abclinuxu.cz AbcLinuxu.cz itbiz.cz ITBiz.cz HDmag.cz HDmag.cz abcprace.cz AbcPráce.cz
AbcLinuxu hledá autory!
Inzerujte na AbcPráce.cz od 950 Kč
Rozšířené hledání
×
    dnes 05:00 | Nová verze

    Byla vydána nová verze 26.6.25 svobodného multiplatformního video editoru Shotcut (Wikipedie) postaveného nad multimediálním frameworkem MLT. Shotcut je vedle zdrojových kódů k dispozici také ve formátech AppImage, Flatpak a Snap.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 0
    včera 14:44 | IT novinky

    Apple bez varování odstranil ze svého obchodu sociální síť VKontaktě i další aplikace skupiny VK, jako je VK Music nebo VK Video [Novinky.cz].

    Ladislav Hagara | Komentářů: 4
    včera 14:22 | IT novinky

    V dubnu loňského roku představený poštovní klient Notion Mail bude 22. září ukončen.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 2
    včera 04:33 | Komunita

    Konference OpenAlt 2026 hledá přednášející. Proběhne o víkendu 7. a 8. listopadu na půdě Fakulty informačních technologií VUT v Brně. Témata konference jsou: Otevřený a svobodný software, IoT a Hnutí tvůrců, Vzdělávání, Bezpečnost a soukromí, Otevřená společnost, komunity a data, OpenMobility a další.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 0
    včera 04:22 | IT novinky

    Společnosti OpenAI a Broadcom oznámily čip optimalizovaný pro AI pojmenovaný Jalapeño.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 0
    25.6. 20:22 | Nová verze

    Deno (Wikipedie), běhové prostředí (runtime) pro JavaScript, TypeScript a WebAssembly, bylo vydáno v nové verzi 2.9. Hlavní novinkou je deno desktop pro převod Deno projektu na desktopovou aplikaci. Jedná se o alternativu k frameworkům Electron nebo Tauri.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 2
    25.6. 15:44 | IT novinky

    Od zítra jsou Datové schránky oficiálně na nové adrese datovka.gov.cz. Adresa mojedatovaschranka.cz zůstává funkční do 27. srpna 2026, následně budou uživatelé automaticky přesměrováni na datovka.gov.cz.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 3
    25.6. 13:44 | Nová verze

    Dolphin (Wikipedie), tj. open source multiplatformní emulátor herních konzolí GameCube a Wii od Nintenda, byl vydán ve verzi 2606. S podporou Game Boy Playeru.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 0
    25.6. 11:11 | Zajímavý software

    Vasudeva Kamath představil utilitu debvulns, alternativu k nativní utilitě debsecan, pro výpis zranitelností v Debianu. Navíc má především možnost výstupu ve strukturovaných formátech JSON a CSV. V plánu je exportér pro Prometheus.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 0
    24.6. 21:44 | IT novinky

    Oficiální český státní eshop s elektronickými dálničními známkami nově najdete na edalnice.gov.cz. Doména gov.cz jasně potvrzuje, že jste na oficiálním státním webu [𝕏].

    Ladislav Hagara | Komentářů: 28
    Které desktopové prostředí na Linuxu používáte?
     (11%)
     (8%)
     (2%)
     (17%)
     (31%)
     (4%)
     (6%)
     (2%)
     (15%)
     (26%)
    Celkem 1999 hlasů
     Komentářů: 30, poslední 3.4. 20:20
    Rozcestník



    Vložit další komentář
    14.9.2007 21:49 myšák | skóre: 26 | blog: EmentuX | Ostrava
    Rozbalit Rozbalit vše Re: První taneční za mnou

    Hmm, tak tomu se říká "admin-šikula". :-D

    PS: Na boty, které dřou nohy (pokud jsou kožené) doproučuju dotyčnou botu vzít, napařit nad hrncem s vroucí vodou a opatrně obout. Po téhle proceduře bota změkne a pěkně se vytvaruje podle nohy...

    PPS: "Taneční dřevitost" se podá - je třeba jen vytrvat ;-)

    Je nesmírně těžké být idiotem, konkurence je obrovská...
    |🇵🇸 avatar 14.9.2007 22:02 |🇵🇸 | skóre: 94 | blog:
    Rozbalit Rozbalit vše Re: První taneční za mnou
    Naši zase doporučovali proklepnutí kladivem. ^_^
    🇵🇸Touch grass🇺🇦 ✊ ani boha, ani pána
    15.9.2007 10:27 zelial | skóre: 21
    Rozbalit Rozbalit vše Re: První taneční za mnou
    to je fud! proklepnuti kladivem "tanecni drevitost" jeste zhorsuje.
    |🇵🇸 avatar 15.9.2007 12:02 |🇵🇸 | skóre: 94 | blog:
    Rozbalit Rozbalit vše Re: První taneční za mnou
    Řeč je o botkách.
    🇵🇸Touch grass🇺🇦 ✊ ani boha, ani pána
    15.9.2007 12:28 zelial | skóre: 21
    Rozbalit Rozbalit vše Re: První taneční za mnou
    zase jsem se spalil. no nic, priste tam toho smajlika uz vazne napisu.
    Vojtěch Trefný avatar 14.9.2007 22:32 Vojtěch Trefný | skóre: 24 | blog: Blog | Praha
    Rozbalit Rozbalit vše Re: První taneční za mnou
    Na boty, které dřou jsou nejlepší nové boty ;-) - mě taky dřely, koupil jsem si nové "spešl" na tancování a vydržely mi do teď (tzn. přes tři roky) a nedřou.
    |🇵🇸 avatar 14.9.2007 22:33 |🇵🇸 | skóre: 94 | blog:
    Rozbalit Rozbalit vše Re: První taneční za mnou
    Tři měsíce s tamtěmi vydržím a pak se uvidí (všichni víme, co).
    🇵🇸Touch grass🇺🇦 ✊ ani boha, ani pána
    Vojtěch Trefný avatar 14.9.2007 22:36 Vojtěch Trefný | skóre: 24 | blog: Blog | Praha
    Rozbalit Rozbalit vše Re: První taneční za mnou
    No pokud se chystáš chodit místo do tanečních do hospody, tak to nemá cenu, ale pokud tě tancování chytne, tak je to dobrý :-).
    |🇵🇸 avatar 14.9.2007 23:34 |🇵🇸 | skóre: 94 | blog:
    Rozbalit Rozbalit vše Re: První taneční za mnou
    Jsem abstinent. Navíc asociální. Hospodu bych vyloučil a na pokračování v tanečních se permanentně necítím, ale co, za tři měsíce třeba budu i něco umět a pak se uvidí.
    🇵🇸Touch grass🇺🇦 ✊ ani boha, ani pána
    Josef Kufner avatar 15.9.2007 01:46 Josef Kufner | skóre: 70
    Rozbalit Rozbalit vše Re: První taneční za mnou
    Tak v tom případě bych do bot investoval. Ty obyčejné taneční botky nejsou až tak drahé (ve srovnání s jinýma)... kolem tisícovky a opravdu se to vyplatí. Má to ovšem jednu drobnou vadu: budeš se muset přezouvat. Taneční boty mají měkou podrážku a jinde než na parketu to nenesou dobře. Při nákupu si kup spíš těsnější než volné, ony se trošku vytáhnou, ale zas ať ti nejsou malé.
    Hello world ! Segmentation fault (core dumped)
    |🇵🇸 avatar 15.9.2007 02:38 |🇵🇸 | skóre: 94 | blog:
    Rozbalit Rozbalit vše Re: První taneční za mnou
    Být na tom finančně lépe, uvažoval bych o tom.
    🇵🇸Touch grass🇺🇦 ✊ ani boha, ani pána
    Luk avatar 14.9.2007 21:50 Luk | skóre: 47 | blog: Kacířské myšlenky | Kutná Hora
    Rozbalit Rozbalit vše Re: První taneční za mnou
    Kdy se mám učit? Kdy mám programovat? Kdy si mám číst?
    Těch pár měsíců to jednou týdně vydržíš. Není od věci umět tancovat ;-)
    Šifrování je absolutní nutnost a pomáhá chránit před nekalými živly
    |🇵🇸 avatar 14.9.2007 22:02 |🇵🇸 | skóre: 94 | blog:
    Rozbalit Rozbalit vše Re: První taneční za mnou
    Nemít další den chemii, mlčím.
    🇵🇸Touch grass🇺🇦 ✊ ani boha, ani pána
    Luk avatar 14.9.2007 22:17 Luk | skóre: 47 | blog: Kacířské myšlenky | Kutná Hora
    Rozbalit Rozbalit vše Re: První taneční za mnou
    Chemie je v pohodě :-D
    Šifrování je absolutní nutnost a pomáhá chránit před nekalými živly
    |🇵🇸 avatar 14.9.2007 22:19 |🇵🇸 | skóre: 94 | blog:
    Rozbalit Rozbalit vše Re: První taneční za mnou
    Jak pro koho a jak s kterým kantorem.
    🇵🇸Touch grass🇺🇦 ✊ ani boha, ani pána
    14.9.2007 22:35 springer | skóre: 10 | blog: engineering
    Rozbalit Rozbalit vše Re: První taneční za mnou
    doporucuji ... http://jan.patera.name/old_www/povidky/s25.htm ...

    mohu potvrdit, ze to co psal pan Simek bylo u me presne tak, jenom v malem sale Lucerny ...
    kralovna Alzbeta a Stallmanuv holic diskutuji free software
    |🇵🇸 avatar 14.9.2007 23:32 |🇵🇸 | skóre: 94 | blog:
    Rozbalit Rozbalit vše Re: První taneční za mnou
    ^_^

    U mě to bylo méně násilné, i když...
    🇵🇸Touch grass🇺🇦 ✊ ani boha, ani pána
    xxx avatar 16.9.2007 21:37 xxx | skóre: 42 | blog: Na Kafíčko
    Rozbalit Rozbalit vše Re: První taneční za mnou
    JJ, maly sal Lucerny. Hledani vhodneho mista pri damske volence. Strategicke schovani za sloupy, kdyz se blizila korpulentni tanecnice (nebo nastrceni kamarada :)... Byla to hlina.
    Please rise for the Futurama theme song.
    Luk avatar 16.9.2007 22:04 Luk | skóre: 47 | blog: Kacířské myšlenky | Kutná Hora
    Rozbalit Rozbalit vše Re: První taneční za mnou
    Já jsem s korpulentní tanečnicí začínal hned na první hodině tanečních :-D Byla ovšem velice dobrá, nejednou jsem na ní pak s lítostí (a s nohama pošlapanýma od jehlových podpatků) vzpomínal.
    Šifrování je absolutní nutnost a pomáhá chránit před nekalými živly
    xxx avatar 16.9.2007 22:19 xxx | skóre: 42 | blog: Na Kafíčko
    Rozbalit Rozbalit vše Re: První taneční za mnou
    NO ja to myslel spis tak, ze nekterym slecnam se clovek chtel radeji vyhnout :-). A nektere slecny se take urcite chtely vyhnout nekterym tanecnikum.
    Please rise for the Futurama theme song.
    Luk avatar 16.9.2007 22:59 Luk | skóre: 47 | blog: Kacířské myšlenky | Kutná Hora
    Rozbalit Rozbalit vše Re: První taneční za mnou
    No samozřejmě. Ale já jsem to zase myslel tak, že postava není až tak zásadní kritérium ;-)
    Šifrování je absolutní nutnost a pomáhá chránit před nekalými živly
    Josef Kufner avatar 17.9.2007 16:58 Josef Kufner | skóre: 70
    Rozbalit Rozbalit vše Re: První taneční za mnou
    Při překročení určitých mezí je to velmi zásadní kritérium ;-)
    Hello world ! Segmentation fault (core dumped)
    Luk avatar 17.9.2007 20:04 Luk | skóre: 47 | blog: Kacířské myšlenky | Kutná Hora
    Rozbalit Rozbalit vše Re: První taneční za mnou
    To sice ano, ale pokud si vzpomínám, žádná slečna z kategorie "nadměrný náklad" se na mých tanečních naštěstí nevyskytovala ;-)
    Šifrování je absolutní nutnost a pomáhá chránit před nekalými živly
    17.9.2007 21:40 Petr "Glubo" Sýkora | skóre: 21 | blog: Glubnik
    Rozbalit Rozbalit vše Re: První taneční za mnou
    To v našich základkách v Lucerně (jestli si dobře vzpomínám, chodili jsme s Geem do stejných) bohužel pár takových, kterým se člověk raději vyhnul bylo. Ale většinou ne víc jak dvě až tři na kurz.
    „O mrtvých jen v dobrém." „Pojďme se bavit o Stalinovi."
    17.9.2007 21:38 Petr "Glubo" Sýkora | skóre: 21 | blog: Glubnik
    Rozbalit Rozbalit vše Re: První taneční za mnou
    Jojo, zvlášt když byl přítomen Předseda, Štaffa, či Duha ;-)
    „O mrtvých jen v dobrém." „Pojďme se bavit o Stalinovi."
    Petr Tomášek avatar 15.9.2007 08:17 Petr Tomášek | skóre: 39 | blog: Vejšplechty
    Rozbalit Rozbalit vše Re: První taneční za mnou
    Školní e-mailová schránka je nově přístupná z domu, ale funguje jen v MSIE.
    A co takhle si stežovat? (Případně zaúkolovat rodiče?)
    multicult.fm | monokultura je zlo | welcome refugees!
    tsLnox avatar 16.9.2007 13:19 tsLnox | skóre: 31 | blog: Blog jednoho ukecaného Gentoolemana | Žďár nad Sázavou
    Rozbalit Rozbalit vše Re: První taneční za mnou
    to souhlasím, stěžovat si! např. mě by nikdo MSIE otevřít nedonutil

    Založit nové vláknoNahoru

    Tiskni Sdílej: Linkuj Jaggni to Vybrali.sme.sk Google Del.icio.us Facebook

    ISSN 1214-1267   www.czech-server.cz
    © 1999-2015 Nitemedia s. r. o. Všechna práva vyhrazena.