abclinuxu.cz AbcLinuxu.cz itbiz.cz ITBiz.cz HDmag.cz HDmag.cz abcprace.cz AbcPráce.cz
AbcLinuxu hledá autory!
Inzerujte na AbcPráce.cz od 950 Kč
Rozšířené hledání
×
    včera 21:00 | IT novinky

    Zemřel průkopník videoherní hudby Bobby Prince (Wikipedie). Složil hudbu pro hry Wolfenstein 3D, Doom, Doom II, Duke Nukem II a Duke Nukem 3D.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 3
    včera 15:55 | IT novinky

    Počítačová hra Operace Flashpoint (Arma: Cold War Assault) od společnosti Bohemia Interactive slaví 25 let. Při této příležitosti bylo publikováno bezplatné hratelné Arma: Cold War Assault Remastered Demo a na GitHubu byly zveřejněny zdrojové kódy.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 0
    včera 12:22 | IT novinky

    Na trh v České republice přichází HP EliteBoard G1a. Jde o plnohodnotný AI počítač integrovaný přímo do těla klávesnice, tedy zařízení, které na první pohled vypadá jako minimalistická klávesnice, ale ve skutečnosti nahrazuje klasickou počítačovou jednotku.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 12
    včera 10:55 | Nová verze

    V lednu bylo oznámeno, že desktopové prostředí Xfce bude mít vlastní kompozitor pro Wayland s názvem xfwl4. O víkendu byla vydána první preview verze.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 0
    22.6. 23:44 | Nová verze

    Minulý týden byl oficiálně vydán Android 17. Detaily na blogu a stránkách věnovaných vývojářům.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 5
    22.6. 20:00 | IT novinky

    Dnes jde do prodeje zařízení Steam Machine. Steam Machine 512 GB za 1 039 EUR a Steam Machine 2 TB za 1 359 EUR. Do čtvrtka 25. června do 19:00 se lze zapsat na seznamy. Ty budou jednorázově náhodně slosovány, čímž bude určeno pořadí rezervací a čekacích listin.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 16
    22.6. 14:44 | Nová verze

    Vývojáři OpenMW (Wikipedie) oznámili vydání verze 0.51.0 této svobodné implementace enginu pro hru The Elder Scrolls III: Morrowind. Přehled novinek v oznámení o vydání a také na YouTube a PeerTube.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 0
    22.6. 13:33 | Nová verze

    Byla vydána nová verze 2026.3.0 "Carousels & Killer Whales" svobodného softwaru ScummVM (Wikipedie) umožňujícího bezproblémový běh mnoha klasických adventur na zařízeních, pro které nebyly nikdy určeny. Přehled novinek v poznámkách k vydání a na GitHubu.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 1
    22.6. 12:22 | IT novinky

    Tento týden (24. a 27. června) vyprší platnost Microsoft certifikátu v UEFI vydaných v roce 2011. Nové certifikáty byly vydány v roce 2023. Kdo na počítačích, i virtuálních, používá zabezpečené spouštění (Secure Boot), měl by si ověřit, že má certifikáty aktualizovány, viz např. články na Red Hat nebo Fedora. Pro stávající systémy se nic nemění. Nadále se budou normálně spouštět. Zavaděče podepsané pouze klíčem z 2023 se ale na počítačích s pouze certifikátem 2011 nespustí. Ve Fedoře je zavaděč shim ve verzi 16.1-6 podepsán klíči 2011 i 2023.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 7
    21.6. 19:55 | Zajímavý software

    Uživatelé mobilních telefonů s Linuxem si nyní mohou nainstalovat aplikaci Mobilní Datovka. Díky tomu je přístup k datovým schránkám dostupný i na zařízeních s mobilními linuxovými distribucemi, jako jsou například Mobian, NixOS Mobile, pmOS atd. Aplikace je dostupná na Flathubu.

    David Heidelberg | Komentářů: 3
    Které desktopové prostředí na Linuxu používáte?
     (11%)
     (8%)
     (2%)
     (16%)
     (31%)
     (3%)
     (6%)
     (2%)
     (16%)
     (26%)
    Celkem 1974 hlasů
     Komentářů: 30, poslední 3.4. 20:20
    Rozcestník
    Štítky: není přiřazen žádný štítek



    Vložit další komentář
    12.2.2009 12:10 sheery
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Můj blogísek o koních

    ROFL :D.

    Max avatar 12.2.2009 12:29 Max | skóre: 73 | blog: Max_Devaine
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Můj blogísek o koních
    Na tom koni ti to sekne :D
    Zdar Max
    Měl jsem sen ... :(
    Cubic avatar 12.2.2009 12:43 Cubic | skóre: 24 | blog: obcasne_vyplody | Essex
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Můj blogísek o koních
    ahojky, kraaasneee, jestli se chces pratelit pisni mi na blogysek, zatim pac a pusu :-*
    =^..^= AmigaPower® avatar 12.2.2009 12:45 =^..^= AmigaPower® | skóre: 30 | blog: BLB | Praha
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Můj blogísek o koních
    Cubic avatar 12.2.2009 12:45 Cubic | skóre: 24 | blog: obcasne_vyplody | Essex
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Můj blogísek o koních
    sakra, ta nabidka byla pro amigapower ale ty mi muzes pisnout taky :)
    Max avatar 12.2.2009 13:55 Max | skóre: 73 | blog: Max_Devaine
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Můj blogísek o koních
    Abych pravdu řekl, chvíli jsem váhal :D.
    Zdar Max
    Měl jsem sen ... :(
    kotyz avatar 12.2.2009 12:36 kotyz | skóre: 25 | blog: kotyzblog | Plzeň
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Můj blogísek o koních
    Fakt kůl blogísek. :-D

    Ten prvni obrazek nahore je vysledek souboje s GIMPem? Docela dobry.

    Hrdý člen KERNEL ULTRAS. | Furry/Brony/Otaku | Nemám čas ztrácet čas. | In 'pacman -Syu' we trust!
    =^..^= AmigaPower® avatar 12.2.2009 12:42 =^..^= AmigaPower® | skóre: 30 | blog: BLB | Praha
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Můj blogísek o koních
    jj, taková rychlovka, ještě tam měla na tom koni sedět Dona, ale nemam v práci žádnou pasující fotku :-D
    rincewind avatar 12.2.2009 12:52 rincewind | skóre: 14 | blog: Bloguji,_tedy_jsem? | Hermanova Hut
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Můj blogísek o koních

    Nejaka souvislost s timhle? :) jinak LOL

    =^..^= AmigaPower® avatar 12.2.2009 13:17 =^..^= AmigaPower® | skóre: 30 | blog: BLB | Praha
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Můj blogísek o koních
    Spíš mně včera večer inspiroval Kotyzův link na aprílovej článek o blogískách. :-D
    xkucf03 avatar 4.1.2014 11:33 xkucf03 | skóre: 50 | blog: xkucf03
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Můj blogísek o koních
    Mám rád, když se lidé přou, znamená to, že vědí, co dělají, a že mají směr. Frantovo.cz, SQL-DK, Relational pipes
    12.2.2009 12:54 Samae1
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Můj blogísek o koních

    Nechceš viměnit odkaz na muj khůlghůl blogžužlísek ? Neni sice o koních, ale o Didlovi, ale oproti tvému má růžhovej dyžájníček. Napiš to sem, za chvilku jsem o5 z5. Jinak mam kámošku, která umí fakt hezké vzhledy, můžu to sní domluvit a nějakej hezouškej ti vytvoří.Měj se mocciiinky fajn.

     

    PS: Už se účastníš nějakejch SOB(kdybys nevěděla Soutěž o Nejlepšíííčkej Blogík ) ??? :? :D :D XD XD XD MUCK

     

    PS:PS :

    XD

     

    Cubic avatar 12.2.2009 13:01 Cubic | skóre: 24 | blog: obcasne_vyplody | Essex
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Můj blogísek o koních
    lol, puvodne jsem chtel aby muj post vypadal nejak takhle, ale proste na to nemam talent
    Max avatar 12.2.2009 13:57 Max | skóre: 73 | blog: Max_Devaine
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Můj blogísek o koních
    Třeba to nebude o talentu, ale o praxy :D
    Zdar Max
    Měl jsem sen ... :(
    12.2.2009 13:12 Stevko
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Můj blogísek o koních

    Spomínam ja na zlaté časy, keď som gymnastiku robil... to som na koni aj naozaj cvičil. Ale nikdy som to poriadne nevedel a nemal som ho rád. Takže nie, kôň nie.

    Václav 12.2.2009 14:02 Václav "Darm" Novák | skóre: 26 | blog: Darmovy_kecy | Bechyně / Praha
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Můj blogísek o koních
    Příloha:
    Yeeee, sugoiiii!!! Ti tvoji koníšci jsou uberkawaiiii!!! A vůbec celey blogísek máš úžasňoučki pjekňouškej, neko jsou kchůl! Já neko lovískuju ze fšeho mocinky nejvíc. A nejlepshí jsou s otošenýma ouškhama!!! Másh yeště nějaký neko obrásky? Můžeme vymněňovat, já jich mám plney pošítačík.

    Jednu ti pošlu, muuuuuuck :-*
    Cross my heart and hope to fly, stick a cupcake in my eye!
    =^..^= AmigaPower® avatar 12.2.2009 14:09 =^..^= AmigaPower® | skóre: 30 | blog: BLB | Praha
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Můj blogísek o koních
    +1 za styl, přemejšlim jestli je větší záhul to přečíst, nebo napsat? V tomhle slangu bych ten blogísek asi napsat nezvlád... :-D
    Václav 12.2.2009 14:13 Václav "Darm" Novák | skóre: 26 | blog: Darmovy_kecy | Bechyně / Praha
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Můj blogísek o koních
    Heh, no, nevím jak tobě přečíst, ale já to psal asi pět minut :D
    Cross my heart and hope to fly, stick a cupcake in my eye!
    kotyz avatar 12.2.2009 14:16 kotyz | skóre: 25 | blog: kotyzblog | Plzeň
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Můj blogísek o koních
    Nekde na netu je na to automatickej prekladac (wypatlator nebo wypatlej se to menuje) a tam se pak takovy zapisky delaji raz dva ;-)
    Hrdý člen KERNEL ULTRAS. | Furry/Brony/Otaku | Nemám čas ztrácet čas. | In 'pacman -Syu' we trust!
    =^..^= AmigaPower® avatar 12.2.2009 14:20 =^..^= AmigaPower® | skóre: 30 | blog: BLB | Praha
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Můj blogísek o koních
    Yo, TaQ Teď už tOmU RoZuMiM... qUrWa!!! To yE AlE DeBiLiZmUs... * LoVE* kiss :***
    Václav 12.2.2009 14:25 Václav "Darm" Novák | skóre: 26 | blog: Darmovy_kecy | Bechyně / Praha
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Můj blogísek o koních
    To je nuda, není nad DIY :)
    Cross my heart and hope to fly, stick a cupcake in my eye!
    Václav 12.2.2009 14:30 Václav "Darm" Novák | skóre: 26 | blog: Darmovy_kecy | Bechyně / Praha
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Můj blogísek o koních
    Hlavně ten vypatlátor neumí pořádné zdrobněliny, několikanásobná šišlavá přídavná jména, wapanesštinu...
    Cross my heart and hope to fly, stick a cupcake in my eye!
    kotyz avatar 12.2.2009 14:18 kotyz | skóre: 25 | blog: kotyzblog | Plzeň
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Můj blogísek o koních
    Přílohy:
    Miluju manga usiska ;-) Moje laska je Mao z Shining Tears ;-)
    Hrdý člen KERNEL ULTRAS. | Furry/Brony/Otaku | Nemám čas ztrácet čas. | In 'pacman -Syu' we trust!
    Václav 12.2.2009 14:28 Václav "Darm" Novák | skóre: 26 | blog: Darmovy_kecy | Bechyně / Praha
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Můj blogísek o koních
    Hmm, seriál vypadá na slušný brak, ale kočička pěkná, tu si přihodím do sbírky :) Aspoň v tom jsem nekecal.
    Cross my heart and hope to fly, stick a cupcake in my eye!
    Darth Phantom avatar 12.2.2009 14:38 Darth Phantom | skóre: 18 | blog: Kelvin_Fitnick | Doma
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Můj blogísek o koních
    Si zabodoval, kocourku, s tímto blogem. Good job :-D. Není ale těch obrázků příliš mnoho? Také máš hezké koníčky a cvičit po 12 pivech nějakou sestavu musí docela zajímavé :-D
    Tahle patička nemá hlavu ani patu
    Václav 12.2.2009 14:43 Václav "Darm" Novák | skóre: 26 | blog: Darmovy_kecy | Bechyně / Praha
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Můj blogísek o koních
    No, tak po dvanácti pivech by toho na Mao moc nenacvičil :)
    Cross my heart and hope to fly, stick a cupcake in my eye!
    =^..^= AmigaPower® avatar 12.2.2009 14:44 =^..^= AmigaPower® | skóre: 30 | blog: BLB | Praha
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Můj blogísek o koních
    ...jo, ale já se na tom v reálu jen jednou na základce pruboval tak jako "přehoupnout" a tak sem si vo to madlo prokous držku, že už jsem se tý věci nikdy v životě nedotknul...
    |🇵🇸 avatar 13.2.2009 07:02 |🇵🇸 | skóre: 94 | blog:
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Můj blogísek o koních
    To mi připomíná: je sexejší Rei, nebo Asuka? Kawaiii!
    🇵🇸Touch grass🇺🇦 ✊ ani boha, ani pána
    Nicky726 avatar 12.2.2009 22:39 Nicky726 | skóre: 56 | blog: Nicky726
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Můj blogísek o koních
    +1 :-D
    Enjoy the detours. There you’ll find the things more important than what you want. (Hunter x Hunter)
    frEon avatar 13.2.2009 01:00 frEon | skóre: 40 | Praha
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Můj blogísek o koních
    MEGALOL, tak tenhle blogisek je jednoznacne nejlepsi. :-D
    Talking about music is like dancing to architecture.
    =^..^= AmigaPower® avatar 13.2.2009 08:33 =^..^= AmigaPower® | skóre: 30 | blog: BLB | Praha
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Můj blogísek o koních
    Děkuji, stál mně dost intelektuální námahy, zvláště při studiu základních stavebních kamenů blogísků o koních, čili čtení těch opravdových :-D
    |🇵🇸 avatar 13.2.2009 13:40 |🇵🇸 | skóre: 94 | blog:
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Můj blogísek o koních
    Nejsi ty náhodou masochista?
    🇵🇸Touch grass🇺🇦 ✊ ani boha, ani pána
    =^..^= AmigaPower® avatar 13.2.2009 14:00 =^..^= AmigaPower® | skóre: 30 | blog: BLB | Praha
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Můj blogísek o koních
    ...po přečtení pár těch blogísků už si nejsem sám jistej... :-D
    Darth Phantom avatar 13.2.2009 14:16 Darth Phantom | skóre: 18 | blog: Kelvin_Fitnick | Doma
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Můj blogísek o koních
    Tady je vzpomínka na tvá mladá léta a tvé sportovní výkony na koni :-)
    Tahle patička nemá hlavu ani patu
    |🇵🇸 avatar 13.2.2009 07:01 |🇵🇸 | skóre: 94 | blog:
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Můj blogísek o koních
    Mucinkyyy!!!
    🇵🇸Touch grass🇺🇦 ✊ ani boha, ani pána
    Darth Phantom avatar 13.2.2009 14:21 Darth Phantom | skóre: 18 | blog: Kelvin_Fitnick | Doma
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Můj blogísek o koních
    Mucinkyyy! Ty si koukám, Kolibáči, pojedl něco vtipné kaše a zařadil si do své patičky nějaké zmínky o vetřelcích :-). Anebo sis usmažil na pánvi nějaké marihuanové placičky, to je taky jedna z možností. Ty se budeš divit, až ti do té tvé samoty u lesa vtrhne nějaké komando od Komorouse v černých kuklách :). Ale díky, už mám dva vyhledávací pudlíky pro mé komentáře, a už mám i jednoho Kolibáče, co si mě umístil přímo do patičky :)
    Tahle patička nemá hlavu ani patu
    |🇵🇸 avatar 13.2.2009 14:55 |🇵🇸 | skóre: 94 | blog:
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Můj blogísek o koních
    Hele, poslední tvé komentáře, které jsem četl, mají hlavu a patu --- ještě chvíli a možná si tě zase z patičky oddělám. Tak si to nepokaz.
    🇵🇸Touch grass🇺🇦 ✊ ani boha, ani pána
    23.3.2009 13:06 dlgskfjbdd
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Můj blogísek o koních
    Tady ti něco posílam. Když právě začínáš číst tohle nepřestávej nebo se stane něco špatného. Jmenuji se Daisy, je mi 7 let mám blond vlasy a děsivé oči. Nemám nos a uši jsem mrtvá. Pokud tohle nepošleš 15ti lidem zjevím se dnes večer u tvé postele s nožem a zabiju tě.Tohle není vtip! Něco dobrého se ti stane v 15:22-někdo ti zavolá nebo k tobě promluví a řekne : MILUJI TĚ !!!! P.

    Založit nové vláknoNahoru

    Tiskni Sdílej: Linkuj Jaggni to Vybrali.sme.sk Google Del.icio.us Facebook

    ISSN 1214-1267   www.czech-server.cz
    © 1999-2015 Nitemedia s. r. o. Všechna práva vyhrazena.