abclinuxu.cz AbcLinuxu.cz itbiz.cz ITBiz.cz HDmag.cz HDmag.cz abcprace.cz AbcPráce.cz
AbcLinuxu hledá autory!
Inzerujte na AbcPráce.cz od 950 Kč
Rozšířené hledání
×
    dnes 11:11 | Zajímavý software

    Vasudeva Kamath představil utilitu debvulns, alternativu k nativní utilitě debsecan, pro výpis zranitelností v Debianu. Navíc má především možnost výstupu ve strukturovaných formátech JSON a CSV. V plánu je exportér pro Prometheus.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 0
    včera 21:44 | IT novinky

    Oficiální český státní eshop s elektronickými dálničními známkami nově najdete na edalnice.gov.cz. Doména gov.cz jasně potvrzuje, že jste na oficiálním státním webu [𝕏].

    Ladislav Hagara | Komentářů: 13
    včera 14:22 | Nová verze

    Byla vydána nová verze 4.8.0 interaktivního shellu fish (friendly interactive shell, Wikipedie). Přehled novinek v poznámkách k vydání.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 2
    včera 12:00 | Nová verze

    Byl aktualizován seznam 500 nejvýkonnějších superpočítačů na světě TOP500. Nejvýkonnějším superpočítačem se nově stal čínský LineShine v Národním superpočítačovém centru v Šen-čenu (NSCS) s výkonem 2,198 exaFLOPS. Z prvního místa sesadil americký superpočítač El Capitan s výkonem 1,809 exaFLOPS. Nejvýkonnější český počítač C24 klesl na 215 místo. Karolina, GPU partition klesla na 249. místo a Karolina, CPU partition na 475. místo.

    … více »
    Ladislav Hagara | Komentářů: 6
    23.6. 21:00 | IT novinky

    Zemřel průkopník videoherní hudby Bobby Prince (Wikipedie). Složil hudbu pro hry Wolfenstein 3D, Doom, Doom II, Duke Nukem II a Duke Nukem 3D.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 10
    23.6. 15:55 | IT novinky

    Počítačová hra Operace Flashpoint (Arma: Cold War Assault) od společnosti Bohemia Interactive slaví 25 let. Při této příležitosti bylo publikováno bezplatné hratelné Arma: Cold War Assault Remastered Demo a na GitHubu byly zveřejněny zdrojové kódy.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 0
    23.6. 12:22 | IT novinky

    Na trh v České republice přichází HP EliteBoard G1a. Jde o plnohodnotný AI počítač integrovaný přímo do těla klávesnice, tedy zařízení, které na první pohled vypadá jako minimalistická klávesnice, ale ve skutečnosti nahrazuje klasickou počítačovou jednotku.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 19
    23.6. 10:55 | Nová verze

    V lednu bylo oznámeno, že desktopové prostředí Xfce bude mít vlastní kompozitor pro Wayland s názvem xfwl4. O víkendu byla vydána první preview verze.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 0
    22.6. 23:44 | Nová verze

    Minulý týden byl oficiálně vydán Android 17. Detaily na blogu a stránkách věnovaných vývojářům.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 7
    22.6. 20:00 | IT novinky

    Dnes jde do prodeje zařízení Steam Machine. Steam Machine 512 GB za 1 039 EUR a Steam Machine 2 TB za 1 359 EUR. Do čtvrtka 25. června do 19:00 se lze zapsat na seznamy. Ty budou jednorázově náhodně slosovány, čímž bude určeno pořadí rezervací a čekacích listin.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 20
    Které desktopové prostředí na Linuxu používáte?
     (11%)
     (8%)
     (2%)
     (16%)
     (31%)
     (3%)
     (6%)
     (2%)
     (16%)
     (26%)
    Celkem 1979 hlasů
     Komentářů: 30, poslední 3.4. 20:20
    Rozcestník



    Vložit další komentář
    24.5.2007 11:23 Lu-Tze | skóre: 15 | blog: Lu-Tzeho blog
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Karneval boduje
    BTW jak jsi poznal, že ti to přišlo od karnevalu? Podle toho, že tam bylo správné zákaznické číslo nebos koukal do hlaviček mailu? Nebo...
    24.5.2007 11:34 Tomáš | skóre: 31 | blog: Tomik
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Karneval boduje
    Mail obsahoval správné zákaznické číslo a jméno, podle hlaviček to přišlo z domény karneval.cz. Já do článku zapomněl napsat (přidám), že rychlost se nezmenšila, proto jsem to s nimi neřešil.
    24.5.2007 11:42 Lu-Tze | skóre: 15 | blog: Lu-Tzeho blog
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Karneval boduje
    Takže sis to fakt kontroloval (už předtím)? Takže patříš mezi ten zlomek lidí, co by se nenechali napálit, kdyby to byl fake. Moc nerozumím tomu, proč tyhle a jiné věci nechodí podepsané.
    24.5.2007 12:12 Filip Jirsák | skóre: 67 | blog: Fa & Bi
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Karneval boduje
    A stalo by se něco Karnevalu, kdyby ten e-mail byl falešný, nebo kdyby naopak nedorazil? V prvním případě by měli maximálně o jeden telefonát na hot-line víc. Takže podepisování by byla "jen" služba navíc pro zákazníky. Která by pro většinu z nich s Outlookem nejspíš znamenala minimálně nějakou žlutou nebo červenou ikonku, že elektronický podpis nebylo možné ověřit…
    24.5.2007 11:27 Robo
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Karneval boduje
    Nerataju to nahodou od 15-ho v mesiaci do 15-ho nasledujuci mesiac? Skus im zavolat.
    24.5.2007 11:27 Robo
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Karneval boduje
    Teda sorry, teraz som si to vsimol :)
    John DOE avatar 24.5.2007 11:50 John DOE | skóre: 13
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Karneval boduje
    Hmm, to mi přišlo taky. Nejdříve 75%, potom překročení a teď zas 75%, vše v jednom zůčtovacím období. Tak jsem se taky podíval na web. Limit 2GB a k vyčerpání ještě 3.6GB. Mají to nějaký divný. JD
    24.5.2007 12:27 tommy
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Karneval boduje
    diki bohu za moj nebmedzeny 8Mbit :)
    David Watzke avatar 24.5.2007 14:04 David Watzke | skóre: 74 | blog: Blog... | Praha
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Karneval boduje
    Já už měsíc a půl čekám až mi nahoděj novej Extreme tarif...
    “Being honest may not get you a lot of friends but it’ll always get you the right ones” ―John Lennon
    24.5.2007 14:16 azurIt | skóre: 34 | blog: zatial_bez_mena
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Karneval boduje
    nechapem ako mozete existovat s 2 GB limitom, mne nestaci mojich 10 GB .
    freshmouse avatar 24.5.2007 14:21 freshmouse | skóre: 42 | blog: Bruno Banány
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Karneval boduje
    Já mám 12 GB, využívám tak 3 GB, takže bych ti mohl takových 7 nebo 8 poslat. :-D
    24.5.2007 14:21 azurIt | skóre: 34 | blog: zatial_bez_mena
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Karneval boduje
    yo to by sa hodilo ;)
    David Watzke avatar 24.5.2007 14:21 David Watzke | skóre: 74 | blog: Blog... | Praha
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Karneval boduje
    Mně třeba nestačí 20 GB a velmi pravděpodobně nebude stačit ani těch 200 GB, kterých se snad ještě v tomto miléniu dočkám. No, jsem zvědav...
    “Being honest may not get you a lot of friends but it’ll always get you the right ones” ―John Lennon
    Luboš Doležel (Doli) avatar 24.5.2007 15:16 Luboš Doležel (Doli) | skóre: 98 | blog: Doliho blog | Kladensko
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Karneval boduje
    Mně by nestačilo ani 150 GB na měsíc :-D
    24.5.2007 15:19 outsider
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Karneval boduje
    Pornofilmy uz se neripujou na dve cedecka? Nebo jich zvladnes za mesic zkouknout tolik? :-)
    Luboš Doležel (Doli) avatar 24.5.2007 15:21 Luboš Doležel (Doli) | skóre: 98 | blog: Doliho blog | Kladensko
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Karneval boduje
    ROFL.

    Tady létají distribuce, seriály a filmy (z placeného RapidShare, takže než mě někdo začne obviňovat: během stahování data nesdílím).
    24.5.2007 15:37 outsider
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Karneval boduje
    Skoro ti to i verim... Ale stejne bych chtel tvoji sbirku pornofilmu nekdy videt :-D

    BTW: 150 GB za mesic = 32 DVD (a 4,7GB) = 1 film denne ... je to moc? neni to moc? co ja vim ... :-)
    vencour avatar 24.5.2007 18:19 vencour | skóre: 56 | blog: Tady je Vencourovo | Praha+západní Čechy
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Karneval boduje

    Ach jo ... a našel jsem tam i Kabinet dr. Caligariho ... doporučuju, fakt, třeba v mpeg2.

    Ty nejhlubší objevy nečekají nutně za příští hvězdou. Jsou uvnitř nás utkány do vláken, která nás spojují, nás všechny.
    24.5.2007 15:27 Tomáš | skóre: 31 | blog: Tomik
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Karneval boduje
    Nejsem žádný stahovač, doma potřebuju hlavně číst/psát poštu a brouzdat po webu. Pokud pravidelně nestahuju něco z rádia, tak ten limit stačí. Spíš nechápu, jak někomu v diskusi nestačí 20, případně i víc Giga. To všichni jenom sedíte u počítače a čučíte na filmy?
    24.5.2007 15:31 azurIt | skóre: 34 | blog: zatial_bez_mena
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Karneval boduje
    yo
    24.5.2007 17:28 zde | skóre: 9 | blog: Linuch | Brno
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Karneval boduje
    To je u Karnevalu klasika, neumějí měřit data (a taky dělat support, mít kvalifikovanou hotlajnu, nebo fungující marketing). Na maily prakticky nereagují, hotlajna neví téměř nic, a prodejní strategie je totálně netransparentní, stejné služby se prodávají minimálně za 4 různé ceny (ceníková, akční, retenční, a tzv zoufalá retenční).
    Táto, ty de byl? V práci, já debil.
    24.5.2007 18:25 Septyk | skóre: 2 | Teplice
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Karneval boduje
    Mě to přišlo taky hele,ale stačilo zavolat a bylo to OK...dokonce mi bab řekla že o tom věděj..hh..Prej se to stalo všem co končilo období jak mě...fakt mě zarazilo že mě začlo obdoví dejme tomu o půlnoci a do 11 ráno jsme odeslal s vypnutým PC 8,4GB :-D
    ...
    frEon avatar 24.5.2007 20:10 frEon | skóre: 40 | Praha
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Karneval boduje
    neznas wake on lan?? to byl urcite nakej zlej hacker :-)
    Talking about music is like dancing to architecture.
    26.5.2007 11:20 Septyk | skóre: 2 | Teplice
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Karneval boduje
    I kdyby...tak s uploadem 256kbps nemůžeš odesla 8,4GB za takovovu chvilinku :)
    ...
    24.5.2007 22:55 Lukáš Rýdlo | skóre: 18 | blog: Silný kafe | Brno
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Karneval boduje
    Nejspíš jim tu aplikaci na počítání trafficu napsal nějaký nepříliš zdatný gymnazista :-D.
    θηριον ειμι

    Založit nové vláknoNahoru

    Tiskni Sdílej: Linkuj Jaggni to Vybrali.sme.sk Google Del.icio.us Facebook

    ISSN 1214-1267   www.czech-server.cz
    © 1999-2015 Nitemedia s. r. o. Všechna práva vyhrazena.