abclinuxu.cz AbcLinuxu.cz itbiz.cz ITBiz.cz HDmag.cz HDmag.cz abcprace.cz AbcPráce.cz
AbcLinuxu hledá autory!
Inzerujte na AbcPráce.cz od 950 Kč
Rozšířené hledání
×
    dnes 04:00 | Zajímavý software

    Nourish (GitHub) je nový správce oken pro Linux. Tradiční plochy nahrazuje nekonečným plátnem a posouváním a přibližováním. Využívá vlastní kompozitor pro Wayland s názvem y5. Videoukázka.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 2
    včera 15:33 | Komunita

    Po 20 letech a 17 otevřených (open source) krátkých filmech Blender Studio oznámilo plán na svůj první celovečerní film. Cílem samozřejmě není jenom nový otevřený film, ale především vývoj a vylepšení otevřených nástrojů pro spolupráci napříč celým procesem a vytvoření otevřené příručky (playbook) pro filmovou produkci ve velkém měřítku s informacemi, které jsou obvykle dostupné pouze uvnitř komerčních studií, a pomoci tak nezávislým tvůrcům překonat technické a organizační bariéry.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 0
    včera 05:00 | Nová verze

    Byla vydána nová verze 26.6.25 svobodného multiplatformního video editoru Shotcut (Wikipedie) postaveného nad multimediálním frameworkem MLT. Shotcut je vedle zdrojových kódů k dispozici také ve formátech AppImage, Flatpak a Snap.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 0
    26.6. 14:44 | IT novinky

    Apple bez varování odstranil ze svého obchodu sociální síť VKontaktě i další aplikace skupiny VK, jako je VK Music nebo VK Video [Novinky.cz].

    Ladislav Hagara | Komentářů: 13
    26.6. 14:22 | IT novinky

    V dubnu loňského roku představený poštovní klient Notion Mail bude 22. září ukončen.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 3
    26.6. 04:33 | Komunita

    Konference OpenAlt 2026 hledá přednášející. Proběhne o víkendu 7. a 8. listopadu na půdě Fakulty informačních technologií VUT v Brně. Témata konference jsou: Otevřený a svobodný software, IoT a Hnutí tvůrců, Vzdělávání, Bezpečnost a soukromí, Otevřená společnost, komunity a data, OpenMobility a další.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 0
    26.6. 04:22 | IT novinky

    Společnosti OpenAI a Broadcom oznámily čip optimalizovaný pro AI pojmenovaný Jalapeño.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 0
    25.6. 20:22 | Nová verze

    Deno (Wikipedie), běhové prostředí (runtime) pro JavaScript, TypeScript a WebAssembly, bylo vydáno v nové verzi 2.9. Hlavní novinkou je deno desktop pro převod Deno projektu na desktopovou aplikaci. Jedná se o alternativu k frameworkům Electron nebo Tauri.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 2
    25.6. 15:44 | IT novinky

    Od zítra jsou Datové schránky oficiálně na nové adrese datovka.gov.cz. Adresa mojedatovaschranka.cz zůstává funkční do 27. srpna 2026, následně budou uživatelé automaticky přesměrováni na datovka.gov.cz.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 3
    25.6. 13:44 | Nová verze

    Dolphin (Wikipedie), tj. open source multiplatformní emulátor herních konzolí GameCube a Wii od Nintenda, byl vydán ve verzi 2606. S podporou Game Boy Playeru.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 0
    Které desktopové prostředí na Linuxu používáte?
     (11%)
     (7%)
     (2%)
     (17%)
     (31%)
     (4%)
     (6%)
     (2%)
     (15%)
     (26%)
    Celkem 2002 hlasů
     Komentářů: 30, poslední 3.4. 20:20
    Rozcestník

    Komiks KERNEL ULTRAS - Čas

    13.5.2011 20:21 | Přečteno: 1304× | Žumpa | poslední úprava: 27.3.2013 23:28

    KERNEL ULTRAS komiks

    Toto je ozajstný 3D komiks, žiadny stereoskopický shit :-)        

    Hodnocení: 57 %

            špatnédobré        

    Tiskni Sdílej: Linkuj Jaggni to Vybrali.sme.sk Google Del.icio.us Facebook

    Komentáře

    Vložit další komentář

    gtz avatar 13.5.2011 21:38 gtz | skóre: 27 | blog: gtz | Brno
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Komiks KERNEL ULTRAS - Čas
    Dobrý, ale co takto narvat obrázek až za break?
    - nejhorší jsou trpaslíci ... Ti Vám vlezou úplně všude
    Bedňa avatar 13.5.2011 21:51 Bedňa | skóre: 34 | blog: Žumpa | Horňany
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Komiks KERNEL ULTRAS - Čas
    Vybavené a vrátil som to v čase :-)
    KERNEL ULTRAS video channel >>>
    gtz avatar 13.5.2011 22:06 gtz | skóre: 27 | blog: gtz | Brno
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Komiks KERNEL ULTRAS - Čas
    :-)
    - nejhorší jsou trpaslíci ... Ti Vám vlezou úplně všude
    =^..^= AmigaPower® avatar 13.5.2011 22:23 =^..^= AmigaPower® | skóre: 30 | blog: BLB | Praha
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Komiks KERNEL ULTRAS - Čas
    Makáš na "tom"? :-D
    13.5.2011 22:55 kralyk z abclinuxu | skóre: 29 | blog:
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Komiks KERNEL ULTRAS - Čas
    ...neboj, bude to mít hotový nejpozději před týdnem ;-)
    =^..^= AmigaPower® avatar 13.5.2011 23:04 =^..^= AmigaPower® | skóre: 30 | blog: BLB | Praha
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Komiks KERNEL ULTRAS - Čas
    ...pche! Bedňa to bude mít hotový už minimálně před měsícem! :-D
    Bedňa avatar 14.5.2011 01:35 Bedňa | skóre: 34 | blog: Žumpa | Horňany
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Komiks KERNEL ULTRAS - Čas
    Už sa dajú pridávať články, zajtra budem makať na pridávaní komentov. Na servery je stále stará verzia takže zmeny nečakajte. Až sa mi podaria tie komenty, tak to hodím na server ako ostrú verziu. Zmeny od starej verzie: prihlasovanie z rôznych PC kopíruje cookies do ostatných PC, odstránené problémy s prihlásením. TODO: Zvýšenie bezpečnosti hesiel, komentáre, pridanie správičiek, blogov, správ. Seriály kvôli kompikovateľnosti dočasne odstránené. V ďalšom kroku bude možnosť editácie podľa oprávnení (global). Ďalší krok budú bany. Zabudol som že krok číslo jedna sa bude pridávať logovanie. Celkovo to bude volné, kto sa zaregistruje môže pridávať články, blogy, správíčky, Kto bude robiť bordel dostane ban. Opačná pointa ako inde. Hneď získaš práva, zneužiješ ich príde trest :) TODO2: rozdelenie práv: Každý registrovaný je automaticky redaktor, kto poruší upozornenia banán, block. Admini ako všade môžu všetko ... posratá demokracia :-D
    KERNEL ULTRAS video channel >>>
    14.5.2011 01:43 kralyk z abclinuxu | skóre: 29 | blog:
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Komiks KERNEL ULTRAS - Čas
    Kdybys chtěl, můžeš pro inspiraci mrknout na tohle, by ti to možná mohlo ušetřit nějaký kódění...
    Bedňa avatar 16.5.2011 01:00 Bedňa | skóre: 34 | blog: Žumpa | Horňany
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Komiks KERNEL ULTRAS - Čas
    JavaSript použijem až na záver, na nejaké efekty.
    KERNEL ULTRAS video channel >>>
    Bedňa avatar 14.5.2011 01:43 Bedňa | skóre: 34 | blog: Žumpa | Horňany
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Komiks KERNEL ULTRAS - Čas
    Celé som to postavil na linuxovej filozofii, takze reci typu, to sa nedá vymazať, pretože sa rozbije databáza neexistuje :)
    KERNEL ULTRAS video channel >>>
    13.5.2011 22:55 kralyk z abclinuxu | skóre: 29 | blog:
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Komiks KERNEL ULTRAS - Čas
    13.5.2011 23:31 Rupikulko
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Komiks KERNEL ULTRAS - Čas
    Anyway, it occurs to me, if I ever did perfect a time machine, I'd go into the past and give it to myself. Thus eliminating the need for me to invent it in the first place.
    Sheldon Cooper
    =^..^= AmigaPower® avatar 14.5.2011 12:12 =^..^= AmigaPower® | skóre: 30 | blog: BLB | Praha
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Komiks KERNEL ULTRAS - Čas
    Toto je ozajstný 3D komiks, žiadny stereoskopický shit :-)
    A 3D to jako uvidim jak? :-D
    kotyz avatar 15.5.2011 13:11 kotyz | skóre: 25 | blog: kotyzblog | Plzeň
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Komiks KERNEL ULTRAS - Čas
    Dej si 10 dvanáctek a 2 špeky uvidíš to i ve 4D :-D
    Hrdý člen KERNEL ULTRAS. | Furry/Brony/Otaku | Nemám čas ztrácet čas. | In 'pacman -Syu' we trust!
    =^..^= AmigaPower® avatar 15.5.2011 22:56 =^..^= AmigaPower® | skóre: 30 | blog: BLB | Praha
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Komiks KERNEL ULTRAS - Čas
    ...nic, nějaký další nápady?
    16.5.2011 00:24 kralyk z abclinuxu | skóre: 29 | blog:
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Komiks KERNEL ULTRAS - Čas
    Sis dal špeka na antidepresíva? :-D
    =^..^= AmigaPower® avatar 16.5.2011 06:23 =^..^= AmigaPower® | skóre: 30 | blog: BLB | Praha
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Komiks KERNEL ULTRAS - Čas
    ty sračky sem bral jen 14 dní...
    Dalibor Smolík avatar 16.5.2011 11:23 Dalibor Smolík | skóre: 54 | blog: Postrehy_ze_zivota | 50°5'31.93"N,14°19'35.51"E
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Komiks KERNEL ULTRAS - Čas
    Tak to se dalo vydržet. :-)
    Rozdíly v řeči a ve zvyklostech neznamenají vůbec nic, budeme-li mít stejné cíle a otevřená srdce.
    =^..^= AmigaPower® avatar 16.5.2011 23:18 =^..^= AmigaPower® | skóre: 30 | blog: BLB | Praha
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Komiks KERNEL ULTRAS - Čas
    Nedalo, proto sem přestal než to začlo fungovat :-D
    Dalibor Smolík avatar 17.5.2011 00:13 Dalibor Smolík | skóre: 54 | blog: Postrehy_ze_zivota | 50°5'31.93"N,14°19'35.51"E
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Komiks KERNEL ULTRAS - Čas
    Chyba. Já toho budu muset vydržet mnohem víc ...
    Rozdíly v řeči a ve zvyklostech neznamenají vůbec nic, budeme-li mít stejné cíle a otevřená srdce.
    =^..^= AmigaPower® avatar 17.5.2011 06:28 =^..^= AmigaPower® | skóre: 30 | blog: BLB | Praha
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Komiks KERNEL ULTRAS - Čas
    Nebyla to chyba, nenechám si rozesrat palici...
    Chytrex avatar 17.5.2011 06:42 Chytrex | skóre: 30 | Bohumín
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Komiks KERNEL ULTRAS - Čas
    tak tak.. Opět ses přesvědčil že chlast je jediný všelék..:D
    Hrdý člen KERNEL ULTRAS .:. define QUESTION ((bb) || !(bb)) .:. Odmítám vaši realitu a nahrazuji ji svou vlastní..
    Dalibor Smolík avatar 17.5.2011 09:15 Dalibor Smolík | skóre: 54 | blog: Postrehy_ze_zivota | 50°5'31.93"N,14°19'35.51"E
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Komiks KERNEL ULTRAS - Čas
    Vydrž to nepít. Já jsem nikdy tomu moc nedal, to je fakt, ale měl jsem rád (a mám) kvalitní pití. Teď však si už nedám ani pivo a stále méně mi to chybí. Nebezpečí je tak velké, že mi to za to nestojí. Tobě to taky pomůže. Jiná věc je, že některé léky dokážou udělat s člověkem divy a já jsem se o tom sám nedávno přesvědčil. Chce to upravit časem léčbu. Nemoci prostě chodí po lidech a ne po horách, tak to prostě chodí a není to žádná hanba.
    Rozdíly v řeči a ve zvyklostech neznamenají vůbec nic, budeme-li mít stejné cíle a otevřená srdce.
    =^..^= AmigaPower® avatar 17.5.2011 19:07 =^..^= AmigaPower® | skóre: 30 | blog: BLB | Praha
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Komiks KERNEL ULTRAS - Čas
    jj, doktorka řikala, nepijte, nekuřte, nepijte kafe, nestresujte se, máte tlak 160/80...

    ...ale to jaxi nejde :-D
    Dalibor Smolík avatar 18.5.2011 01:21 Dalibor Smolík | skóre: 54 | blog: Postrehy_ze_zivota | 50°5'31.93"N,14°19'35.51"E
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Komiks KERNEL ULTRAS - Čas
    Fakt je, že tělo musí jít do hrobu zhuntovaný, jak pravil klasik. :-)
    Rozdíly v řeči a ve zvyklostech neznamenají vůbec nic, budeme-li mít stejné cíle a otevřená srdce.

    Založit nové vláknoNahoru

    ISSN 1214-1267   www.czech-server.cz
    © 1999-2015 Nitemedia s. r. o. Všechna práva vyhrazena.