Jak si zobrazit pomocí Chrome a na Chromiu založených webových prohlížečích stránky s neplatným certifikátem? Stačí napsat thisisunsafe.
V repozitáři AUR (Arch User Repository) linuxové distribuce Arch Linux byly nalezeny a odstraněny tři balíčky s malwarem. Jedná se o librewolf-fix-bin, firefox-patch-bin a zen-browser-patched-bin.
Dle plánu by Debian 13 s kódovým názvem Trixie měl vyjít v sobotu 9. srpna.
Vývoj linuxové distribuce Clear Linux (Wikipedie) vyvíjené společností Intel a optimalizováné pro jejich procesory byl oficiálně ukončen.
Byl publikován aktuální přehled vývoje renderovacího jádra webového prohlížeče Servo (Wikipedie).
V programovacím jazyce Go naprogramovaná webová aplikace pro spolupráci na zdrojových kódech pomocí gitu Forgejo byla vydána ve verzi 12.0 (Mastodon). Forgejo je fork Gitei.
Nová čísla časopisů od nakladatelství Raspberry Pi zdarma ke čtení: Raspberry Pi Official Magazine 155 (pdf) a Hello World 27 (pdf).
Hyprland, tj. kompozitor pro Wayland zaměřený na dláždění okny a zároveň grafické efekty, byl vydán ve verzi 0.50.0. Podrobný přehled novinek na GitHubu.
Patrick Volkerding oznámil před dvaatřiceti lety vydání Slackware Linuxu 1.00. Slackware Linux byl tenkrát k dispozici na 3,5 palcových disketách. Základní systém byl na 13 disketách. Kdo chtěl grafiku, potřeboval dalších 11 disket. Slackware Linux 1.00 byl postaven na Linuxu .99pl11 Alpha, libc 4.4.1, g++ 2.4.5 a XFree86 1.3.
Ministerstvo pro místní rozvoj (MMR) jako první orgán státní správy v Česku spustilo takzvaný „bug bounty“ program pro odhalování bezpečnostních rizik a zranitelných míst ve svých informačních systémech. Za nalezení kritické zranitelnosti nabízí veřejnosti odměnu 1000 eur, v případě vysoké závažnosti je to 500 eur. Program se inspiruje přístupy běžnými v komerčním sektoru nebo ve veřejné sféře v zahraničí.
Řešení dotazu:
Elektrolity (pokud jsou), zvládají 105°CJo, kdyby... Většina levnějšího HW má v sobě elektrolyty do 85°C
Tak urobil som nejake foto. http://s13.postimage.org/lbhhvlk07/Obr_zok_001.jpg ta druha fotka je fotena cez plexy, takze je to trocha horsia kvalita, ale vidiet tam ten tvar zdroja http://s13.postimage.org/f99v53vk7/Obr_zok_002.jpg
Ten maly fan co je polozeny na zdroji je uz nefunkcny a kable k nemu idu z vnutra zdroja, cize by som musel cely zdroj rozobrat, aby som ho odstranil (tak som ho tam radsej nechal)
Pouzil som teraz to co som mal doma 12cm fan, ale ma celkom dobru ucinnost, pretoze ak som skusal teplotu rukou (vzadu na zdroji kde opusta vzduch zdroj) tak bez fabu to bolo ovela teplejsie ako s fanom.
Inak je to tento PC http://network.mysteria.cz/compaq.html kupil som ho z tretej ruky a uz ide asi 4 roky 24/7, cize o kvalite suciastok niet pochyb
Zatial to necham tak ako je az do skoncenia sveta
Dufam, ze si to myslel ako zart !!!Ne, nemyslel. Proč?
Tiskni
Sdílej: