abclinuxu.cz AbcLinuxu.cz itbiz.cz ITBiz.cz HDmag.cz HDmag.cz abcprace.cz AbcPráce.cz
AbcLinuxu hledá autory!
Inzerujte na AbcPráce.cz od 950 Kč
Rozšířené hledání
×
    dnes 11:11 | Zajímavý software

    Vasudeva Kamath představil utilitu debvulns, alternativu k nativní utilitě debsecan, pro výpis zranitelností v Debianu. Navíc má především možnost výstupu ve strukturovaných formátech JSON a CSV. V plánu je exportér pro Prometheus.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 0
    včera 21:44 | IT novinky

    Oficiální český státní eshop s elektronickými dálničními známkami nově najdete na edalnice.gov.cz. Doména gov.cz jasně potvrzuje, že jste na oficiálním státním webu [𝕏].

    Ladislav Hagara | Komentářů: 15
    včera 14:22 | Nová verze

    Byla vydána nová verze 4.8.0 interaktivního shellu fish (friendly interactive shell, Wikipedie). Přehled novinek v poznámkách k vydání.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 2
    včera 12:00 | Nová verze

    Byl aktualizován seznam 500 nejvýkonnějších superpočítačů na světě TOP500. Nejvýkonnějším superpočítačem se nově stal čínský LineShine v Národním superpočítačovém centru v Šen-čenu (NSCS) s výkonem 2,198 exaFLOPS. Z prvního místa sesadil americký superpočítač El Capitan s výkonem 1,809 exaFLOPS. Nejvýkonnější český počítač C24 klesl na 215 místo. Karolina, GPU partition klesla na 249. místo a Karolina, CPU partition na 475. místo.

    … více »
    Ladislav Hagara | Komentářů: 7
    23.6. 21:00 | IT novinky

    Zemřel průkopník videoherní hudby Bobby Prince (Wikipedie). Složil hudbu pro hry Wolfenstein 3D, Doom, Doom II, Duke Nukem II a Duke Nukem 3D.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 10
    23.6. 15:55 | IT novinky

    Počítačová hra Operace Flashpoint (Arma: Cold War Assault) od společnosti Bohemia Interactive slaví 25 let. Při této příležitosti bylo publikováno bezplatné hratelné Arma: Cold War Assault Remastered Demo a na GitHubu byly zveřejněny zdrojové kódy.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 0
    23.6. 12:22 | IT novinky

    Na trh v České republice přichází HP EliteBoard G1a. Jde o plnohodnotný AI počítač integrovaný přímo do těla klávesnice, tedy zařízení, které na první pohled vypadá jako minimalistická klávesnice, ale ve skutečnosti nahrazuje klasickou počítačovou jednotku.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 19
    23.6. 10:55 | Nová verze

    V lednu bylo oznámeno, že desktopové prostředí Xfce bude mít vlastní kompozitor pro Wayland s názvem xfwl4. O víkendu byla vydána první preview verze.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 0
    22.6. 23:44 | Nová verze

    Minulý týden byl oficiálně vydán Android 17. Detaily na blogu a stránkách věnovaných vývojářům.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 7
    22.6. 20:00 | IT novinky

    Dnes jde do prodeje zařízení Steam Machine. Steam Machine 512 GB za 1 039 EUR a Steam Machine 2 TB za 1 359 EUR. Do čtvrtka 25. června do 19:00 se lze zapsat na seznamy. Ty budou jednorázově náhodně slosovány, čímž bude určeno pořadí rezervací a čekacích listin.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 20
    Které desktopové prostředí na Linuxu používáte?
     (11%)
     (8%)
     (2%)
     (16%)
     (31%)
     (3%)
     (6%)
     (2%)
     (16%)
     (26%)
    Celkem 1979 hlasů
     Komentářů: 30, poslední 3.4. 20:20
    Rozcestník



    Vložit další komentář
    Ilfirin avatar 1.7.2007 21:32 Ilfirin | skóre: 32 | blog: ilfblog | Liberec
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Rozvod a opravdu, ale opravdu nesociální škodolibost
    Víc obrázků se do toho tvého profilu nevešlo, nebo co tě utnulo?
    freshmouse avatar 1.7.2007 21:33 freshmouse | skóre: 42 | blog: Bruno Banány
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Rozvod a opravdu, ale opravdu nesociální škodolibost
    Takhle mám nižší sazbu daně z obrázků.
    1.7.2007 21:50 Kryštof
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Rozvod a opravdu, ale opravdu nesociální škodolibost
    :-D
    1.7.2007 21:56 Zuzkins | skóre: 2 | Praha
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Rozvod a opravdu, ale opravdu nesociální škodolibost
    Já pořád hledám, v čem se liší
    Chceš realizovat své sny? Probuď se!
    1.7.2007 22:39 Petr "Glubo" Sýkora | skóre: 21 | blog: Glubnik
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Rozvod a opravdu, ale opravdu nesociální škodolibost
    Url mají stejné, takže bych čekal, že se neliší. :)
    „O mrtvých jen v dobrém." „Pojďme se bavit o Stalinovi."
    freshmouse avatar 1.7.2007 22:47 freshmouse | skóre: 42 | blog: Bruno Banány
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Rozvod a opravdu, ale opravdu nesociální škodolibost
    Teď jsi tak dvě stě lidem zkazil radost ze hry (vsadil bych se, že si k tomu někteří i naprogramovali SW, co porovnává obrázky ;-)). :-)
    1.7.2007 22:59 Petr "Glubo" Sýkora | skóre: 21 | blog: Glubnik
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Rozvod a opravdu, ale opravdu nesociální škodolibost
    Pardon :-)
    „O mrtvých jen v dobrém." „Pojďme se bavit o Stalinovi."
    1.7.2007 22:01 Jan
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Rozvod a opravdu, ale opravdu nesociální škodolibost
    Nechápu proč do toho zatahuješ BLEK.a? Ten přece manželství není schopen (natož registrovaného partnerství) --- protože má schizoidní poruchu osobnosti.
    freshmouse avatar 1.7.2007 22:30 freshmouse | skóre: 42 | blog: Bruno Banány
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Rozvod a opravdu, ale opravdu nesociální škodolibost
    Právě proto by byl ideálním partnerem Jiřímu Paroubkovi.
    1.7.2007 22:33 CyberDragon
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Rozvod a opravdu, ale opravdu nesociální škodolibost
    Take jsem hlasoval pro BLEKa. Potrebuje poznat opravdoveho psychopata. To ho vyleci! XD
    2.7.2007 16:51 undertaker | skóre: 18 | Košice/Praha
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Rozvod a opravdu, ale opravdu nesociální škodolibost
    Kto koho vylieci? ;)
    Only man who sells empty boxes is the undertaker.
    xxx avatar 1.7.2007 22:34 xxx | skóre: 42 | blog: Na Kafíčko
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Rozvod a opravdu, ale opravdu nesociální škodolibost
    No LOL. Jeste ze jsi to jsem napsal, jinak bych si toho nevsim. Kouzlo nechteneho, nebo ze by...
    Please rise for the Futurama theme song.
    2.7.2007 11:16 kavol | skóre: 28
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Rozvod a opravdu, ale opravdu nesociální škodolibost
    mno, takové věci se stávají docela často ... já si třeba vybavuju novinový titulek "Sebevražda v přímém přenosu" a u toho reklama ve stylu "Vyzkoušejte si to také"
    freshmouse avatar 2.7.2007 12:01 freshmouse | skóre: 42 | blog: Bruno Banány
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Rozvod a opravdu, ale opravdu nesociální škodolibost
    Já na Kompostu viděl třeba fotku nějakých novin, kde byly tři titulky: "Muž ubil dva lidi sekerou", "Havel dostal od Polívky valašku" a reklama "Likvidace za 1/2 ceny"... Z toho jsem se fakt roznemohl. :-) Anebo "Dívka nepřežila pád z okna" a reklama "Nikdy nevíte, kdy to budete muset zabalit"... Kontextová reklama je kontextová reklama! :-)
    Dalibor Smolík avatar 2.7.2007 15:12 Dalibor Smolík | skóre: 54 | blog: Postrehy_ze_zivota | 50°5'31.93"N,14°19'35.51"E
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Rozvod a opravdu, ale opravdu nesociální škodolibost
    To všechno nic není. Když bylo pár týdnů po teroristických útocích v New Yorku a Washingtonu v roce 2001, objevil se na budově Svobodné Evropy obrovský billboard firmy T-Mobile s nápisem "Je čas na další akci". :-) Tomu se opravdu říká kouzlo nechtěného.
    Rozdíly v řeči a ve zvyklostech neznamenají vůbec nic, budeme-li mít stejné cíle a otevřená srdce.
    freshmouse avatar 2.7.2007 15:27 freshmouse | skóre: 42 | blog: Bruno Banány
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Rozvod a opravdu, ale opravdu nesociální škodolibost
    :-D
    Luk avatar 2.7.2007 23:56 Luk | skóre: 47 | blog: Kacířské myšlenky | Kutná Hora
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Rozvod a opravdu, ale opravdu nesociální škodolibost
    Na tramvaji, která zabíjela na Karlově náměstí v Praze, se zase vzápětí objevila reklama "Co tě nezabije, to tě posílí". Ale když se to provalilo, reklamu stáhli.
    Šifrování je absolutní nutnost a pomáhá chránit před nekalými živly
    freshmouse avatar 3.7.2007 00:06 freshmouse | skóre: 42 | blog: Bruno Banány
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Rozvod a opravdu, ale opravdu nesociální škodolibost
    )))
    Luk avatar 3.7.2007 00:18 Luk | skóre: 47 | blog: Kacířské myšlenky | Kutná Hora
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Rozvod a opravdu, ale opravdu nesociální škodolibost
    Je to tady ;-)
    Šifrování je absolutní nutnost a pomáhá chránit před nekalými živly
    2.7.2007 23:33 Deleted [8409] | skóre: 14 | blog: darkblog
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Rozvod a opravdu, ale opravdu nesociální škodolibost
    Pánové, pamatujete si na kauzu albert (nebo hypernova, teď přesně nevim), jak prodávali totálně plesnivé (trošku opracované) maso?

    Ta reklama "Nyní čerstvě u Alberta" mě sice přišla spíš jako výsměch než sranda, ale rozhodně na to v životě nezapomenu...

    no, popravdě jsem se spíš smál, protože maso nejím, ale byl to humus;)
    David Heidelberg avatar 2.7.2007 00:36 David Heidelberg | skóre: 46 | blog: blog_
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Rozvod a opravdu, ale opravdu nesociální škodolibost
    I když jsem se rozhodl, že politiku dopravdy komentovat nebudu tak k tomuhle doopravdy musím napsat: LOL :-D . Ale bylo by dobré něco podobného sehnat i k modrému ptáčku(ODS) a zelené travičce... :-D ať je to fér ;-)

    0K!AS
    freshmouse avatar 2.7.2007 06:22 freshmouse | skóre: 42 | blog: Bruno Banány
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Rozvod a opravdu, ale opravdu nesociální škodolibost
    Proč by to mělo být fér? Vyskočilo na mě tohle, tak jsem poslal tohle -- nebudu to "dorovnávat". Politika není fér. :-)
    freshmouse avatar 2.7.2007 10:05 freshmouse | skóre: 42 | blog: Bruno Banány
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Rozvod a opravdu, ale opravdu nesociální škodolibost
    Přeci jen. Chtěl jsi něco o zelených, tak jsem ti našel celé stránky, které je parodují. Jsou tam fakt legrační věci.
    Luk avatar 2.7.2007 23:57 Luk | skóre: 47 | blog: Kacířské myšlenky | Kutná Hora
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Rozvod a opravdu, ale opravdu nesociální škodolibost
    Nejlepší je ten biceps dole :-D
    Šifrování je absolutní nutnost a pomáhá chránit před nekalými živly
    2.7.2007 05:34 Linux.pathfinder | blog: pathfinder
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Rozvod a opravdu, ale opravdu nesociální škodolibost
    Robert Rosenberg... LOL :-D
    Dalibor Smolík avatar 2.7.2007 10:18 Dalibor Smolík | skóre: 54 | blog: Postrehy_ze_zivota | 50°5'31.93"N,14°19'35.51"E
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Rozvod a opravdu, ale opravdu nesociální škodolibost
    Marfuša rulezzzz. To nemá chybu. :-)
    Rozdíly v řeči a ve zvyklostech neznamenají vůbec nic, budeme-li mít stejné cíle a otevřená srdce.

    Založit nové vláknoNahoru

    Tiskni Sdílej: Linkuj Jaggni to Vybrali.sme.sk Google Del.icio.us Facebook

    ISSN 1214-1267   www.czech-server.cz
    © 1999-2015 Nitemedia s. r. o. Všechna práva vyhrazena.