abclinuxu.cz AbcLinuxu.cz itbiz.cz ITBiz.cz HDmag.cz HDmag.cz abcprace.cz AbcPráce.cz
AbcLinuxu hledá autory!
Inzerujte na AbcPráce.cz od 950 Kč
Rozšířené hledání
×
    včera 21:44 | IT novinky

    Oficiální český státní eshop s elektronickými dálničními známkami nově najdete na edalnice.gov.cz. Doména gov.cz jasně potvrzuje, že jste na oficiálním státním webu [𝕏].

    Ladislav Hagara | Komentářů: 1
    včera 14:22 | Nová verze

    Byla vydána nová verze 4.8.0 interaktivního shellu fish (friendly interactive shell, Wikipedie). Přehled novinek v poznámkách k vydání.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 2
    včera 12:00 | Nová verze

    Byl aktualizován seznam 500 nejvýkonnějších superpočítačů na světě TOP500. Nejvýkonnějším superpočítačem se nově stal čínský LineShine v Národním superpočítačovém centru v Šen-čenu (NSCS) s výkonem 2,198 exaFLOPS. Z prvního místa sesadil americký superpočítač El Capitan s výkonem 1,809 exaFLOPS. Nejvýkonnější český počítač C24 klesl na 215 místo. Karolina, GPU partition klesla na 249. místo a Karolina, CPU partition na 475. místo.

    … více »
    Ladislav Hagara | Komentářů: 3
    23.6. 21:00 | IT novinky

    Zemřel průkopník videoherní hudby Bobby Prince (Wikipedie). Složil hudbu pro hry Wolfenstein 3D, Doom, Doom II, Duke Nukem II a Duke Nukem 3D.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 5
    23.6. 15:55 | IT novinky

    Počítačová hra Operace Flashpoint (Arma: Cold War Assault) od společnosti Bohemia Interactive slaví 25 let. Při této příležitosti bylo publikováno bezplatné hratelné Arma: Cold War Assault Remastered Demo a na GitHubu byly zveřejněny zdrojové kódy.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 0
    23.6. 12:22 | IT novinky

    Na trh v České republice přichází HP EliteBoard G1a. Jde o plnohodnotný AI počítač integrovaný přímo do těla klávesnice, tedy zařízení, které na první pohled vypadá jako minimalistická klávesnice, ale ve skutečnosti nahrazuje klasickou počítačovou jednotku.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 17
    23.6. 10:55 | Nová verze

    V lednu bylo oznámeno, že desktopové prostředí Xfce bude mít vlastní kompozitor pro Wayland s názvem xfwl4. O víkendu byla vydána první preview verze.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 0
    22.6. 23:44 | Nová verze

    Minulý týden byl oficiálně vydán Android 17. Detaily na blogu a stránkách věnovaných vývojářům.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 7
    22.6. 20:00 | IT novinky

    Dnes jde do prodeje zařízení Steam Machine. Steam Machine 512 GB za 1 039 EUR a Steam Machine 2 TB za 1 359 EUR. Do čtvrtka 25. června do 19:00 se lze zapsat na seznamy. Ty budou jednorázově náhodně slosovány, čímž bude určeno pořadí rezervací a čekacích listin.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 20
    22.6. 14:44 | Nová verze

    Vývojáři OpenMW (Wikipedie) oznámili vydání verze 0.51.0 této svobodné implementace enginu pro hru The Elder Scrolls III: Morrowind. Přehled novinek v oznámení o vydání a také na YouTube a PeerTube.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 0
    Které desktopové prostředí na Linuxu používáte?
     (11%)
     (8%)
     (2%)
     (16%)
     (31%)
     (3%)
     (6%)
     (2%)
     (16%)
     (26%)
    Celkem 1978 hlasů
     Komentářů: 30, poslední 3.4. 20:20
    Rozcestník
    Štítky: není přiřazen žádný štítek

    -

    13.9.2007 13:22 | Other | poslední úprava: 4.12.2016 11:30

    -        

    Hodnocení: 71 %

            špatnédobré        

    Anketa

    Jak se vám dařilo tentokrát?
     (8 %)
     (11 %)
     (24 %)
     (14 %)
     (25 %)
     (4 %)
     (1 %)
     (0 %)
     (3 %)
     (8 %)
    Celkem 71 hlasů

    Tiskni Sdílej: Linkuj Jaggni to Vybrali.sme.sk Google Del.icio.us Facebook

    Komentáře

    Vložit další komentář

    13.9.2007 13:28 qiRzT | skóre: 14 | blog: U_Marvina
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Avatar, avatarka … [1x04]
    I když jsem, myslím, některé poznal, nemohl jsem se ubránit vybrání poslední možnosti...
    Důležité je vědět jak problém vyřešit, zbytek zvládne i cvičená opice...
    13.9.2007 22:20 qiRzT | skóre: 14 | blog: U_Marvina
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Avatar, avatarka … [1x04]
    Neumím číst, nebo se ta anketa změnila?
    Důležité je vědět jak problém vyřešit, zbytek zvládne i cvičená opice...
    David Ježek avatar 13.9.2007 22:22 David Ježek | skóre: 83 | blog: Mostly_IMDB
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Avatar, avatarka … [1x04]
    anketa se nezměnila
    13.9.2007 23:01 qiRzT | skóre: 14 | blog: U_Marvina
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Avatar, avatarka … [1x04]
    Ach jo... :( je to se mnou špatný...
    Důležité je vědět jak problém vyřešit, zbytek zvládne i cvičená opice...
    Vojtěch Trefný avatar 13.9.2007 13:35 Vojtěch Trefný | skóre: 24 | blog: Blog | Praha
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Avatar, avatarka … [1x04]
    Tak tentokrát jen tři... Tentokrát dost pomohlo oblečení (u dvojky a sedmičky).
    kyknos avatar 13.9.2007 14:13 kyknos | skóre: 18 | blog: Quid novi? | Ranša Rosa
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Avatar, avatarka … [1x04]
    Ta dvojka je Gagarin?
    So the Nationalists and the Socialists have the same policy on Brexit. They should get together and form a...
    13.9.2007 14:21 Robo
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Avatar, avatarka … [1x04]
    ne, to bude pes Lajka
    vencour avatar 13.9.2007 13:39 vencour | skóre: 56 | blog: Tady je Vencourovo | Praha+západní Čechy
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Avatar, avatarka … [1x04]

    Na první pohled 6, další přibydou až potrápim paměť. A 10 musí být snad jasná každému Čechovi :-)

    Ty nejhlubší objevy nečekají nutně za příští hvězdou. Jsou uvnitř nás utkány do vláken, která nás spojují, nás všechny.
    kyknos avatar 13.9.2007 14:30 kyknos | skóre: 18 | blog: Quid novi? | Ranša Rosa
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Avatar, avatarka … [1x04]
    No já teda Čech nejsem, zase sem si to potvrdil :)
    So the Nationalists and the Socialists have the same policy on Brexit. They should get together and form a...
    Honza Balák avatar 13.9.2007 15:06 Honza Balák | skóre: 23 | blog: Jaxův linuxový zápisník | Předklášteří
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Avatar, avatarka … [1x04]
    No já taky asi nejsem :-D :-(
    <null>
    Vojtěch Trefný avatar 13.9.2007 15:16 Vojtěch Trefný | skóre: 24 | blog: Blog | Praha
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Avatar, avatarka … [1x04]
    Nic si z toho nedělej, já nejspíš taky ne... :-D
    13.9.2007 14:20 Robo
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Avatar, avatarka … [1x04]
    2. zeby Valeria Tereskovova?
    7. matka Tereza
    8. asi zase niekto zo Star Wars
    9. zeby Marie Currie?

    ta trojka je pekna zlatanina :) a ta 10. moc na zenu nevyzera
    13.9.2007 14:26 Richard Gavenda | skóre: 19 | Třinec
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Avatar, avatarka … [1x04]
    8 je hlavní hrdinka z Final Fantasy - The Spirits Within
    Vojtěch Trefný avatar 13.9.2007 15:18 Vojtěch Trefný | skóre: 24 | blog: Blog | Praha
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Avatar, avatarka … [1x04]
    Valentina Těreškovová ;-)
    13.9.2007 15:34 Tom.š Ze.le.in | skóre: 21 | blog: tz
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Avatar, avatarka … [1x04]
    Že by zmatek v číslování? Mně například pod Terezou svítí 6. Ale když to autor čísluje od 0, tak má asi důvod...
    David Ježek avatar 13.9.2007 15:44 David Ježek | skóre: 83 | blog: Mostly_IMDB
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Avatar, avatarka … [1x04]
    Tereza je sedma ;-)
    14.9.2007 12:50 Tom.š Ze.le.in | skóre: 21 | blog: tz
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Avatar, avatarka … [1x04]
    Ale má alt "Obrázek 6", nebo špatně vidím? Nebo je to nějaká její fotka zamlada?
    David Ježek avatar 14.9.2007 13:00 David Ježek | skóre: 83 | blog: Mostly_IMDB
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Avatar, avatarka … [1x04]
    jo tak tohle budeš muset reklamovat u Leoše :-D
    13.9.2007 14:27 Michal
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Avatar, avatarka … [1x04]
    9. je virtualni, je sproste ji sem davat ;-) 11. je Agnes Gonxha Bojaxhiu, kdo hadal cokoliv jineho je bl... na omylu! ;-)

    S Ritou mam nekde palkat.

    Jen ta astronautka... to je orisek, kdyz jedina kterou znam (Tereskovova) to nejni :)
    13.9.2007 18:13 Kyosuke | skóre: 28 | blog: nalady_v_modre
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Avatar, avatarka … [1x04]
    To je divné, ta fotka je nápadně podobná... (Tedy ta úplně dole.)
    vencour avatar 13.9.2007 18:21 vencour | skóre: 56 | blog: Tady je Vencourovo | Praha+západní Čechy
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Avatar, avatarka … [1x04]

    Podle mne to je jasné.

    Ty nejhlubší objevy nečekají nutně za příští hvězdou. Jsou uvnitř nás utkány do vláken, která nás spojují, nás všechny.
    Filda avatar 13.9.2007 15:46 Filda | nejmenší velkoměsto
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Avatar, avatarka … [1x04]
    4. Katherine Hepburn?
    Komix na Hovno
    vencour avatar 13.9.2007 17:56 vencour | skóre: 56 | blog: Tady je Vencourovo | Praha+západní Čechy
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Avatar, avatarka … [1x04]

    Taky bych to tak viděl, akorát jsem si to musel ověřit ...

    Když jsme u té desítky, tak v Helsinkách v roce 1983 měla světový rekord a zlato? Takže jaká jedenáctka?

    Ty nejhlubší objevy nečekají nutně za příští hvězdou. Jsou uvnitř nás utkány do vláken, která nás spojují, nás všechny.
    13.9.2007 18:56 Martin Tůma | skóre: 39 | blog: RTFM | Praha
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Avatar, avatarka … [1x04]

    Řekl bych, že fotografie číslo 11 se měla objevit v minulých, mužských, dílech... Podívate-li se na fotky z roku 1983 jistě mi dáte za pravdu (kromě toho, čtvrtku pod 48 neběhají dneska u nás ani chlapi...).

    Každý má právo na můj názor!
    13.9.2007 22:23 qiRzT | skóre: 14 | blog: U_Marvina
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Avatar, avatarka … [1x04]
    číslo 11??? Přestaňte mě stresovat, já tam těch obrázků vidim 10....
    Důležité je vědět jak problém vyřešit, zbytek zvládne i cvičená opice...
    vencour avatar 13.9.2007 22:32 vencour | skóre: 56 | blog: Tady je Vencourovo | Praha+západní Čechy
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Avatar, avatarka … [1x04]

    To mi připomíná scénu z Monty Pythonů, jak shání průvodce do hor, pořád se ptají na názor toho druhého ... první odejde a druhý tam zůstane ;-)

    P.S. já vidim těch obrázků 1010 ;-d

    Ty nejhlubší objevy nečekají nutně za příští hvězdou. Jsou uvnitř nás utkány do vláken, která nás spojují, nás všechny.
    13.9.2007 22:45 bobbin | skóre: 4
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Avatar, avatarka … [1x04]
    A co na to říká ten Vencour sedící vedle tebe ?
    vencour avatar 13.9.2007 22:51 vencour | skóre: 56 | blog: Tady je Vencourovo | Praha+západní Čechy
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Avatar, avatarka … [1x04]

    Přece jenom "hmmm ..." :-d

    Ty nejhlubší objevy nečekají nutně za příští hvězdou. Jsou uvnitř nás utkány do vláken, která nás spojují, nás všechny.
    13.9.2007 23:06 qiRzT | skóre: 14 | blog: U_Marvina
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Avatar, avatarka … [1x04]
    1010 nebo A, na tom nesejde, důležitý je počet... Kdyby se k mé neschopnosti číst, přidaly nedostatky při počítání, musel bych se nad sebou zamyslet...
    Důležité je vědět jak problém vyřešit, zbytek zvládne i cvičená opice...
    emorjino avatar 13.9.2007 19:28 emorjino | skóre: 3
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Avatar, avatarka … [1x04]
    Poprvé jsme poznal úplně všechny.. Haluz.
    Mám rád Kubuntu, KDE (AmaroK obzvlášť), Firefox, Jabber, Wikipedii, Last.fm, Frozen Bubble.
    David Ježek avatar 13.9.2007 19:41 David Ježek | skóre: 83 | blog: Mostly_IMDB
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Avatar, avatarka … [1x04]
    tak se předveď a vyjmenuj je ... ;-)
    13.9.2007 20:34 bobbin | skóre: 4
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Avatar, avatarka … [1x04]
    1. ani za boha ne; 2. VT; 3. JK-O; 4. KH; 5. IB; 6. ACh; 7. AGB (mT); 8. AR; 9. MS-C ; 10. JK
    13.9.2007 20:40 bobbin | skóre: 4
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Avatar, avatarka … [1x04]
    A nebo že by ta první byla druhou manželkou Stevea McQueena ?
    David Ježek avatar 13.9.2007 20:50 David Ježek | skóre: 83 | blog: Mostly_IMDB
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Avatar, avatarka … [1x04]
    ali macgraw to skutecne neni ... protoze si jinak uspesny, dam malou napovedu: ta fotografie no1 je ze soucasnosti
    13.9.2007 21:15 bobbin | skóre: 4
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Avatar, avatarka … [1x04]
    Já tě asi trefím... ten obličej znám, ale to jméno... No nic, snad někdo jiný tady připěje iniciály, tak se k ní pak snad dohrabu.
    herne the hunter avatar 13.9.2007 22:44 herne the hunter | skóre: 10 | tor lara
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Avatar, avatarka … [1x04]
    jestli je to ta, co si myslím, tak iniciály jsou JI (resp. ЕИ). pokud se s ní nepletu, tak jsem dneska uhod všechny :)
    i am herne the hunter and you are a leaf driven by the wind.
    David Ježek avatar 13.9.2007 22:50 David Ježek | skóre: 83 | blog: Mostly_IMDB
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Avatar, avatarka … [1x04]
    gratuluji! ;-)

    Založit nové vláknoNahoru

    ISSN 1214-1267   www.czech-server.cz
    © 1999-2015 Nitemedia s. r. o. Všechna práva vyhrazena.