abclinuxu.cz AbcLinuxu.cz itbiz.cz ITBiz.cz HDmag.cz HDmag.cz abcprace.cz AbcPráce.cz
AbcLinuxu hledá autory!
Inzerujte na AbcPráce.cz od 950 Kč
Rozšířené hledání
×
    dnes 05:00 | Nová verze

    Byla vydána nová verze 26.6.25 svobodného multiplatformního video editoru Shotcut (Wikipedie) postaveného nad multimediálním frameworkem MLT. Shotcut je vedle zdrojových kódů k dispozici také ve formátech AppImage, Flatpak a Snap.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 0
    včera 14:44 | IT novinky

    Apple bez varování odstranil ze svého obchodu sociální síť VKontaktě i další aplikace skupiny VK, jako je VK Music nebo VK Video [Novinky.cz].

    Ladislav Hagara | Komentářů: 4
    včera 14:22 | IT novinky

    V dubnu loňského roku představený poštovní klient Notion Mail bude 22. září ukončen.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 2
    včera 04:33 | Komunita

    Konference OpenAlt 2026 hledá přednášející. Proběhne o víkendu 7. a 8. listopadu na půdě Fakulty informačních technologií VUT v Brně. Témata konference jsou: Otevřený a svobodný software, IoT a Hnutí tvůrců, Vzdělávání, Bezpečnost a soukromí, Otevřená společnost, komunity a data, OpenMobility a další.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 0
    včera 04:22 | IT novinky

    Společnosti OpenAI a Broadcom oznámily čip optimalizovaný pro AI pojmenovaný Jalapeño.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 0
    25.6. 20:22 | Nová verze

    Deno (Wikipedie), běhové prostředí (runtime) pro JavaScript, TypeScript a WebAssembly, bylo vydáno v nové verzi 2.9. Hlavní novinkou je deno desktop pro převod Deno projektu na desktopovou aplikaci. Jedná se o alternativu k frameworkům Electron nebo Tauri.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 2
    25.6. 15:44 | IT novinky

    Od zítra jsou Datové schránky oficiálně na nové adrese datovka.gov.cz. Adresa mojedatovaschranka.cz zůstává funkční do 27. srpna 2026, následně budou uživatelé automaticky přesměrováni na datovka.gov.cz.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 3
    25.6. 13:44 | Nová verze

    Dolphin (Wikipedie), tj. open source multiplatformní emulátor herních konzolí GameCube a Wii od Nintenda, byl vydán ve verzi 2606. S podporou Game Boy Playeru.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 0
    25.6. 11:11 | Zajímavý software

    Vasudeva Kamath představil utilitu debvulns, alternativu k nativní utilitě debsecan, pro výpis zranitelností v Debianu. Navíc má především možnost výstupu ve strukturovaných formátech JSON a CSV. V plánu je exportér pro Prometheus.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 0
    24.6. 21:44 | IT novinky

    Oficiální český státní eshop s elektronickými dálničními známkami nově najdete na edalnice.gov.cz. Doména gov.cz jasně potvrzuje, že jste na oficiálním státním webu [𝕏].

    Ladislav Hagara | Komentářů: 28
    Které desktopové prostředí na Linuxu používáte?
     (11%)
     (8%)
     (2%)
     (17%)
     (31%)
     (3%)
     (6%)
     (2%)
     (15%)
     (26%)
    Celkem 1997 hlasů
     Komentářů: 30, poslední 3.4. 20:20
    Rozcestník

    Chci cislo 3

    6.5.2007 23:22 | opozdene vydani mandrivy

    Nedavno jsem se abnormalne nudil a zacal zkoumat kolikaty uzivatel jsem na tomto serveru ... vzhledem k tomu, ze to nebylo tak slozite zjistit

    mam profil http://www.abclinuxu.cz/Profile/7726 tudiz jsem 7726 ... rikam si tedy, kdopak ma asi jednicku a ve spravne predtuse jsem na to kapl :) Leos ... pokracuju dal a zjistuju ze cislo tri je neobsazene ... a proto se tazi, je to "podpultovka" pro nekoho :)) nebo mam moznost si podat zados o jeho prideleni, kdy je volne :)))        

    Hodnocení: 77 %

            špatnédobré        

    Tiskni Sdílej: Linkuj Jaggni to Vybrali.sme.sk Google Del.icio.us Facebook

    Komentáře

    Vložit další komentář

    6.5.2007 23:40 fakenickname | skóre: 42 | blog: fakeblog
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Chci cislo 3
    v tom pripade chci 0lu ! (java prece pocita od nuly ne? ;)
    Luk avatar 7.5.2007 00:38 Luk | skóre: 47 | blog: Kacířské myšlenky | Kutná Hora
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Chci cislo 3
    Tak bacha, číslo 3 má rezervováno Linus Torvalds, kdyby se náhodou chtěl zaregistrovat ;-)
    Šifrování je absolutní nutnost a pomáhá chránit před nekalými živly
    Max avatar 7.5.2007 00:46 Max | skóre: 73 | blog: Max_Devaine
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Chci cislo 3
    Eh, když už, tak Linus má nulku, prostě úplný začátek. Trojka je pro Stallmana ;-) ... :) (nejdřív nabíhá linux a pak se k němu nabaluje GNU :)... a na grub zapomenem :) )
    Zdar Max
    Měl jsem sen ... :(
    Luk avatar 7.5.2007 09:59 Luk | skóre: 47 | blog: Kacířské myšlenky | Kutná Hora
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Chci cislo 3
    To ne, nula je obětována velkému linuxovému Bohu ;-)
    Šifrování je absolutní nutnost a pomáhá chránit před nekalými živly
    NbS avatar 7.5.2007 09:59 NbS | skóre: 26 | blog: Linux jako Linux ... vsude je neco jako /etc | Prague
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Chci cislo 3
    v tom pade Leos tam dela co ? :)
    Pan Bily byli bily strop, aby byl bily ... (Opravdu si myslite, ze je to spravne) ?
    NbS avatar 7.5.2007 09:58 NbS | skóre: 26 | blog: Linux jako Linux ... vsude je neco jako /etc | Prague
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Chci cislo 3
    pozde :) rekl jsem to prvni :))
    Pan Bily byli bily strop, aby byl bily ... (Opravdu si myslite, ze je to spravne) ?
    Max avatar 7.5.2007 00:44 Max | skóre: 73 | blog: Max_Devaine
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Chci cislo 3
    A nic nebude ;-). To už si raději řekni rodičům o růžovýho slona ;-) :D
    Zdar Max
    PS: Prej trojku, heh ...
    PPS: Leoši, né aby jsi se nechal uplatit ! :)
    Měl jsem sen ... :(
    xxx avatar 7.5.2007 01:24 xxx | skóre: 42 | blog: Na Kafíčko
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Chci cislo 3
    A ja chci 01189998819991197253. To by mi ke stesti stacilo.
    Please rise for the Futurama theme song.
    7.5.2007 09:16 Lu-Tze | skóre: 15 | blog: Lu-Tzeho blog
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Chci cislo 3
    Koukals na tu epizodu Simpsnů, na kterou jsem tě odkazoval? :-) (Homer strážcem zákona)
    7.5.2007 10:02 lucaash
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Chci cislo 3
    Slusna nahoda, na tu jsem koukal vcera :)
    Prcek avatar 7.5.2007 14:25 Prcek | skóre: 43 | Jindřichův Hradec / Brno
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Chci cislo 3
    Ja taky :-D. Ale jenom proto, ze jsem chvili stal u spolubydly a koukal s nim, jinak jsem uz o 2 serie napred :-).
    Člověk je takový, jak vypadá... A já vypadám jako pravá, nefalšovaná děvka!!!
    7.5.2007 07:06 filbar | skóre: 36 | blog: Denicek_programatora | Ostrava
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Chci cislo 3
    Tak jsem myslel, že číslo 2 má Robert a on je to zatím nějaký Jaroslav Benkovský:-(
    7.5.2007 07:38 Käyttäjä 11133 | skóre: 58 | blog: Ajattelee menneisyyttä
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Chci cislo 3
    Ne každý musí být na portále od začátku ;-)
    7.5.2007 10:53 Robert Krátký | skóre: 94 | blog: Robertův bloček
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Chci cislo 3
    Kdepak - já jsem se zaregistroval až kvůli vydání prvního článku. Do té doby jsem sem chodil pouze číst.
    7.5.2007 08:08 Zaphod | skóre: 37 | blog: zaphod_blog
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Chci cislo 3
    Takýto problém som ešte neriešil. Ale keďže mám profil číslo 20 som spokojný. Je to také ... desiatkové sympatické číslo. Prvý UNIX ktorý som si nainštaloval bol od Microsoftu. Od toho Microsoftu na ktorý myslíte :-)
    Fungoval na i286 s 2MB RAM a volal sa Xenix. To viete hriechy mladosti :-) Prvý Unix ktorý som nainštaloval pre server bol Interactive UNIX - server so 4MB ram na i386SX. Serverové disky boli vtedy bežne 20 MB. S Linuxom som začal od verzie RedHat 4.xx. Ale aj tak som používal na desktope i386 Solaris od SUNu. Veríte že sme prehovorili Microsoft aby predal zákazníkovi foxpro pre SCO UNIX? Svet bol vtedy zaujímavejší :-).
    7.5.2007 08:52 Leoš Literák | skóre: 74 | blog: LL | Praha
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Chci cislo 3
    Udelame aukci? ;-)
    Zakladatel tohoto portálu. Twitter, LinkedIn, blog, StackOverflow
    David Ježek avatar 7.5.2007 09:01 David Ježek | skóre: 83 | blog: Mostly_IMDB
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Chci cislo 3
    no nevim, jsou taci, kteri na to zvysoka dlabou, Leosi

    PS: ja mam take "jednicku", tech 3600 pred ni zkratka velkoryse ignoruji ;-)
    7.5.2007 09:37 prOm3TheuS | skóre: 18 | Praha
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Chci cislo 3
    Taky mně to napadlo a výtěžek by se mohl dát na podporu nějakého opensource projektu :-D
    7.5.2007 10:10 Michal Vyskočil | skóre: 60 | blog: miblog | Praha
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Chci cislo 3
    Pravděpodobně tohoto ;-)
    When your hammer is C++, everything begins to look like a thumb.
    7.5.2007 09:46 Michal Vyskočil | skóre: 60 | blog: miblog | Praha
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Chci cislo 3
    Vzal bych si nějaké kulaté číslo, ale 1024, 2048, 4096 i 8192 jsou už bohužel obsazeny :-D
    When your hammer is C++, everything begins to look like a thumb.
    NbS avatar 7.5.2007 10:01 NbS | skóre: 26 | blog: Linux jako Linux ... vsude je neco jako /etc | Prague
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Chci cislo 3
    max tak ze bych pozval na pivko :)), ale za zeptani to stalo, minimalne prvni usmevny blog po delsi dobe ... )
    Pan Bily byli bily strop, aby byl bily ... (Opravdu si myslite, ze je to spravne) ?
    Dalibor Smolík avatar 7.5.2007 09:59 Dalibor Smolík | skóre: 54 | blog: Postrehy_ze_zivota | 50°5'31.93"N,14°19'35.51"E
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Chci cislo 3
    Jednou jsem viděl dokumentární pořad o 2. světové válce. Mluvilo se o Heydrichovi. Měl na svém luxusním Mercedesu SPZ č. 3 - jako třetí nejdůležitější muž Říše.
    Trojku nebrat, nosí smůlu :-)
    Rozdíly v řeči a ve zvyklostech neznamenají vůbec nic, budeme-li mít stejné cíle a otevřená srdce.
    7.5.2007 12:31 Václav HFechs Švirga | skóre: 26 | blog: HF | Kopřivnice
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Chci cislo 3
    Vy máte problémy, na mé 6090 totiž vážně nemáte :).
    Baník pyčo!
    7.5.2007 13:28 Martin | skóre: 10 | blog: Nádraží Perdido
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Chci cislo 3
    Já bych bral 666, ale to už nějaký štastlivec vlastní :-)
    7.5.2007 13:34 Ses | skóre: 16 | blog: Nevím nic, ale zato to vím správně | Ivančice
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Chci cislo 3
    A co třeba: 1010011010? :)
    Nikdo mi nerozumí. Jsem záhadný.
    Dalibor Smolík avatar 7.5.2007 13:55 Dalibor Smolík | skóre: 54 | blog: Postrehy_ze_zivota | 50°5'31.93"N,14°19'35.51"E
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Chci cislo 3
    Aha, ďáblovo znamení ve dvojkové soustavě :-)
    Rozdíly v řeči a ve zvyklostech neznamenají vůbec nic, budeme-li mít stejné cíle a otevřená srdce.
    7.5.2007 14:49 ChinChuLin
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Chci cislo 3
    ja chci 69
    7.5.2007 18:00 Robert Krátký | skóre: 94 | blog: Robertův bloček
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Chci cislo 3
    To vysvětluj přítelkyni, ne tady...
    7.5.2007 19:12 ChinChuLin
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Chci cislo 3
    pritelkyni pocitace nijak zvlast nezajimaji, natozpak o uid na abicku..
    Dalibor Smolík avatar 7.5.2007 19:16 Dalibor Smolík | skóre: 54 | blog: Postrehy_ze_zivota | 50°5'31.93"N,14°19'35.51"E
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Chci cislo 3
    K tomu přece přítelkyně proboha nepotřebuje znalost počítačů ... :-D
    Rozdíly v řeči a ve zvyklostech neznamenají vůbec nic, budeme-li mít stejné cíle a otevřená srdce.
    NbS avatar 7.5.2007 19:20 NbS | skóre: 26 | blog: Linux jako Linux ... vsude je neco jako /etc | Prague
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Chci cislo 3
    ROFL :))
    Pan Bily byli bily strop, aby byl bily ... (Opravdu si myslite, ze je to spravne) ?
    7.5.2007 18:28 qiRzT | skóre: 14 | blog: U_Marvina
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Chci cislo 3
    A co 42?
    Důležité je vědět jak problém vyřešit, zbytek zvládne i cvičená opice...
    Skeletonix avatar 7.5.2007 19:47 Skeletonix | skóre: 18 | Praha
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Chci cislo 3
    prodám 8574 :-D

    Založit nové vláknoNahoru

    ISSN 1214-1267   www.czech-server.cz
    © 1999-2015 Nitemedia s. r. o. Všechna práva vyhrazena.