abclinuxu.cz AbcLinuxu.cz itbiz.cz ITBiz.cz HDmag.cz HDmag.cz abcprace.cz AbcPráce.cz
AbcLinuxu hledá autory!
Inzerujte na AbcPráce.cz od 950 Kč
Rozšířené hledání
×
    dnes 14:22 | Nová verze

    Byla vydána nová verze 4.8.0 interaktivního shellu fish (friendly interactive shell, Wikipedie). Přehled novinek v poznámkách k vydání.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 0
    dnes 12:00 | Nová verze

    Byl aktualizován seznam 500 nejvýkonnějších superpočítačů na světě TOP500. Nejvýkonnějším superpočítačem se nově stal čínský LineShine v Národním superpočítačovém centru v Šen-čenu (NSCS) s výkonem 2,198 exaFLOPS. Z prvního místa sesadil americký superpočítač El Capitan s výkonem 1,809 exaFLOPS. Nejvýkonnější český počítač C24 klesl na 215 místo. Karolina, GPU partition klesla na 249. místo a Karolina, CPU partition na 475. místo.

    … více »
    Ladislav Hagara | Komentářů: 2
    včera 21:00 | IT novinky

    Zemřel průkopník videoherní hudby Bobby Prince (Wikipedie). Složil hudbu pro hry Wolfenstein 3D, Doom, Doom II, Duke Nukem II a Duke Nukem 3D.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 4
    včera 15:55 | IT novinky

    Počítačová hra Operace Flashpoint (Arma: Cold War Assault) od společnosti Bohemia Interactive slaví 25 let. Při této příležitosti bylo publikováno bezplatné hratelné Arma: Cold War Assault Remastered Demo a na GitHubu byly zveřejněny zdrojové kódy.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 0
    včera 12:22 | IT novinky

    Na trh v České republice přichází HP EliteBoard G1a. Jde o plnohodnotný AI počítač integrovaný přímo do těla klávesnice, tedy zařízení, které na první pohled vypadá jako minimalistická klávesnice, ale ve skutečnosti nahrazuje klasickou počítačovou jednotku.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 13
    včera 10:55 | Nová verze

    V lednu bylo oznámeno, že desktopové prostředí Xfce bude mít vlastní kompozitor pro Wayland s názvem xfwl4. O víkendu byla vydána první preview verze.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 0
    22.6. 23:44 | Nová verze

    Minulý týden byl oficiálně vydán Android 17. Detaily na blogu a stránkách věnovaných vývojářům.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 7
    22.6. 20:00 | IT novinky

    Dnes jde do prodeje zařízení Steam Machine. Steam Machine 512 GB za 1 039 EUR a Steam Machine 2 TB za 1 359 EUR. Do čtvrtka 25. června do 19:00 se lze zapsat na seznamy. Ty budou jednorázově náhodně slosovány, čímž bude určeno pořadí rezervací a čekacích listin.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 19
    22.6. 14:44 | Nová verze

    Vývojáři OpenMW (Wikipedie) oznámili vydání verze 0.51.0 této svobodné implementace enginu pro hru The Elder Scrolls III: Morrowind. Přehled novinek v oznámení o vydání a také na YouTube a PeerTube.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 0
    22.6. 13:33 | Nová verze

    Byla vydána nová verze 2026.3.0 "Carousels & Killer Whales" svobodného softwaru ScummVM (Wikipedie) umožňujícího bezproblémový běh mnoha klasických adventur na zařízeních, pro které nebyly nikdy určeny. Přehled novinek v poznámkách k vydání a na GitHubu.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 1
    Které desktopové prostředí na Linuxu používáte?
     (11%)
     (8%)
     (2%)
     (16%)
     (31%)
     (3%)
     (6%)
     (2%)
     (16%)
     (26%)
    Celkem 1976 hlasů
     Komentářů: 30, poslední 3.4. 20:20
    Rozcestník

    TPB:AFK

    8.2.2013 21:21 | HW | poslední úprava: 8.2.2013 21:24

    Vysiel dokument o historii, zakladateloch a komunite okolo TPB s nazvom TPB:AFK. Natacanie filmu trvalo Simonovi Klosemu pat rokov. Takze stahujme, konvertujme a zdielajme...        

    Hodnocení: 100 %

            špatnédobré        

    Tiskni Sdílej: Linkuj Jaggni to Vybrali.sme.sk Google Del.icio.us Facebook

    Komentáře

    Vložit další komentář

    Jendа avatar 8.2.2013 21:39 Jendа | skóre: 78 | blog: Jenda | JO70FB
    Rozbalit Rozbalit vše Re: TPB:AFK
    Takze stahujme
    A je to legální?
    coder avatar 8.2.2013 21:41 coder | skóre: 4 | blog: lINUKS
    Rozbalit Rozbalit vše Re: TPB:AFK
    Michal Fecko avatar 8.2.2013 21:53 Michal Fecko | skóre: 31 | blog: Poznámkový blog
    Rozbalit Rozbalit vše Re: TPB:AFK
    And who cares? Cisto provokacna otazka z tvojej strany ...
    Jendа avatar 8.2.2013 22:24 Jendа | skóre: 78 | blog: Jenda | JO70FB
    Rozbalit Rozbalit vše Re: TPB:AFK
    And who cares?
    Možná to může znít neuvěřitelně, ale i v roce 2013 se najdou lidé, kteří považují autorská práva za dobrý nápad. A hlavně toto své přesvědčení vynucují na území, kde se pohybuji, násilím. Takže cares třeba ten, kdo se nechce stát obětí tohoto násilí.
    Michal Fecko avatar 8.2.2013 22:30 Michal Fecko | skóre: 31 | blog: Poznámkový blog
    Rozbalit Rozbalit vše Re: TPB:AFK
    Nepodstupis riziko nasilia za slobodu (zdielania)? :-)
    Jendа avatar 8.2.2013 22:32 Jendа | skóre: 78 | blog: Jenda | JO70FB
    Rozbalit Rozbalit vše Re: TPB:AFK
    Jak kdy.

    (obzvláště když si v tomto případě nejsem jistý, na které straně barikády vlastně stojím)
    Jendа avatar 8.2.2013 22:33 Jendа | skóre: 78 | blog: Jenda | JO70FB
    Rozbalit Rozbalit vše Re: TPB:AFK
    Jak kdy.
    Před policajtem taky radši dodržím dopravní značení, i když jindy na něj kašlu.
    9.2.2013 11:14 SPM | skóre: 28
    Rozbalit Rozbalit vše Re: TPB:AFK
    Snad na tom kole nedrandíš 40km/h před mateřskou školkou, kde je třicítka, ty piráte :))
    Michal Fecko avatar 9.2.2013 11:17 Michal Fecko | skóre: 31 | blog: Poznámkový blog
    Rozbalit Rozbalit vše Re: TPB:AFK
    LOL :-D
    9.2.2013 11:57 kralyk z abclinuxu | skóre: 29 | blog:
    Rozbalit Rozbalit vše Re: TPB:AFK
    Snad na tom kole nedrandíš 40km/h před mateřskou školkou, kde je třicítka, ty piráte :))
    No jistě, a k tomu s vyzývavě zvednutým předním kolem :-D
    Jendа avatar 9.2.2013 22:12 Jendа | skóre: 78 | blog: Jenda | JO70FB
    Rozbalit Rozbalit vše Re: TPB:AFK
    Ale třeba dvacítku porušuju. Nebo takové ty různé Cyklisto, spadni z kola.
    Limoto avatar 9.2.2013 22:46 Limoto | skóre: 32 | blog: Limotův blog
    Rozbalit Rozbalit vše Re: TPB:AFK

    Nerozjedeš kolo na 30km/h? :-D

    Jendа avatar 9.2.2013 23:27 Jendа | skóre: 78 | blog: Jenda | JO70FB
    Rozbalit Rozbalit vše Re: TPB:AFK
    Na rovině s vyplazeným jazykem, z kopce určitě. Ale nevzpomínám si, že bych jezdil nějakým úsekem, kde je to z kopce a současně je tam limit 30.
    11.2.2013 10:15 Honz
    Rozbalit Rozbalit vše Re: TPB:AFK
    Ale třeba dvacítku porušuju. Nebo takové ty různé Cyklisto, spadni z kola.
    A co takhle
    Vole, tady nemáš co jezdit
    ...?
    Jendа avatar 11.2.2013 11:50 Jendа | skóre: 78 | blog: Jenda | JO70FB
    Rozbalit Rozbalit vše Re: TPB:AFK
    Vole, tady nemáš co jezdit
    Také jak kdy. Spíš než existenci značky zvažuji, jestli nikoho neomezím nebo nedejbože neohrozím.
    xkucf03 avatar 11.2.2013 19:56 xkucf03 | skóre: 50 | blog: xkucf03
    Rozbalit Rozbalit vše Re: TPB:AFK
    +1

    Takové značky (nebo jiné zákazy) se vyskytují často zcela zbytečně. Pokud člověk není dobytek a nesráží chodce nebo nejezdí příliš blízko rychle kolem nich, aby je ohrožoval, tak v tom nevidím problém. Taková jízda po chodníku, kde moc lidí nechodí nebo je aspoň cyklista ochotný uhnout, je v pohodě a lepší, než strašit s kolem na silnici pro auta.
    Mám rád, když se lidé přou, znamená to, že vědí, co dělají, a že mají směr. Frantovo.cz, SQL-DK, Relational pipes
    12.2.2013 10:11 cazfe | skóre: 3
    Rozbalit Rozbalit vše Re: TPB:AFK
    Přesně tak člověk má jezdit bezohledně
    Jendа avatar 12.2.2013 12:55 Jendа | skóre: 78 | blog: Jenda | JO70FB
    Rozbalit Rozbalit vše Re: TPB:AFK
    Jsem ve škole a video přes DNS tunel neprotáhnu.
    Jendа avatar 12.2.2013 17:01 Jendа | skóre: 78 | blog: Jenda | JO70FB
    Rozbalit Rozbalit vše Re: TPB:AFK
    LOL :-)
    Jenom pro upresneni - kdyz nekdo udela napr. design webu, melo by byt legalni to okopirovat?
    Jendа avatar 10.2.2013 19:49 Jendа | skóre: 78 | blog: Jenda | JO70FB
    Rozbalit Rozbalit vše Re: TPB:AFK
    (obzvláště když si v tomto případě nejsem jistý, na které straně barikády vlastně stojím)
    9.2.2013 15:00 imploder | skóre: 11
    Rozbalit Rozbalit vše Re: TPB:AFK
    Určitě je to legální, když to tam dal sám vlastník autorských práv.
    xkucf03 avatar 9.2.2013 17:02 xkucf03 | skóre: 50 | blog: xkucf03
    Rozbalit Rozbalit vše Re: TPB:AFK
    Legální je to až ve chvíli, kdy ti udělí licenci – že někdo někde odložil nějaká data, neznamená, že ti udělil licenci.
    Mám rád, když se lidé přou, znamená to, že vědí, co dělají, a že mají směr. Frantovo.cz, SQL-DK, Relational pipes
    David Ježek avatar 10.2.2013 00:29 David Ježek | skóre: 83 | blog: Mostly_IMDB
    Rozbalit Rozbalit vše Re: TPB:AFK
    tak si seekni na konec titulků
    xkucf03 avatar 10.2.2013 01:13 xkucf03 | skóre: 50 | blog: xkucf03
    Rozbalit Rozbalit vše Re: TPB:AFK
    Reagoval jsem na větu:
    Určitě je to legální, když to tam dal sám vlastník autorských práv.
    Tahle implikace obecně neplatí – nestačí „něco někam dát“ a je potřeba explicitně udělit licenci (třeba v titulcích) nebo musí existovat výjimka ze zákona.
    Mám rád, když se lidé přou, znamená to, že vědí, co dělají, a že mají směr. Frantovo.cz, SQL-DK, Relational pipes
    David Ježek avatar 10.2.2013 10:29 David Ježek | skóre: 83 | blog: Mostly_IMDB
    Rozbalit Rozbalit vše Re: TPB:AFK
    no já chápu vystavení torrentů s předchozím trailerem, kde to autor jasně komentuje, za jednoznačný konkludentní čin.
    10.2.2013 14:01 tydýt
    Rozbalit Rozbalit vše Re: TPB:AFK
    doufám že se najde nějaký ochotník a udělá cz titulky, popřípadě nadabuje :-D
    Luboš Doležel (Doli) avatar 10.2.2013 18:53 Luboš Doležel (Doli) | skóre: 98 | blog: Doliho blog | Kladensko
    Rozbalit Rozbalit vše Re: TPB:AFK
    Při tom, jak čeští "zástupci držitelů práv" devastují titulky.com bych se nedivil, že by se jim i tyto titulky brzo znelíbily.
    David Ježek avatar 10.2.2013 20:10 David Ježek | skóre: 83 | blog: Mostly_IMDB
    Rozbalit Rozbalit vše Re: TPB:AFK
    v tomto případě by to snad problém být neměl (pokud si třeba monique nebude stěžovat, že jí někdo votitulkoval do češtiny, v hlavně na to má guláš dostatečnej)...
    12.2.2013 11:42 jozko
    Rozbalit Rozbalit vše Re: TPB:AFK
    Nj najprv sa snažili schváliť ACTA a keď im to nevyšlo tak strpčujú život takýmto spôsobom. Je mi z toho nazvracanie ako naši(asi aj vaši:)) politici iba slúžia finančným skupinám. Ako to funguje
    Luboš Doležel (Doli) avatar 12.2.2013 14:55 Luboš Doležel (Doli) | skóre: 98 | blog: Doliho blog | Kladensko
    Rozbalit Rozbalit vše Re: TPB:AFK
    A to si vem, že naše Ministerstvo kultury chce ještě více posilovat pozici OSA.
    12.2.2013 18:18 jozko
    Rozbalit Rozbalit vše Re: TPB:AFK
    To je fakt sila!Čo stým? Protesty na námestí nezabrali(Bral som si na to dovolenku).Ani pred úradom vlády. Je to asi tým že sa protestuje na nesprávnom mieste!! a v nespravny čas 17-00 to tam už žiadny z tých sluhov nie je!! Radšej sa o 9-00 postavit pred konkrétnu organizáciu a v dave sa už lepšie vymýšľa. A vaša OSA je nič proti našej SOZE UNINSTALL SLUHA(FICO)!;

    Založit nové vláknoNahoru

    ISSN 1214-1267   www.czech-server.cz
    © 1999-2015 Nitemedia s. r. o. Všechna práva vyhrazena.