abclinuxu.cz AbcLinuxu.cz itbiz.cz ITBiz.cz HDmag.cz HDmag.cz abcprace.cz AbcPráce.cz
AbcLinuxu hledá autory!
Inzerujte na AbcPráce.cz od 950 Kč
Rozšířené hledání
×
    dnes 04:00 | Zajímavý software

    Nourish (GitHub) je nový správce oken pro Linux. Tradiční plochy nahrazuje nekonečným plátnem a posouváním a přibližováním. Využívá vlastní kompozitor pro Wayland s názvem y5. Videoukázka.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 3
    včera 15:33 | Komunita

    Po 20 letech a 17 otevřených (open source) krátkých filmech Blender Studio oznámilo plán na svůj první celovečerní film. Cílem samozřejmě není jenom nový otevřený film, ale především vývoj a vylepšení otevřených nástrojů pro spolupráci napříč celým procesem a vytvoření otevřené příručky (playbook) pro filmovou produkci ve velkém měřítku s informacemi, které jsou obvykle dostupné pouze uvnitř komerčních studií, a pomoci tak nezávislým tvůrcům překonat technické a organizační bariéry.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 0
    včera 05:00 | Nová verze

    Byla vydána nová verze 26.6.25 svobodného multiplatformního video editoru Shotcut (Wikipedie) postaveného nad multimediálním frameworkem MLT. Shotcut je vedle zdrojových kódů k dispozici také ve formátech AppImage, Flatpak a Snap.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 0
    26.6. 14:44 | IT novinky

    Apple bez varování odstranil ze svého obchodu sociální síť VKontaktě i další aplikace skupiny VK, jako je VK Music nebo VK Video [Novinky.cz].

    Ladislav Hagara | Komentářů: 14
    26.6. 14:22 | IT novinky

    V dubnu loňského roku představený poštovní klient Notion Mail bude 22. září ukončen.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 3
    26.6. 04:33 | Komunita

    Konference OpenAlt 2026 hledá přednášející. Proběhne o víkendu 7. a 8. listopadu na půdě Fakulty informačních technologií VUT v Brně. Témata konference jsou: Otevřený a svobodný software, IoT a Hnutí tvůrců, Vzdělávání, Bezpečnost a soukromí, Otevřená společnost, komunity a data, OpenMobility a další.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 0
    26.6. 04:22 | IT novinky

    Společnosti OpenAI a Broadcom oznámily čip optimalizovaný pro AI pojmenovaný Jalapeño.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 0
    25.6. 20:22 | Nová verze

    Deno (Wikipedie), běhové prostředí (runtime) pro JavaScript, TypeScript a WebAssembly, bylo vydáno v nové verzi 2.9. Hlavní novinkou je deno desktop pro převod Deno projektu na desktopovou aplikaci. Jedná se o alternativu k frameworkům Electron nebo Tauri.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 2
    25.6. 15:44 | IT novinky

    Od zítra jsou Datové schránky oficiálně na nové adrese datovka.gov.cz. Adresa mojedatovaschranka.cz zůstává funkční do 27. srpna 2026, následně budou uživatelé automaticky přesměrováni na datovka.gov.cz.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 3
    25.6. 13:44 | Nová verze

    Dolphin (Wikipedie), tj. open source multiplatformní emulátor herních konzolí GameCube a Wii od Nintenda, byl vydán ve verzi 2606. S podporou Game Boy Playeru.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 0
    Které desktopové prostředí na Linuxu používáte?
     (11%)
     (7%)
     (2%)
     (17%)
     (31%)
     (4%)
     (6%)
     (2%)
     (15%)
     (26%)
    Celkem 2002 hlasů
     Komentářů: 30, poslední 3.4. 20:20
    Rozcestník

    Anketa: Kolik je tu homosexuálů

    9.4.2009 14:04 | Jiné | poslední úprava: 9.4.2009 14:04

    Dnes jsem si připravil takovou malou anketu. Její cílem je zjistit, kolik % ze čtenářů mého blogu jsou homosexuálové (já nejsem, jen jsem zvědaví). Takže ti, kdo NEJSTE homosexuálové, hlasujte "Špatné" u hodnocení příspěvku. Ti, co JSTE homosexuálové, hlasujte "Dobré".

           

    Hodnocení: 22 %

            špatnédobré        

    Tiskni Sdílej: Linkuj Jaggni to Vybrali.sme.sk Google Del.icio.us Facebook

    Komentáře

    Vložit další komentář

    9.4.2009 14:05 Zdenek
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Anketa: Kolik je tu homosexuálů
    Ani takovy uskok ti nepomuze! ;-)
    Jardík avatar 9.4.2009 21:37 Jardík | skóre: 40 | blog: jarda_bloguje
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Anketa: Kolik je tu homosexuálů
    :-(
    Věřím v jednoho Boha.
    Limoto avatar 9.4.2009 14:10 Limoto | skóre: 32 | blog: Limotův blog
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Anketa: Kolik je tu homosexuálů

    Děláš rekord v nejmenším počtu hlasů?

    Jardík avatar 9.4.2009 21:37 Jardík | skóre: 40 | blog: jarda_bloguje
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Anketa: Kolik je tu homosexuálů
    :-)
    Věřím v jednoho Boha.
    9.4.2009 14:10 freshmouse
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Anketa: Kolik je tu homosexuálů

    Ministerstvo školství nedávno sčítalo cikány na základních školách. ... neoficiální, předběžné výsledky: 27. Statistika nuda je, má však cenné údaje! :-)

    9.4.2009 14:11 mic130
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Anketa: Kolik je tu homosexuálů

    to mi pripomina jeden dil south parku, kde butters kouril cartmana a jeho otec mu rek, ze je jen zvedavej bi :D

    9.4.2009 14:35 zde | skóre: 9 | blog: Linuch | Brno
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Anketa: Kolik je tu homosexuálů

    Já jsem taky zvěd a vím.

    Táto, ty de byl? V práci, já debil.
    kotyz avatar 9.4.2009 14:35 kotyz | skóre: 25 | blog: kotyzblog | Plzeň
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Anketa: Kolik je tu homosexuálů
    Vychcanej zpusob jak si zajistit hodnoceni 0%. Ale to se ti nepovede. Urcite nekdo klikne na dobry, bud protoze je bukvice nebo aby ti zkazil radost. :-P
    Hrdý člen KERNEL ULTRAS. | Furry/Brony/Otaku | Nemám čas ztrácet čas. | In 'pacman -Syu' we trust!
    Jardík avatar 9.4.2009 21:37 Jardík | skóre: 40 | blog: jarda_bloguje
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Anketa: Kolik je tu homosexuálů
    :-(
    Věřím v jednoho Boha.
    krab1k avatar 9.4.2009 15:08 krab1k | skóre: 11 | Brno
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Anketa: Kolik je tu homosexuálů
    U tebe mám 100% jistotu, že tvůj zápisek v blogu poznám jen podle titulku na hlavní stránce. Jen pořád nevím, čím to je. :-D
    Nicky726 avatar 9.4.2009 18:19 Nicky726 | skóre: 56 | blog: Nicky726
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Anketa: Kolik je tu homosexuálů
    +1
    Enjoy the detours. There you’ll find the things more important than what you want. (Hunter x Hunter)
    microcz avatar 10.4.2009 14:07 microcz | skóre: 18 | blog: Michalův zápisník | Praha
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Anketa: Kolik je tu homosexuálů

    +1

    |🇵🇸 avatar 9.4.2009 19:41 |🇵🇸 | skóre: 94 | blog:
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Anketa: Kolik je tu homosexuálů
    Nulu mít nebudeš, protože Heron. ~_~
    🇵🇸Touch grass🇺🇦 ✊ ani boha, ani pána
    AltOS avatar 9.4.2009 20:18 AltOS | Jizak
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Anketa: Kolik je tu homosexuálů
    Hmm, ale napr. PT se uz asi nevrati. :-(
    David Watzke avatar 9.4.2009 20:46 David Watzke | skóre: 74 | blog: Blog... | Praha
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Anketa: Kolik je tu homosexuálů
    Ale občas sem nakoukne :-)
    “Being honest may not get you a lot of friends but it’ll always get you the right ones” ―John Lennon
    AltOS avatar 9.4.2009 23:36 AltOS | Jizak
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Anketa: Kolik je tu homosexuálů
    Ale ale, tak preci jen mu to neda. :-)

    Dikes, Davide.
    Jardík avatar 10.4.2009 13:13 Jardík | skóre: 40 | blog: jarda_bloguje
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Anketa: Kolik je tu homosexuálů
    tu
    Věřím v jednoho Boha.
    kotyz avatar 9.4.2009 21:51 kotyz | skóre: 25 | blog: kotyzblog | Plzeň
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Anketa: Kolik je tu homosexuálů
    Toho sem videl na zive ...
    Hrdý člen KERNEL ULTRAS. | Furry/Brony/Otaku | Nemám čas ztrácet čas. | In 'pacman -Syu' we trust!
    AltOS avatar 9.4.2009 23:38 AltOS | Jizak
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Anketa: Kolik je tu homosexuálů
    A bijeme se stale za Firefox 8.6.003? ))
    10.4.2009 09:37 Petr Tomeš | skóre: 23 | blog: ptomes | Brno
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Anketa: Kolik je tu homosexuálů

    Náhodou jsem si toho všiml a hlasoval jsem. ;)

    |🇵🇸 avatar 10.4.2009 10:33 |🇵🇸 | skóre: 94 | blog:
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Anketa: Kolik je tu homosexuálů
    Aha, proto má tak vysoké hodnocení.
    🇵🇸Touch grass🇺🇦 ✊ ani boha, ani pána
    Max avatar 10.4.2009 07:43 Max | skóre: 73 | blog: Max_Devaine
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Anketa: Kolik je tu homosexuálů
    Raději budu jinak zaměřený, než abych ti tam plácnul "dobré" ;-).
    Zdar Max
    Měl jsem sen ... :(
    10.4.2009 09:04 pozortucnak | skóre: 21 | blog: vecny_windowsar
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Anketa: Kolik je tu homosexuálů
    Jak jsem psal minule, dávám dobré a vždy dobré dávat budu...

    Mimochodem a co bisexuál?
    Jsem mimořádně obtížný případ
    10.4.2009 09:38 Petr Tomeš | skóre: 23 | blog: ptomes | Brno
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Anketa: Kolik je tu homosexuálů

    Ten dle podmínek zřejmě vůbec nemá hlasovat anebo se přiklonit na tu stranu, ke které více tíhne. :-)

    =^..^= AmigaPower® avatar 10.4.2009 11:03 =^..^= AmigaPower® | skóre: 30 | blog: BLB | Praha
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Anketa: Kolik je tu homosexuálů
    ...no to je mi pěkná diskriminace ;-)
    kotyz avatar 10.4.2009 11:29 kotyz | skóre: 25 | blog: kotyzblog | Plzeň
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Anketa: Kolik je tu homosexuálů
    Tak, nekdo ma proste rad od kazdyho trochu a ted by mel na tom bejt bitej? To teda ne! Kdyz vyhody, tak pro vsechny! ;-)
    Hrdý člen KERNEL ULTRAS. | Furry/Brony/Otaku | Nemám čas ztrácet čas. | In 'pacman -Syu' we trust!
    =^..^= AmigaPower® avatar 10.4.2009 21:09 =^..^= AmigaPower® | skóre: 30 | blog: BLB | Praha
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Anketa: Kolik je tu homosexuálů
    :-D :-D :-D ...tak tolik hlasů už jsem dlouho neviděl... :-D :-D :-D
    Jardík avatar 11.4.2009 12:41 Jardík | skóre: 40 | blog: jarda_bloguje
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Anketa: Kolik je tu homosexuálů
    Ty vole, vždyť tu bylo přes 60% homosexuálů, teď je jich 19% ... to některej dement zase použil proxyny :-( Teď mě napadá, že když ty proxyny použiju taky, tak to srazim až na nulu, ale kdo by se s tim sral, že.
    Věřím v jednoho Boha.
    =^..^= AmigaPower® avatar 11.4.2009 13:20 =^..^= AmigaPower® | skóre: 30 | blog: BLB | Praha
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Anketa: Kolik je tu homosexuálů
    ...a to můžou hlasovat i neregistrovaný? ;-)
    Jardík avatar 11.4.2009 21:18 Jardík | skóre: 40 | blog: jarda_bloguje
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Anketa: Kolik je tu homosexuálů
    jj, hlídá se to pak podle IP
    Věřím v jednoho Boha.
    12.4.2009 10:42 Robo
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Anketa: Kolik je tu homosexuálů

    no nevim, mne to nefunguje ;)

    Jardík avatar 19.4.2009 12:54 Jardík | skóre: 40 | blog: jarda_bloguje
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Anketa: Kolik je tu homosexuálů
    Web proxy. Vyber proxy (anonymní), zadej adresu tohoto threadu a hlasuj jak o závod. Funguje to.
    Věřím v jednoho Boha.
    15.4.2009 18:14 luky
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Anketa: Kolik je tu homosexuálů
    Člověče! Moe Zeck se po tobě ptal.
    Jardík avatar 19.4.2009 12:54 Jardík | skóre: 40 | blog: jarda_bloguje
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Anketa: Kolik je tu homosexuálů
    Kdo to je?
    Věřím v jednoho Boha.
    14.4.2009 21:58 Sodalite | skóre: 18 | blog: tucnakov | Břeclav
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Anketa: Kolik je tu homosexuálů

    A já jsem je uklikl a dal jsem dobré, ačkoliv nejsem homosexuál. Ačkoliv - kdo ví, co by na to řekl teď Freud.

    Absolutní pravda je nepoznatelná. Všechny ostatní jsou jenom soukromé lži.

    Založit nové vláknoNahoru

    ISSN 1214-1267   www.czech-server.cz
    © 1999-2015 Nitemedia s. r. o. Všechna práva vyhrazena.