Ministr a vicepremiér pro digitalizaci Marian Jurečka dnes oznámil, že přijme rezignaci ředitele Digitální a informační agentury Martina Mesršmída, a to k 23. říjnu 2025. Mesršmíd nabídl svou funkci během minulého víkendu, kdy se DIA potýkala s problémy eDokladů, které některým občanům znepříjemnily využití možnosti prokázat se digitální občankou u volebních komisí při volbách do Poslanecké sněmovny.
Společnost Meta představila OpenZL. Jedná se o open source framework pro kompresi dat s ohledem na jejich formát. Zdrojové kódy jsou k dispozici na GitHubu.
Google postupně zpřístupňuje českým uživatelům Režim AI (AI Mode), tj. nový režim vyhledávání založený na umělé inteligenci. Režim AI nabízí pokročilé uvažování, multimodalitu a možnost prozkoumat jakékoliv téma do hloubky pomocí dodatečných dotazů a užitečných odkazů na weby.
Programovací jazyk Python byl vydán v nové major verzi 3.14.0. Podrobný přehled novinek v aktualizované dokumentaci.
Bylo oznámeno, že Qualcomm kupuje Arduino. Současně byla představena nová deska Arduino UNO Q se dvěma čipy: MPU Qualcomm Dragonwing QRB2210, na kterém může běžet Linux, a MCU STM32U585 a vývojové prostředí Arduino App Lab.
Multiplatformní open source voxelový herní engine Luanti byl vydán ve verzi 5.14.0. Podrobný přehled novinek v changelogu. Původně se jedná o Minecraftem inspirovaný Minetest v říjnu loňského roku přejmenovaný na Luanti.
Byla vydána nová stabilní verze 6.10 (YouTube) multiplatformního frameworku a GUI toolkitu Qt. Podrobný přehled novinek v poznámkách k vydání.
Netwide Assembler (NASM) byl vydán v nové major verzi 3.00. Přehled novinek v poznámkách k vydání v aktualizované dokumentaci.
Linuxová distribuce Frugalware (Wikipedie) ke konci roku 2025 oficiálně končí.
Možná je gayporno nezávadné. ^_^+
PS: Kam chodíš?= Ani jsem nevěděl, že jsi gay, Davide.
Což takhle distribuce, která by byla přirozeně bezpečná, její téma by bylo laděno do růžovaInspirace
Někdy musím udělat něco lepšího... a to znamená hledat a hledat a hledat...
Anička mluvila o tom, že jsou ženské bi a ne lesbičky.A s kým bys byl ty, kdybys byl(a) lesbička? Já teda rozhodně s ženskou! Asi jsem lesbička!
a mnozí neumí na živo komunikovat, takže nemají ženskou jak ukecatChmm, náhodou... Většina si zprovoznila nějakou extraexotickou VoIP síť, takže bych tu komunikaci tak tragicky neviděl...
Většina si zprovoznila nějakou extraexotickou VoIP síť, takže bych tu komunikaci tak tragicky nevidělPrávě že extraexotickou. Tam si moc nezakomunikuje. Kdo je konformní a používá Skype, je na tom o x řádů líp (bez ohledu na to, že Skype je proprietární, parazitický atd. atd.).
A navic sex taky neni vsechno...To bych vydel, jak tohle vysvetlujes me zene
Tiskni
Sdílej: