abclinuxu.cz AbcLinuxu.cz itbiz.cz ITBiz.cz HDmag.cz HDmag.cz abcprace.cz AbcPráce.cz
AbcLinuxu hledá autory!
Inzerujte na AbcPráce.cz od 950 Kč
Rozšířené hledání
×
    dnes 21:00 | IT novinky

    Zemřel průkopník videoherní hudby Bobby Prince (Wikipedie). Složil hudbu pro hry Wolfenstein 3D, Doom, Doom II, Duke Nukem II a Duke Nukem 3D.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 0
    dnes 15:55 | IT novinky

    Počítačová hra Operace Flashpoint (Arma: Cold War Assault) od společnosti Bohemia Interactive slaví 25 let. Při této příležitosti bylo publikováno bezplatné hratelné Arma: Cold War Assault Remastered Demo a na GitHubu byly zveřejněny zdrojové kódy.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 0
    dnes 12:22 | IT novinky

    Na trh v České republice přichází HP EliteBoard G1a. Jde o plnohodnotný AI počítač integrovaný přímo do těla klávesnice, tedy zařízení, které na první pohled vypadá jako minimalistická klávesnice, ale ve skutečnosti nahrazuje klasickou počítačovou jednotku.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 12
    dnes 10:55 | Nová verze

    V lednu bylo oznámeno, že desktopové prostředí Xfce bude mít vlastní kompozitor pro Wayland s názvem xfwl4. O víkendu byla vydána první preview verze.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 0
    včera 23:44 | Nová verze

    Minulý týden byl oficiálně vydán Android 17. Detaily na blogu a stránkách věnovaných vývojářům.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 5
    včera 20:00 | IT novinky

    Dnes jde do prodeje zařízení Steam Machine. Steam Machine 512 GB za 1 039 EUR a Steam Machine 2 TB za 1 359 EUR. Do čtvrtka 25. června do 19:00 se lze zapsat na seznamy. Ty budou jednorázově náhodně slosovány, čímž bude určeno pořadí rezervací a čekacích listin.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 16
    včera 14:44 | Nová verze

    Vývojáři OpenMW (Wikipedie) oznámili vydání verze 0.51.0 této svobodné implementace enginu pro hru The Elder Scrolls III: Morrowind. Přehled novinek v oznámení o vydání a také na YouTube a PeerTube.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 0
    včera 13:33 | Nová verze

    Byla vydána nová verze 2026.3.0 "Carousels & Killer Whales" svobodného softwaru ScummVM (Wikipedie) umožňujícího bezproblémový běh mnoha klasických adventur na zařízeních, pro které nebyly nikdy určeny. Přehled novinek v poznámkách k vydání a na GitHubu.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 1
    včera 12:22 | IT novinky

    Tento týden (24. a 27. června) vyprší platnost Microsoft certifikátu v UEFI vydaných v roce 2011. Nové certifikáty byly vydány v roce 2023. Kdo na počítačích, i virtuálních, používá zabezpečené spouštění (Secure Boot), měl by si ověřit, že má certifikáty aktualizovány, viz např. články na Red Hat nebo Fedora. Pro stávající systémy se nic nemění. Nadále se budou normálně spouštět. Zavaděče podepsané pouze klíčem z 2023 se ale na počítačích s pouze certifikátem 2011 nespustí. Ve Fedoře je zavaděč shim ve verzi 16.1-6 podepsán klíči 2011 i 2023.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 7
    21.6. 19:55 | Zajímavý software

    Uživatelé mobilních telefonů s Linuxem si nyní mohou nainstalovat aplikaci Mobilní Datovka. Díky tomu je přístup k datovým schránkám dostupný i na zařízeních s mobilními linuxovými distribucemi, jako jsou například Mobian, NixOS Mobile, pmOS atd. Aplikace je dostupná na Flathubu.

    David Heidelberg | Komentářů: 3
    Které desktopové prostředí na Linuxu používáte?
     (11%)
     (8%)
     (2%)
     (16%)
     (31%)
     (4%)
     (6%)
     (2%)
     (16%)
     (26%)
    Celkem 1971 hlasů
     Komentářů: 30, poslední 3.4. 20:20
    Rozcestník
    Štítky: není přiřazen žádný štítek



    Vložit další komentář
    23.2.2009 17:51 cadic | blog: cadic
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Líbí se vám můj podpis?

    ne

    23.2.2009 17:53 snajpa | skóre: 20 | blog: snajpuv_blocek | Brno
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Líbí se vám můj podpis?
    Pecka!
    --- vpsFree.cz --- Virtuální servery svobodně
    23.2.2009 18:07 snajpa | skóre: 20 | blog: snajpuv_blocek | Brno
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Líbí se vám můj podpis?
    Tím jsem ovšem myslel - "pecka, co je tohle za kravinovýblitek"
    --- vpsFree.cz --- Virtuální servery svobodně
    23.2.2009 18:48 snajpa | skóre: 20 | blog: snajpuv_blocek | Brno
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Líbí se vám můj podpis?
    Ha! koukám už i anketa se objevila... Dobrý +1 000 000
    --- vpsFree.cz --- Virtuální servery svobodně
    Cubic avatar 23.2.2009 18:04 Cubic | skóre: 24 | blog: obcasne_vyplody | Essex
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Líbí se vám můj podpis?
    tak tohle uz je spatny... mel bys zapatrat hluboko ve svem svedomi a premyslet o tom jestli kazdemu, kdo klikl na tohle "cosi", nedluzis par sekund zivota, o ktere prave prisli
    Ratoncito avatar 23.2.2009 18:05 Ratoncito | skóre: 19 | blog: Foso
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Líbí se vám můj podpis?
    Nedlužím nic, nemusel klikat
    OS: ArchLinux, WM: Compiz-fusion | Na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl!!!
    23.2.2009 18:05 Martin | skóre: 10 | blog: Nádraží Perdido
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Líbí se vám můj podpis?
    No když už se ptáš — je debilní. Ale nic proti, samozřejmě.
    23.2.2009 18:09 ja
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Líbí se vám můj podpis?

    No - ako by som to - ak to myslis zo srandy, tak to nie je vobec vtipne - ba priam by som povedal, ze sa to dotyka vrcholu trapnosti - a ked to myslis vazne tak si oberdebil.

    Ratoncito avatar 23.2.2009 18:11 Ratoncito | skóre: 19 | blog: Foso
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Líbí se vám můj podpis?
    Vážně jsem to nemyslel.
    OS: ArchLinux, WM: Compiz-fusion | Na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl!!!
    Ratoncito avatar 23.2.2009 18:20 Ratoncito | skóre: 19 | blog: Foso
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Líbí se vám můj podpis?
    To jsem to vylepšil co?

    Gnome= Gay Network Object Model Environment. KDE= Komunist's Desktop Environment :-). | Forum i have got a problem here.
    OS: ArchLinux, WM: Compiz-fusion | Na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl!!!
    23.2.2009 18:31 *
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Líbí se vám můj podpis?
    Ratoncito = Retardovaný autor tohoto nesmyslného cintu...
    23.2.2009 19:39 YYY | skóre: 29 | blog: martinek
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Líbí se vám můj podpis?
    Uff
    23.2.2009 19:43 snajpa | skóre: 20 | blog: snajpuv_blocek | Brno
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Líbí se vám můj podpis?
    To jsi zdrogovanej, nebo to je nějaká vědecká studie, jak budeme reagovat?
    --- vpsFree.cz --- Virtuální servery svobodně
    23.2.2009 18:36 Watson
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Líbí se vám můj podpis?
    ... jdi si cist Kaju Marika... Na Tleskace asi nemas... Napis neco normalniho, trebas zamysleni nad sebou sama, vse lepsi tohoto...
    23.2.2009 18:58 Messa | skóre: 39 | blog: Messa
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Líbí se vám můj podpis?

    Takovej hustej podpis, z toho dneska asi neusnu.

     

    =^..^= AmigaPower® avatar 23.2.2009 19:32 =^..^= AmigaPower® | skóre: 30 | blog: BLB | Praha
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Líbí se vám můj podpis?
    FUJ!
    23.2.2009 20:04 Leoš Literák | skóre: 74 | blog: LL | Praha
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Líbí se vám můj podpis?

    Chtel jsem te pozadat, at mi das do bugzilly bug, ze jsi nasel diru v kontrole HTML znacek. Ale to je spise chyba v prohlizeci. Proc kazde vnoreni big zvedne velikost fontu? Co by to udelalo u italicu? Lezici pismenko?

    Zakladatel tohoto portálu. Twitter, LinkedIn, blog, StackOverflow
    23.2.2009 20:41 fakenickname | skóre: 42 | blog: fakeblog
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Líbí se vám můj podpis?
    imho nejde o bug ale o podporu lokalizace. pri dostatecnem vnoreni tagu italic totiz ziskavaji pravo na mluvu i australane ;-)
    =^..^= AmigaPower® avatar 23.2.2009 20:45 =^..^= AmigaPower® | skóre: 30 | blog: BLB | Praha
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Líbí se vám můj podpis?
    Ta bugzilla mi dává zabrat, moje angličtina je tragická... proč to neni česky? Tkahle prd vim co mam zmáčknout, kam kliknout...

    nicméně <big> a <small> fungují "do zblbnutí" a na prohlížeč bych to nesváděl, s úspěchem to používám ve své vorbě a funguje to jak pod FF, tak pod Operou, Safari, Konquerorem a dokonce i pod IE®, pro kterej musim všechno "přebastlovat"...

    PS: slibuju, že se vynasnažim všechny ty díry nezneužívat ;-)

    =^..^= AmigaPower® avatar 23.2.2009 20:48 =^..^= AmigaPower® | skóre: 30 | blog: BLB | Praha
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Líbí se vám můj podpis?
    ...možná... <--- tady je fakt něco napsáno ;-) "Ctrl +" :-D :-D :-D
    23.2.2009 23:13 isimluk
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Líbí se vám můj podpis?

    blazne staci to nabrat do uschovny......


    =^..^= AmigaPower® avatar 24.2.2009 00:36 =^..^= AmigaPower® | skóre: 30 | blog: BLB | Praha
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Líbí se vám můj podpis?
    Moc práce ;-)
    Jendа avatar 24.2.2009 01:03 Jendа | skóre: 78 | blog: Jenda | JO70FB
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Líbí se vám můj podpis?
    Co by to udelalo u italicu? Lezici pismenko?
    IMHO ne

    (-: ǝɾoɹʇsɐu ısɾǝuɐʌoʞıʇsıɟos ʇıznod ısnɯ ǝuɐlɐɹʇsnɐ
    23.2.2009 20:01 Leoš Literák | skóre: 74 | blog: LL | Praha
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Líbí se vám můj podpis?

    Nějak mi to připomíná JXP ..

    Zakladatel tohoto portálu. Twitter, LinkedIn, blog, StackOverflow
    microcz avatar 23.2.2009 21:16 microcz | skóre: 18 | blog: Michalův zápisník | Praha
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Líbí se vám můj podpis?

    :) ne, ale nevadi mi :o)

    Ratoncito avatar 23.2.2009 22:11 Ratoncito | skóre: 19 | blog: Foso
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Líbí se vám můj podpis?
    Čím debilnější článek, tím více návštěv, 5:20 a kilobit (1024) návštěv :-)
    OS: ArchLinux, WM: Compiz-fusion | Na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl!!!
    24.2.2009 00:55 ^.^
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Líbí se vám můj podpis?
    "nechme detem" a "Rok narození: 1994", dobry :D
    24.2.2009 10:44 Bart
    Rozbalit Rozbalit vše Re: 1994 ....????
    KDE= Komunist's Desktop Environment?

    Vitej pionyre!....1989,1990,1991,1992,1993,1994 ;o)

    kotyz avatar 24.2.2009 02:17 kotyz | skóre: 25 | blog: kotyzblog | Plzeň
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Líbí se vám můj podpis?
    Jeste nakonec budem radi za Silenta, to je precejen o chlup lepsi autor ... :-D
    Hrdý člen KERNEL ULTRAS. | Furry/Brony/Otaku | Nemám čas ztrácet čas. | In 'pacman -Syu' we trust!
    24.2.2009 12:58 Martin Baleja | skóre: 13 | blog: Segmentation_Fault
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Líbí se vám můj podpis?

    No tak si aspoň vyzkouším jak funguje to blokování na Abíčku ... na neviděnou;-)

    Why are hemorrhoids called "hemorrhoids" instead of "assteroids"?
    24.2.2009 23:10 Jinej Michal | skóre: 7
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Líbí se vám můj podpis?
    Ne.
    26.2.2009 23:11 IMHO
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Líbí se vám můj podpis?

    Mam 100x lepsi a hlavne trefnejsi.

    --

    GNU is *indeed* Not UNIX

    Založit nové vláknoNahoru

    Tiskni Sdílej: Linkuj Jaggni to Vybrali.sme.sk Google Del.icio.us Facebook

    ISSN 1214-1267   www.czech-server.cz
    © 1999-2015 Nitemedia s. r. o. Všechna práva vyhrazena.