Společnost Proton AG představila novinky ve svých službách Proton Mail, Proton VPN, Proton Calendar a Proton Drive. Služby jsou přístupné z nového webu proton.me. Aktualizován byl ceník. Představen nový vizuál.
Týden po vydání Red Hat Enterprise Linux (RHEL) 9.0 byl vydán jeho klon AlmaLinux 9. Podrobnosti v poznámkách k vydání.
Broadcom kupuje firmu VMware za 61 miliard dolarů.
Google Chrome 102 byl s verzí 102.0.5005.61 prohlášen za stabilní. Opraveno bylo 32 bezpečnostních chyb. Přehled novinek na Chromium Blogu nebo na Chrome Platform Status. Oficiální přehled novinek (New in Chrome, YouTube) zatím nebyl publikován. Přehled novinek v nástrojích pro vývojáře je bez videa.
The Open Source Software Security Mobilization Plan (pdf) je konsorciem The Linux Foundation zastřešen plán na zvýšení bezpečnosti open source softwaru.
Minulý týden proběhla hackerská soutěž Pwn2Own Vancouver 2022. Máte-li na starost bezpečnost IT, výsledky vás nepotěší. Microsoft Teams, Oracle Virtualbox, Mozilla Firefox, Microsoft Windows 11, Ubuntu Desktop, Apple Safari, Tesla Model 3 Infotainment System. Vše potopeno. Demonstrované bezpečnostní chyby ve Firefoxu jsou již opraveny ve verzi 100.0.2.
Lokální úložiště Stratis (Wikipedie), alternativa k úložištím s ZFS a Btrfs, bylo vydáno ve verzi 3.1.0. Přehled novinek v poznámkách k vydání.
Sdružení CZ.NIC dnes vrátilo do zóny dříve vyřazená jména domén dezinformačních webů.
Před půl rokem představený webový vyhledávač You.com (Wikipedie) se zaměřuje také na kodéry. Vyzkoušet lze YouCode.
RustDesk je open source alternativa k TeamVieweru. Zdrojové kódy jsou k dispozici na GitHubu pod licencí GPL-3.0.
Diskuse byla administrátory uzamčena.
FAQ: Proč byl uzamčen/smazán můj dotaz v Poradně?
Všech 338 pluginů, 83 lokalizací a 703 úprav aktivně používáte?
Napište, co od toho chcete _Vy_, kopírovat z webu umí kdekdo.
To je tak -- kupa lidí tady asi od IM chce, aby posílal zprávy, přijímal zprávy a v lepším případě běžel na více platformách. Historie je většinou v textových souborech, takže není problém si napsat (sehnat na webu) skript, který ji předělá do nového klienta. Lokalizace většinou funguje obstojně a je dost obvyklé, že programy už češtinu bez problémů zvládají.
A pokud nestačily doposud dané rady, asi bude opravdu nejlepší ten wine a Miranda běžící pod ním.
ale pokud někdo jako přednost uvádí, že to umí zobrazit jméno právě hrající písničky, tak jsem asi o moc nepřišelCo máš proti Gaimu?![]()
http://www.microrna.org/src/binaries/?C=S;O=ANení nad chytrý řeči, že? Co takhle si přečíst soubor
README
? Ona totiž není Miranda pro Windows jako miRanda pro Linux. Ve vašem případě by bylo jistě lepší zůstat u tech Woken. :-P
Ve 21 století se snad já nebudu přizpůsobovat systému! Miranda pro linux:http://www.microrna.org/src/binaries/?C=S;O=A Mě se to zatím nepovedlo rozjet, ale třeba nám ti umělci poradí.miRanda is an algorithm for finding genomic targets for microRNAs. hehe. zato ty ses fakt ne-umelec ve vyhledavani relevantnich informaci :) prece se nebudes prizpusobovat systemu, vid :P
Tiskni
Sdílej: