abclinuxu.cz AbcLinuxu.cz itbiz.cz ITBiz.cz HDmag.cz HDmag.cz abcprace.cz AbcPráce.cz
AbcLinuxu hledá autory!
Inzerujte na AbcPráce.cz od 950 Kč
Rozšířené hledání
×
    dnes 14:44 | IT novinky

    Apple bez varování odstranil ze svého obchodu sociální síť VKontaktě i další aplikace skupiny VK, jako je VK Music nebo VK Video [Novinky.cz].

    Ladislav Hagara | Komentářů: 4
    dnes 14:22 | IT novinky

    V dubnu loňského roku představený poštovní klient Notion Mail bude 22. září ukončen.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 2
    dnes 04:33 | Komunita

    Konference OpenAlt 2026 hledá přednášející. Proběhne o víkendu 7. a 8. listopadu na půdě Fakulty informačních technologií VUT v Brně. Témata konference jsou: Otevřený a svobodný software, IoT a Hnutí tvůrců, Vzdělávání, Bezpečnost a soukromí, Otevřená společnost, komunity a data, OpenMobility a další.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 0
    dnes 04:22 | IT novinky

    Společnosti OpenAI a Broadcom oznámily čip optimalizovaný pro AI pojmenovaný Jalapeño.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 0
    včera 20:22 | Nová verze

    Deno (Wikipedie), běhové prostředí (runtime) pro JavaScript, TypeScript a WebAssembly, bylo vydáno v nové verzi 2.9. Hlavní novinkou je deno desktop pro převod Deno projektu na desktopovou aplikaci. Jedná se o alternativu k frameworkům Electron nebo Tauri.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 2
    včera 15:44 | IT novinky

    Od zítra jsou Datové schránky oficiálně na nové adrese datovka.gov.cz. Adresa mojedatovaschranka.cz zůstává funkční do 27. srpna 2026, následně budou uživatelé automaticky přesměrováni na datovka.gov.cz.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 3
    včera 13:44 | Nová verze

    Dolphin (Wikipedie), tj. open source multiplatformní emulátor herních konzolí GameCube a Wii od Nintenda, byl vydán ve verzi 2606. S podporou Game Boy Playeru.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 0
    včera 11:11 | Zajímavý software

    Vasudeva Kamath představil utilitu debvulns, alternativu k nativní utilitě debsecan, pro výpis zranitelností v Debianu. Navíc má především možnost výstupu ve strukturovaných formátech JSON a CSV. V plánu je exportér pro Prometheus.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 0
    24.6. 21:44 | IT novinky

    Oficiální český státní eshop s elektronickými dálničními známkami nově najdete na edalnice.gov.cz. Doména gov.cz jasně potvrzuje, že jste na oficiálním státním webu [𝕏].

    Ladislav Hagara | Komentářů: 27
    24.6. 14:22 | Nová verze

    Byla vydána nová verze 4.8.0 interaktivního shellu fish (friendly interactive shell, Wikipedie). Přehled novinek v poznámkách k vydání.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 7
    Které desktopové prostředí na Linuxu používáte?
     (11%)
     (8%)
     (2%)
     (17%)
     (31%)
     (3%)
     (6%)
     (2%)
     (15%)
     (26%)
    Celkem 1995 hlasů
     Komentářů: 30, poslední 3.4. 20:20
    Rozcestník
    Štítky: není přiřazen žádný štítek

    Dnes nejsem v práci "na ostro"

    1.4.2009 12:31 | Přečteno: 1676× | nazařaditelné | poslední úprava: 1.4.2009 13:25

    Nepřiposral jsem se! Nejsem ani zelenej a nekroutí se mi žaludek! Nemám dokonce ani žádnej extrémní průjem! Na záchod jsem doběhl včas a neodnesl to textil! Takže teď nejsem "na ostro" a nepojedu si do Tesco pro nový slipy!

    Apríl!!!

    ...když už jsme u těhle "apríl debilismů", tak jsem si tuhle veselou příhodu nemohl nechat pro sebe! Ano přátelé! Je to debilní situace, ale prostě jsem se fakt připosral...

    13:25 update: Už mám nový textil! (vyložil jsem si ho toaletním papírem, kdybych náhodou zase nedoběhl)        

    Hodnocení: 88 %

            špatnédobré        

    Tiskni Sdílej: Linkuj Jaggni to Vybrali.sme.sk Google Del.icio.us Facebook

    Komentáře

    Vložit další komentář

    Salamek avatar 1.4.2009 12:36 Salamek | skóre: 22 | blog: salamovo
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Dnes nejsem v práci "na ostro"
    Looooooooooooollll
    Skutečně nemám v plánu zničit Microsoft. Bude to jen zcela neúmyslný vedlejší efekt.
    kozzi avatar 1.4.2009 12:42 kozzi | skóre: 55 | blog: vse_o_vsem | Pacman (Bratrušov)
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Dnes nejsem v práci "na ostro"
    :-D
    Linux je jako mušketýři "jeden za všechny, všichni za jednoho"
    kotyz avatar 1.4.2009 12:46 kotyz | skóre: 25 | blog: kotyzblog | Plzeň
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Dnes nejsem v práci "na ostro"
    To se stava i tem nejlepsim z nas. Me se to nastesti nestalo uz spoustu let ...

    Radsi to zaklepu na drevo (klep, klep) :-D

    Hrdý člen KERNEL ULTRAS. | Furry/Brony/Otaku | Nemám čas ztrácet čas. | In 'pacman -Syu' we trust!
    1.4.2009 12:48 jozka
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Dnes nejsem v práci "na ostro"

    no to me poser...

    kotyz avatar 1.4.2009 12:51 kotyz | skóre: 25 | blog: kotyzblog | Plzeň
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Dnes nejsem v práci "na ostro"
    To je peknej "taktomihotedavyndej" komentar :-D
    Hrdý člen KERNEL ULTRAS. | Furry/Brony/Otaku | Nemám čas ztrácet čas. | In 'pacman -Syu' we trust!
    Nicky726 avatar 1.4.2009 21:32 Nicky726 | skóre: 56 | blog: Nicky726
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Dnes nejsem v práci "na ostro"
    :-D +1
    Enjoy the detours. There you’ll find the things more important than what you want. (Hunter x Hunter)
    1.4.2009 13:02 CEST
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Dnes nejsem v práci "na ostro"
    No, uz nad tim zacinam pomalu premyslet, ale radsi se sem tam obcas priposrat v tomhle veku, nez se za par let posravat i nekolikrat denne - toho bych se fakt dozit nechtel.

    Ale pravda je, ze obcas to mam jen tak tak:)
    AltOS avatar 2.4.2009 00:41 AltOS | Jizak
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Dnes nejsem v práci "na ostro"
    No, uz nad tim zacinam pomalu premyslet, ale radsi se sem tam obcas priposrat v tomhle veku, nez se za par let posravat i nekolikrat denne ...

    Jsem zmaten. Jak se tohle vylucuje?

    A samo nemyslim biologicke vylucovani. :-)
    1.4.2009 13:14 Exim
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Dnes nejsem v práci "na ostro"

    No jen aby ses neposral! ;-)

    1.4.2009 13:45 python
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Dnes nejsem v práci "na ostro"
    Jojo, mě se to občas taky stává, většinou když mám plyny. To si musím rukou přidržovat dírku, aby to ze mě nevyjelo.
    Darth Phantom avatar 1.4.2009 17:13 Darth Phantom | skóre: 18 | blog: Kelvin_Fitnick | Doma
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Dnes nejsem v práci "na ostro"
    Mě se to stalo asi před rokem. Přepadlo mě to na zastávce MHD. Nebyl čas na hrdinství, musel jsem jednat. A tak jsem kvapil do blízkého parčíku. Už jsem to ale nestihl a odnesly to trenýrky :). To neni taky apríl :-)
    Tahle patička nemá hlavu ani patu
    Darth Phantom avatar 1.4.2009 20:50 Darth Phantom | skóre: 18 | blog: Kelvin_Fitnick | Doma
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Dnes nejsem v práci "na ostro"
    Do prdele, tady je nějak mrtvo a vůbec se tu nediskutuje. To se tady nikdo další nepřiposral? :-D
    Tahle patička nemá hlavu ani patu
    Salamek avatar 1.4.2009 21:31 Salamek | skóre: 22 | blog: salamovo
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Dnes nejsem v práci "na ostro"
    asi jste vymírajcí druh :-D
    Skutečně nemám v plánu zničit Microsoft. Bude to jen zcela neúmyslný vedlejší efekt.
    kotyz avatar 1.4.2009 21:41 kotyz | skóre: 25 | blog: kotyzblog | Plzeň
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Dnes nejsem v práci "na ostro"
    Ja kdyz uz tak poradne a misto priposrani se rovnou poseru. Ale uz se mi to dobre 10 let nestalo a snad jeste dlouho nestane. Zatim sem s tou srackou vzdycky dobeh vcas ...
    Hrdý člen KERNEL ULTRAS. | Furry/Brony/Otaku | Nemám čas ztrácet čas. | In 'pacman -Syu' we trust!
    =^..^= AmigaPower® avatar 1.4.2009 23:35 =^..^= AmigaPower® | skóre: 30 | blog: BLB | Praha
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Dnes nejsem v práci "na ostro"
    ...aby jsi se nepřepočítal woe! Zejtra tě třeba chytne sračka, nedoběhneš, nebo bude obsazeno (jako v mim případě) a taky skončíš se spodárama od NIKE®... :-D :-D :-D
    kotyz avatar 1.4.2009 23:37 kotyz | skóre: 25 | blog: kotyzblog | Plzeň
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Dnes nejsem v práci "na ostro"
    Radsi to vubec nerikej, jeste to privolas! :-D
    Hrdý člen KERNEL ULTRAS. | Furry/Brony/Otaku | Nemám čas ztrácet čas. | In 'pacman -Syu' we trust!
    AltOS avatar 2.4.2009 00:44 AltOS | Jizak
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Dnes nejsem v práci "na ostro"
    Mno, tak v nejhorsim vyvhrnes par kotat typu "A".
    =^..^= AmigaPower® avatar 2.4.2009 01:09 =^..^= AmigaPower® | skóre: 30 | blog: BLB | Praha
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Dnes nejsem v práci "na ostro"
    tywoe, ty jsi "typ A" :-D
    AltOS avatar 2.4.2009 01:32 AltOS | Jizak
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Dnes nejsem v práci "na ostro"
    :-D

    Ooo, diky, ta pocta. :-)
    =^..^= AmigaPower® avatar 1.4.2009 23:39 =^..^= AmigaPower® | skóre: 30 | blog: BLB | Praha
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Dnes nejsem v práci "na ostro"
    ...mně je tak blbě, že nemam ani tužku! Sežral jsem šest hořkejch čokolád a furt jsem průtokovej! Diskuze je to poslední o čem myslim... :-D
    AltOS avatar 2.4.2009 00:30 AltOS | Jizak
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Dnes nejsem v práci "na ostro"
    Pockej woe, ale co se ti stalo? Si neco sezral, nebo nejaka Monkey strasi za zady cely den (jak se tu resi v paralelnim "blostu")?

    (Jen se ptam, pac - pozor! - nyni je jiz 2/4. Ha!)
    =^..^= AmigaPower® avatar 2.4.2009 01:11 =^..^= AmigaPower® | skóre: 30 | blog: BLB | Praha
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Dnes nejsem v práci "na ostro"
    ...nevim, asi jsem něco sežral. Ale co to bylo??? 8 hořkejch čokolád (125g) to zabrzdilo, teď se tejden nevy... :-D
    AltOS avatar 2.4.2009 01:38 AltOS | Jizak
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Dnes nejsem v práci "na ostro"
    Na "8 hořkejch čokolád (125g)" se vyser (coz nebude tezke) a soustred se na vypiti 23ti Krusovic Musketyru. Oni si uz chlapci s kordama ve tvych strevech do rana poradej.

    Akorat sem pls nepis zitra 'blost', jak te boli hlava, cehoz se normalne od tebe neobavam. ;-)
    =^..^= AmigaPower® avatar 2.4.2009 07:47 =^..^= AmigaPower® | skóre: 30 | blog: BLB | Praha
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Dnes nejsem v práci "na ostro"
    <FUD>bolí mně hlava</FUD> :-D
    Dalibor Smolík avatar 2.4.2009 09:39 Dalibor Smolík | skóre: 54 | blog: Postrehy_ze_zivota | 50°5'31.93"N,14°19'35.51"E
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Dnes nejsem v práci "na ostro"

    Ale pánové .. na abíčku se již hovořilo o lecčems, ale diskuze o h*vnech ... :-D :-D

    Rozdíly v řeči a ve zvyklostech neznamenají vůbec nic, budeme-li mít stejné cíle a otevřená srdce.
    =^..^= AmigaPower® avatar 2.4.2009 09:53 =^..^= AmigaPower® | skóre: 30 | blog: BLB | Praha
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Dnes nejsem v práci "na ostro"
    Ne ne ne ne ne! Slovo "hovno" tady zatím nepadlo ani jedinkrát. :-D :-D
    Dalibor Smolík avatar 2.4.2009 11:02 Dalibor Smolík | skóre: 54 | blog: Postrehy_ze_zivota | 50°5'31.93"N,14°19'35.51"E
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Dnes nejsem v práci "na ostro"

    Tak to je pravda. Já jsem písmeno "o" zaměnil za hvězdičku :-)


    Rozdíly v řeči a ve zvyklostech neznamenají vůbec nic, budeme-li mít stejné cíle a otevřená srdce.
    Darth Phantom avatar 2.4.2009 16:35 Darth Phantom | skóre: 18 | blog: Kelvin_Fitnick | Doma
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Dnes nejsem v práci "na ostro"
    Je to zajímavé, jak příroda dokáže být někdy silnější, než vůle se neposrat. A nejedná se zdaleka jen o batolata a kojence :-)
    Tahle patička nemá hlavu ani patu
    Salamek avatar 2.4.2009 18:45 Salamek | skóre: 22 | blog: salamovo
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Dnes nejsem v práci "na ostro"
    to nevíte že všechny rozhovory vždy končí u hoven ?:-D , a tohle je opravdu konec :-D
    Skutečně nemám v plánu zničit Microsoft. Bude to jen zcela neúmyslný vedlejší efekt.
    =^..^= AmigaPower® avatar 2.4.2009 20:54 =^..^= AmigaPower® | skóre: 30 | blog: BLB | Praha
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Dnes nejsem v práci "na ostro"
    ...ale hovno konec... :-D
    mirec avatar 3.4.2009 19:22 mirec | skóre: 32 | blog: mirecove_dristy | Poprad
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Dnes nejsem v práci "na ostro"
    Raz sa mi to takmer stalo .. na tom by nebolo nič zaujímavé keby som práve nestál pri projektore a nemal prezentáciu ;) Našťastie som to stihol .. dokonca ma pochválili, že so pri prezentácii neobkecával o kravinách ale išiel priamo k veci ;)
    LinuxOS.sk | USE="-fotak -zbytocnosti -farebne_lcd +vydrz +odolnost +java" emerge telefon
    =^..^= AmigaPower® avatar 3.4.2009 20:44 =^..^= AmigaPower® | skóre: 30 | blog: BLB | Praha
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Dnes nejsem v práci "na ostro"
    +1 ...inteligent takovou věc pochopí a že debil se směje ti může být úplně jedno ;-)
    xkucf03 avatar 4.4.2009 22:05 xkucf03 | skóre: 50 | blog: xkucf03
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Dnes nejsem v práci "na ostro"

    LOL, to si děláš prdel, ne? :-)

    Mám rád, když se lidé přou, znamená to, že vědí, co dělají, a že mají směr. Frantovo.cz, SQL-DK, Relational pipes
    =^..^= AmigaPower® avatar 4.4.2009 22:36 =^..^= AmigaPower® | skóre: 30 | blog: BLB | Praha
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Dnes nejsem v práci "na ostro"
    ...to bylo myšleno smrtelně vážně, první (nejbližší) hajzl byl obsazenej, no a druhej je až na patře, takže jsem "nedoběh" a lehce jsem se připo... :-D

    Založit nové vláknoNahoru

    ISSN 1214-1267   www.czech-server.cz
    © 1999-2015 Nitemedia s. r. o. Všechna práva vyhrazena.