půdě Fakulty informačních technologií VUT v Brně. Témata konference jsou: Otevřený a svobodný software, IoT a Hnutí tvůrců, Vzdělávání, Bezpečnost a soukromí, Otevřená společnost, komunity a data, OpenMobility a další.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 0
    včera 04:22 | IT novinky

    Společnosti OpenAI a Broadcom oznámily čip optimalizovaný pro AI pojmenovaný Jalapeño.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 0
    25.6. 20:22 | Nová verze

    Deno (Wikipedie), běhové prostředí (runtime) pro JavaScript, TypeScript a WebAssembly, bylo vydáno v nové verzi 2.9. Hlavní novinkou je deno desktop pro převod Deno projektu na desktopovou aplikaci. Jedná se o alternativu k frameworkům Electron nebo Tauri.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 2
    25.6. 15:44 | IT novinky

    Od zítra jsou Datové schránky oficiálně na nové adrese datovka.gov.cz. Adresa mojedatovaschranka.cz zůstává funkční do 27. srpna 2026, následně budou uživatelé automaticky přesměrováni na datovka.gov.cz.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 3
    25.6. 13:44 | Nová verze

    Dolphin (Wikipedie), tj. open source multiplatformní emulátor herních konzolí GameCube a Wii od Nintenda, byl vydán ve verzi 2606. S podporou Game Boy Playeru.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 0
    25.6. 11:11 | Zajímavý software

    Vasudeva Kamath představil utilitu debvulns, alternativu k nativní utilitě debsecan, pro výpis zranitelností v Debianu. Navíc má především možnost výstupu ve strukturovaných formátech JSON a CSV. V plánu je exportér pro Prometheus.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 0
    24.6. 21:44 | IT novinky

    Oficiální český státní eshop s elektronickými dálničními známkami nově najdete na edalnice.gov.cz. Doména gov.cz jasně potvrzuje, že jste na oficiálním státním webu [𝕏].

    Ladislav Hagara | Komentářů: 28
    Které desktopové prostředí na Linuxu používáte?
     (11%)
     (8%)
     (2%)
     (17%)
     (31%)
     (4%)
     (6%)
     (2%)
     (15%)
     (26%)
    Celkem 1999 hlasů
     Komentářů: 30, poslední 3.4. 20:20
    Rozcestník
    Štítky: není přiřazen žádný štítek



    Vložit další komentář
    AsciiWolf avatar 11.7.2010 09:39 AsciiWolf | skóre: 41 | blog: Blog
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Video bylo odstraněno z důvodu porušení smluvních podmínek.
    Soudě dle popisu toho videa se ani nedivím, že Youtube to video cenzuroval... :-)
    11.7.2010 10:10 namenenezalezi
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Video bylo odstraněno z důvodu porušení smluvních podmínek.
    to je strašné sci fi, ako z Ostrova Dr.Moreaua...
    =^..^= AmigaPower® avatar 11.7.2010 10:22 =^..^= AmigaPower® | skóre: 30 | blog: BLB | Praha
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Video bylo odstraněno z důvodu porušení smluvních podmínek.
    Proto už všechno nahrávám na facebook...
    Heron avatar 11.7.2010 10:30 Heron | skóre: 53 | blog: root_at_heron | Olomouc
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Video bylo odstraněno z důvodu porušení smluvních podmínek.
    :-D :-D :-D
    =^..^= AmigaPower® avatar 11.7.2010 10:36 =^..^= AmigaPower® | skóre: 30 | blog: BLB | Praha
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Video bylo odstraněno z důvodu porušení smluvních podmínek.
    Tam ti nesmažou ani tvoje vlastní konto a to dokonce ani v případě, že o to výslovně požídáš. :-D

    Navíc kde by moje obrázky a videa byly ve větším bezpečí, než u CIA? :-D
    =^..^= AmigaPower® avatar 11.7.2010 10:38 =^..^= AmigaPower® | skóre: 30 | blog: BLB | Praha
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Video bylo odstraněno z důvodu porušení smluvních podmínek.
    "požádáš" - nemam český popisky, tak mi občas vyjde celkem vtiný slovo :-D
    Heron avatar 11.7.2010 10:41 Heron | skóre: 53 | blog: root_at_heron | Olomouc
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Video bylo odstraněno z důvodu porušení smluvních podmínek.
    =^..^= AmigaPower® avatar 11.7.2010 11:00 =^..^= AmigaPower® | skóre: 30 | blog: BLB | Praha
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Video bylo odstraněno z důvodu porušení smluvních podmínek.
    Nehroť to... :-D
    12.7.2010 16:51 Piškot | skóre: 7 | blog: Uživatel | Přerov nad labem
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Video bylo odstraněno z důvodu porušení smluvních podmínek.
    Piánko
    11.7.2010 12:01 void
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Video bylo odstraněno z důvodu porušení smluvních podmínek.
    a) YouTube si může mazat co chce.

    b) YouTube může mít reklam kolik chce.

    c) YouTube může být přetížené jak chce.

    d) Tebe nikdo nenutí se na YouTube připojovat.

    e) YouTube je soukromé, a ať je to jakkoli velká sračka, tobě je po tom prdlajs.
    11.7.2010 12:06 void
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Video bylo odstraněno z důvodu porušení smluvních podmínek.
    f) Můžeš si založit vlastní podobou službu - bez reklam, bez přetížění, bez smluvních podmínek umožňujících odstraňování videí.
    Grunt avatar 11.7.2010 14:05 Grunt | skóre: 23 | blog: Expresivní zabručení | Lanžhot
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Video bylo odstraněno z důvodu porušení smluvních podmínek.
    Nač znova vymýšlet kolo?[1],[2],…
    Na co 64-bitů když to jde i s jedním? | 80.78.148.5 | Hack (for) free or Die Hard!
    Grunt avatar 11.7.2010 14:07 Grunt | skóre: 23 | blog: Expresivní zabručení | Lanžhot
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Video bylo odstraněno z důvodu porušení smluvních podmínek.
    …,[3],…
    Na co 64-bitů když to jde i s jedním? | 80.78.148.5 | Hack (for) free or Die Hard!
    11.7.2010 22:05 Jary | skóre: 30 | blog: Jary má blog | Dům
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Video bylo odstraněno z důvodu porušení smluvních podmínek.
    To je docela prima, že si to člověk může dát na fullscreen a nekouše se to. Ale nefunguje mi to na nptel videa. Asi jsou moc dlouhá či co.
    .sig virus 3.2_cz: Prosím, okopírujte tento text do vaší patičky. GitHub
    Grunt avatar 11.7.2010 23:40 Grunt | skóre: 23 | blog: Expresivní zabručení | Lanžhot
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Video bylo odstraněno z důvodu porušení smluvních podmínek.
    Co to?
    Na co 64-bitů když to jde i s jedním? | 80.78.148.5 | Hack (for) free or Die Hard!
    12.7.2010 02:47 Jary | skóre: 30 | blog: Jary má blog | Dům
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Video bylo odstraněno z důvodu porušení smluvních podmínek.

    Něco jako OCW MIT, ale z Indie (;

     

     

    VŠ online, bez zkoušek (:

    .sig virus 3.2_cz: Prosím, okopírujte tento text do vaší patičky. GitHub
    Heron avatar 11.7.2010 12:10 Heron | skóre: 53 | blog: root_at_heron | Olomouc
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Video bylo odstraněno z důvodu porušení smluvních podmínek.
    Nepochopil jsi to. Nejde o pravidla youtube, jde o ukládání vlastních videí na youtube a pak linkování z vlastního serveru. Má to být na tom vlastním serveru společně s článkem.
    Marián Kyral avatar 11.7.2010 12:21 Marián Kyral | skóre: 29 | blog: Sem_Tam | Frýdek-Místek
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Video bylo odstraněno z důvodu porušení smluvních podmínek.
    Tak tak, už jsem na to narazil několikrát.
    |🇵🇸 avatar 11.7.2010 12:18 |🇵🇸 | skóre: 94 | blog:
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Video bylo odstraněno z důvodu porušení smluvních podmínek.
    Ty jsi horší kverulant než já. To už je pomalu na léčení.
    🇵🇸Touch grass🇺🇦 ✊ ani boha, ani pána
    =^..^= AmigaPower® avatar 11.7.2010 12:56 =^..^= AmigaPower® | skóre: 30 | blog: BLB | Praha
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Video bylo odstraněno z důvodu porušení smluvních podmínek.
    Pouštění žilou (pro začátek) :-D
    11.7.2010 13:37 Z.
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Video bylo odstraněno z důvodu porušení smluvních podmínek.
    Leave void alone!
    AsciiWolf avatar 11.7.2010 17:22 AsciiWolf | skóre: 41 | blog: Blog
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Video bylo odstraněno z důvodu porušení smluvních podmínek.
    s/void/troll
    11.7.2010 23:19 Z.
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Video bylo odstraněno z důvodu porušení smluvních podmínek.
    Ale kdeze troll, jen sarkasticky vypichuje dobre protinazory.
    Grunt avatar 11.7.2010 13:54 Grunt | skóre: 23 | blog: Expresivní zabručení | Lanžhot
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Video bylo odstraněno z důvodu porušení smluvních podmínek.
    A přesně z těchto důvodů (plus ještě některých navíc) je YouTube na …
    Na co 64-bitů když to jde i s jedním? | 80.78.148.5 | Hack (for) free or Die Hard!
    Grunt avatar 11.7.2010 13:42 Grunt | skóre: 23 | blog: Expresivní zabručení | Lanžhot
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Video bylo odstraněno z důvodu porušení smluvních podmínek.
    Ježiš, co to je? X-Files po Rusky? Jen doufám, že toho psa po experimentu zas poskládaly zpátky dohromady a nezbyl jim v ruce nějaký šroubek o kterém nevěděli kam patří.
    Na co 64-bitů když to jde i s jedním? | 80.78.148.5 | Hack (for) free or Die Hard!
    vlastikroot avatar 11.7.2010 15:04 vlastikroot | skóre: 24 | blog: vlastikovo | Milevsko
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Video bylo odstraněno z důvodu porušení smluvních podmínek.
    V tom druhym videu je zas poskládanej.
    We will destroys the Christian's legion ... and the cross, will be inverted
    Grunt avatar 11.7.2010 15:35 Grunt | skóre: 23 | blog: Expresivní zabručení | Lanžhot
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Video bylo odstraněno z důvodu porušení smluvních podmínek.
    To je jiný. Toho nedemontovali, ale jenom zabili.
    Na co 64-bitů když to jde i s jedním? | 80.78.148.5 | Hack (for) free or Die Hard!
    vlastikroot avatar 11.7.2010 16:38 vlastikroot | skóre: 24 | blog: vlastikovo | Milevsko
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Video bylo odstraněno z důvodu porušení smluvních podmínek.
    Tam je těch psů víc. Ale kdo ví.
    We will destroys the Christian's legion ... and the cross, will be inverted
    11.7.2010 16:24 Bystroushaak
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Video bylo odstraněno z důvodu porušení smluvních podmínek.
    Ja jsem spokojeny uzivatel http://videobin.org/
    12.7.2010 10:33 martin knocik | skóre: 14
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Video bylo odstraněno z důvodu porušení smluvních podmínek.
    Dobrý bol aj podobný pokus ked psovi prišili na krk živú hlavu z ineho psa, tá sa aj hýbala. Vydržala živá pár dní. Videl som taketo videá. Možno s nejakými modernejšími prostriedkami by to prežilo aj dlhšie.

    Založit nové vláknoNahoru

    Tiskni Sdílej: Linkuj Jaggni to Vybrali.sme.sk Google Del.icio.us Facebook

    ISSN 1214-1267   www.czech-server.cz
    © 1999-2015 Nitemedia s. r. o. Všechna práva vyhrazena.