abclinuxu.cz AbcLinuxu.cz itbiz.cz ITBiz.cz HDmag.cz HDmag.cz abcprace.cz AbcPráce.cz
AbcLinuxu hledá autory!
Inzerujte na AbcPráce.cz od 950 Kč
Rozšířené hledání
×
    dnes 04:00 | Zajímavý software

    Nourish (GitHub) je nový správce oken pro Linux. Tradiční plochy nahrazuje nekonečným plátnem a posouváním a přibližováním. Využívá vlastní kompozitor pro Wayland s názvem y5. Videoukázka.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 0
    včera 15:33 | Komunita

    Po 20 letech a 17 otevřených (open source) krátkých filmech Blender Studio oznámilo plán na svůj první celovečerní film. Cílem samozřejmě není jenom nový otevřený film, ale především vývoj a vylepšení otevřených nástrojů pro spolupráci napříč celým procesem a vytvoření otevřené příručky (playbook) pro filmovou produkci ve velkém měřítku s informacemi, které jsou obvykle dostupné pouze uvnitř komerčních studií, a pomoci tak nezávislým tvůrcům překonat technické a organizační bariéry.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 0
    včera 05:00 | Nová verze

    Byla vydána nová verze 26.6.25 svobodného multiplatformního video editoru Shotcut (Wikipedie) postaveného nad multimediálním frameworkem MLT. Shotcut je vedle zdrojových kódů k dispozici také ve formátech AppImage, Flatpak a Snap.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 0
    26.6. 14:44 | IT novinky

    Apple bez varování odstranil ze svého obchodu sociální síť VKontaktě i další aplikace skupiny VK, jako je VK Music nebo VK Video [Novinky.cz].

    Ladislav Hagara | Komentářů: 13
    26.6. 14:22 | IT novinky

    V dubnu loňského roku představený poštovní klient Notion Mail bude 22. září ukončen.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 3
    26.6. 04:33 | Komunita

    Konference OpenAlt 2026 hledá přednášející. Proběhne o víkendu 7. a 8. listopadu na půdě Fakulty informačních technologií VUT v Brně. Témata konference jsou: Otevřený a svobodný software, IoT a Hnutí tvůrců, Vzdělávání, Bezpečnost a soukromí, Otevřená společnost, komunity a data, OpenMobility a další.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 0
    26.6. 04:22 | IT novinky

    Společnosti OpenAI a Broadcom oznámily čip optimalizovaný pro AI pojmenovaný Jalapeño.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 0
    25.6. 20:22 | Nová verze

    Deno (Wikipedie), běhové prostředí (runtime) pro JavaScript, TypeScript a WebAssembly, bylo vydáno v nové verzi 2.9. Hlavní novinkou je deno desktop pro převod Deno projektu na desktopovou aplikaci. Jedná se o alternativu k frameworkům Electron nebo Tauri.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 2
    25.6. 15:44 | IT novinky

    Od zítra jsou Datové schránky oficiálně na nové adrese datovka.gov.cz. Adresa mojedatovaschranka.cz zůstává funkční do 27. srpna 2026, následně budou uživatelé automaticky přesměrováni na datovka.gov.cz.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 3
    25.6. 13:44 | Nová verze

    Dolphin (Wikipedie), tj. open source multiplatformní emulátor herních konzolí GameCube a Wii od Nintenda, byl vydán ve verzi 2606. S podporou Game Boy Playeru.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 0
    Které desktopové prostředí na Linuxu používáte?
     (11%)
     (7%)
     (2%)
     (16%)
     (31%)
     (4%)
     (6%)
     (2%)
     (15%)
     (26%)
    Celkem 2001 hlasů
     Komentářů: 30, poslední 3.4. 20:20
    Rozcestník


    Dotaz: Stahovani z uloz.to.. jak, kdyz nemam na serveru X

    15.3.2012 10:41 Lukas
    Stahovani z uloz.to.. jak, kdyz nemam na serveru X
    Přečteno: 7562×
    Ahoj. Shanim neco, s cim budu moci stahnout soubory z ulozto na mem serveru, kde nemam X ka. Takze neco jako wget (podporujici CAPTCHu) a nebo neco s webovym rozhranim. Na serveru mam Debian, Apache2, MySQL. Server mi bezi porad a kdyz si chci neco stahnout, bezi mi celou noc navic jeste muj pocitac a to je myslim zbytechne..

    Odpovědi

    15.3.2012 10:53 Tom
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Stahovani z uloz.to.. jak, kdyz nemam na serveru X
    ahoj, zkus kouknout na Jdownloader ma webove rozhrani a captchu umi ;)
    15.3.2012 12:27 Lukas
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Stahovani z uloz.to.. jak, kdyz nemam na serveru X
    Diky, taky jsem na nej koukal a ted jsem ho i zkusil nainstalovat. Ale on taky potrebuje Xka :-/
    ERROR
    No X11 DISPLAY variable was set, but this program performed an operation which requires it.
    
    15.3.2012 12:55 Adam
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Stahovani z uloz.to.. jak, kdyz nemam na serveru X
    A co pyload.org. Mne funguje par tyzdnov a bez problemov...
    15.3.2012 14:25 Lukas
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Stahovani z uloz.to.. jak, kdyz nemam na serveru X
    Tak tohle vypada hodne zajimave. A vazne to umi stahovat z ulozto s captchou (na serveru bez Xserveru)?
    Dreit avatar 15.3.2012 15:03 Dreit | skóre: 15 | blog: Dreit a jeho dračí postřehy | Královehradecký kraj
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Stahovani z uloz.to.. jak, kdyz nemam na serveru X

    Buď je možnost použít CaptchaTrader (za každou vyřešenou captchu dostaneš kredity, za každou spotřebovanou ti pár seberou), musim říct že to funguje perfektně. Další možnost je (zkoušel jsem u mobilu s Androidem) vkládat ručně - na mobilu se v aplikaci ukáže captcha, tak jen opíšu, OK a už to jede :-)

    Nope
    23.3.2012 20:44 Lukas
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Stahovani z uloz.to.. jak, kdyz nemam na serveru X
    Ahoj, zase ze vrycim k tematu. Nainstaloval jsem pyload a nejak nemuzu prijit na to, jak stahnout film z uloz.to ... co tam mam dat za odkaz?
    23.3.2012 20:51 Lukas
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Stahovani z uloz.to.. jak, kdyz nemam na serveru X
    Pardon, uz to mam:-) musim zkopcit ten link z toho vyhledaneho odkazu. Jak kopiroval ten po rozkliknuti a to je spatne.. uz to maka:-)
    23.3.2012 21:31 Lukas
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Stahovani z uloz.to.. jak, kdyz nemam na serveru X
    Ale jeste se zeptam.. Existuje nejaky doplnek pro chrome nebo firefox, kde primo z prohlizece budo moci stahovat s pyload.. jako, ze kliknu na odkaz a poslu ho na pyload.. bez vyuziti jeho webrozhrani?
    Dreit avatar 23.3.2012 21:47 Dreit | skóre: 15 | blog: Dreit a jeho dračí postřehy | Královehradecký kraj
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Stahovani z uloz.to.. jak, kdyz nemam na serveru X

    Snažím se něco vymyslet, ale napadá mě jen jedno (nevím jestli to tu funkcionalitu má - odchytávání schránky)

    - stáhnout frontend pro PyLoad, připojit ho na backend a povolit odchytávání odkazů ze schránky

    Nope
    15.3.2012 12:56 Tom
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Stahovani z uloz.to.. jak, kdyz nemam na serveru X
    damn, ja ho mel chvili tak si uz moc nepamatuju...
    Luboš Doležel (Doli) avatar 15.3.2012 13:24 Luboš Doležel (Doli) | skóre: 98 | blog: Doliho blog | Kladensko
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Stahovani z uloz.to.. jak, kdyz nemam na serveru X
    FatRat... to rozsireni je nutne stahnout rucne, protoze v HTML jeste neni web rozhrani pro rozsireni a ted mi jeste koukam hapruje i podpora premium u Uloz.to, ale funguje to.
    15.3.2012 14:21 Lukas
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Stahovani z uloz.to.. jak, kdyz nemam na serveru X
    Ten jsem taky zkousel a taky chtel Xka.. delam neco spatne?
    David Watzke avatar 15.3.2012 14:36 David Watzke | skóre: 74 | blog: Blog... | Praha
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Stahovani z uloz.to.. jak, kdyz nemam na serveru X
    Qt je chce kvůli QtGui nainstalovaný, ale FatRat běžící X nepotřebuje.
    “Being honest may not get you a lot of friends but it’ll always get you the right ones” ―John Lennon
    15.3.2012 14:19 Atrament
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Stahovani z uloz.to.. jak, kdyz nemam na serveru X
    links2 -g, pokud ti tam běží aspoň framebuffer...
    Dreit avatar 15.3.2012 15:00 Dreit | skóre: 15 | blog: Dreit a jeho dračí postřehy | Královehradecký kraj
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Stahovani z uloz.to.. jak, kdyz nemam na serveru X

    PyLoad - používám to už dost dlouho a jede to naprosto perfektně, ovládání přes web + aplikace pro Android + jestli se nepletu, tak aplikace na PC se umí připojit ke konkrétnímu serveru.

     

    Je to fajn ;-)

    Nope
    15.3.2012 17:47 kt
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Stahovani z uloz.to.. jak, kdyz nemam na serveru X
    Da se tez zahajit stahovani na jinem pocitaci (se stejnou verejnou ip adresou) a vygenerovanou adresu souboru potom pouzit na serveru pro stazeni treba wget.
    Dreit avatar 15.3.2012 17:49 Dreit | skóre: 15 | blog: Dreit a jeho dračí postřehy | Královehradecký kraj
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Stahovani z uloz.to.. jak, kdyz nemam na serveru X

    To jsem nikdy nezkoušel, ale vždycky tušil že by to mohlo jít.....ale s PyLoad už nerešim :)

    Nope
    pepe_ avatar 15.3.2012 18:07 pepe_ | skóre: 48
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Stahovani z uloz.to.. jak, kdyz nemam na serveru X
    Příloha:

    Bash script co jsem nekde nasel.

    15.3.2012 18:25 Pavel Löbl | skóre: 7 | blog: vadnej_pixel
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Stahovani z uloz.to.. jak, kdyz nemam na serveru X
    Příloha:
    Na uloz.to sem si kdysi napsal tenhle jednoduchej skriptik. Vystaci si se sedem grepem a zakladnima prikazama. Captchu staci odesilat porad stejnou, na serveru asi nemaj session.
    the.max avatar 15.3.2012 22:14 the.max | skóre: 46 | blog: Smetiště
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Stahovani z uloz.to.. jak, kdyz nemam na serveru X
    Tak za tohle si zaslouzis Myslivce, mozna i tekutyho :-D
    KERNEL ULTRAS Fan Team || Sabaton - nejlepší učitel dějepisu || Gentoo - dokud nás systemd nerozdělí.
    the.max avatar 24.4.2012 13:14 the.max | skóre: 46 | blog: Smetiště
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Stahovani z uloz.to.. jak, kdyz nemam na serveru X
    hmm, tak ted uz asi maj:-(
    KERNEL ULTRAS Fan Team || Sabaton - nejlepší učitel dějepisu || Gentoo - dokud nás systemd nerozdělí.
    pepe_ avatar 24.4.2012 13:49 pepe_ | skóre: 48
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Stahovani z uloz.to.. jak, kdyz nemam na serveru X

    Potvrzuji že script již nestahuje (ale fungoval v době uveřejnění zde).

    24.4.2012 14:20 Pindal
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Stahovani z uloz.to.. jak, kdyz nemam na serveru X
    To je tak, když admin ulozto čte abclinuxu ;-)
    the.max avatar 24.4.2012 15:05 the.max | skóre: 46 | blog: Smetiště
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Stahovani z uloz.to.. jak, kdyz nemam na serveru X
    +1 :-(
    KERNEL ULTRAS Fan Team || Sabaton - nejlepší učitel dějepisu || Gentoo - dokud nás systemd nerozdělí.

    Založit nové vláknoNahoru

    Tiskni Sdílej: Linkuj Jaggni to Vybrali.sme.sk Google Del.icio.us Facebook

    ISSN 1214-1267   www.czech-server.cz
    © 1999-2015 Nitemedia s. r. o. Všechna práva vyhrazena.