Na čem pracují vývojáři webového prohlížeče Ladybird (GitHub)? Byl publikován přehled vývoje za červen (YouTube).
Libreboot (Wikipedie) – svobodný firmware nahrazující proprietární BIOSy, distribuce Corebootu s pravidly pro proprietární bloby – byl vydán ve verzi 25.06 "Luminous Lemon". Přidána byla podpora desek Acer Q45T-AM a Dell Precision T1700 SFF a MT. Současně byl ve verzi 25.06 "Onerous Olive" vydán také Canoeboot, tj. fork Librebootu s ještě přísnějšími pravidly.
Licence GNU GPLv3 o víkendu oslavila 18 let. Oficiálně vyšla 29. června 2007. Při té příležitosti Richard E. Fontana a Bradley M. Kuhn restartovali, oživili a znovu spustili projekt Copyleft-Next s cílem prodiskutovat a navrhnout novou licenci.
Svobodný nemocniční informační systém GNU Health Hospital Information System (HIS) (Wikipedie) byl vydán ve verzi 5.0 (Mastodon).
Open source mapová a navigační aplikace OsmAnd (OpenStreetMap Automated Navigation Directions, Wikipedie, GitHub) oslavila 15 let.
Vývojář Spytihněv, autor počítačové hry Hrot (Wikipedie, ProtonDB), pracuje na nové hře Brno Transit. Jedná se o příběhový psychologický horor o strojvedoucím v zácviku, uvězněném v nejzatuchlejším metru východně od všeho, na čem záleží. Vydání je plánováno na čtvrté čtvrtletí letošního roku.
V uplynulých dnech byla v depu Českých drah v Brně-Maloměřicích úspěšně dokončena zástavba speciální antény satelitního internetu Starlink od společnosti SpaceX do jednotky InterPanter 660 004 Českých drah. Zástavbu provedla Škoda Group. Cestující se s InterPanterem, vybaveným vysokorychlostním satelitním internetem, setkají například na linkách Svitava Brno – Česká Třebová – Praha nebo Moravan Brno – Břeclav – Přerov – Olomouc.
Byla vydána nová verze 8.7.0 správce sbírky fotografií digiKam (Wikipedie). Přehled novinek i s náhledy v oficiálním oznámení (NEWS). Nejnovější digiKam je ke stažení také jako balíček ve formátu AppImage. Stačí jej stáhnout, nastavit právo ke spuštění a spustit.
Před 30 lety, k 1. 7. 1995, byl v ČR liberalizován Internet - tehdejší Eurotel přišel o svou exkluzivitu a mohli začít vznikat první komerční poskytovatelé přístupu k Internetu [𝕏].
Byla vydána (𝕏) nová verze 7.4 open source monitorovacího systému Zabbix (Wikipedie). Přehled novinek v oznámení na webu, v poznámkách k vydání a v aktualizované dokumentaci.
Aukce tedy skončí minimálně po 3 minutách klidu.Tak jsem to myslel. To že se aukce o něco protáhne přeci nemůže být na škodu. Prodejce má šanci získat víc peněz a kupující zase možnost v aukci zvítězit i bez toho, že by hlídal čas se stopkama. Eliminoval by se tak především vliv maximální hranice pro automatické přihazování. Konkurent by přihazoval tak dlouho, než by "přebil". Pokud by tím konkurentem byl jen někdo, kdo by chtěl vyhonit cenu, tak by tím přebitím defakto pokaždé přišel o skutečného kupce. Takže by ho to brzy vyléčilo.
To je takový problém srovnat adresy a jména??Jména nepomůžou, protože vždycky se může domluvit s kamarádem, třeba i z jiného města a nepoznáš nic.
To je takový problém zamezit dalšímu přihazování někomu, jehož příhoz byl jednou zrušenej??Tak nebudou dva, ale tři, výsledek je stejný a opět to nic neřeší. Spíš by mne zajímalo, proč tam vůbec možnost rušení příhozů je. Copak nikdo nedělal analýzu toho systému a nenapadlo ho, že když půjde rušit příhozy, půjde snadno zjistit maximum jiného uživatele?
nejcasteji lide na aukru podvadi tak ze si sezenou kamarada ktery dany predmet zakoupi za neprimerenou cenu v pripade nespokojenosti prodavajciho kamarada s momentalni nejvyssi nabidkou, pak si za tyden daji kladne komentare jaky to byl super kseft a jak je nove zakoupene zbozi super (samozrejme k zadne transakci nedoslo, kupujci kamarad ma sve penize a prodavajici ma svuj predmet)Zaplatí polatek za vystavení a provizi aukru. Což je možná částečně důvod, proč Aukro havěť toleruje. Nosí jim provize..
- Není nebezpečné použít moje přihlašovací údaje na Aukro?
- Je to zcela bezpečné. Přihazovač používá maximální zabezpečení (SSL) při přenosu dat i při jejich uložení na serveru.
Tiskni
Sdílej: