Byla vydána beta verze openSUSE Leap 16. Ve výchozím nastavení s novým instalátorem Agama.
Devadesátková hra Brány Skeldalu prošla portací a je dostupná na platformě Steam. Vyšel i parádní blog autora o portaci na moderní systémy a platformy včetně Linuxu.
Lidi dělají divné věci. Například spouští Linux v Excelu. Využít je emulátor RISC-V mini-rv32ima sestavený jako knihovna DLL, která je volaná z makra VBA (Visual Basic for Applications).
Revolut nabídne neomezený mobilní tarif za 12,50 eur (312 Kč). Aktuálně startuje ve Velké Británii a Německu.
Společnost Amazon miliardáře Jeffa Bezose vypustila na oběžnou dráhu první várku družic svého projektu Kuiper, který má z vesmíru poskytovat vysokorychlostní internetové připojení po celém světě a snažit se konkurovat nyní dominantnímu Starlinku nejbohatšího muže planety Elona Muska.
Poslední aktualizací začal model GPT-4o uživatelům příliš podlézat. OpenAI jej tak vrátila k předchozí verzi.
Google Chrome 136 byl prohlášen za stabilní. Nejnovější stabilní verze 136.0.7103.59 přináší řadu novinek z hlediska uživatelů i vývojářů. Podrobný přehled v poznámkách k vydání. Opraveno bylo 8 bezpečnostních chyb. Vylepšeny byly také nástroje pro vývojáře.
Homebrew (Wikipedie), správce balíčků pro macOS a od verze 2.0.0 také pro Linux, byl vydán ve verzi 4.5.0. Na stránce Homebrew Formulae lze procházet seznamem balíčků. K dispozici jsou také různé statistiky.
Byl vydán Mozilla Firefox 138.0. Přehled novinek v poznámkách k vydání a poznámkách k vydání pro vývojáře. Řešeny jsou rovněž bezpečnostní chyby. Nový Firefox 138 je již k dispozici také na Flathubu a Snapcraftu.
Šestnáctý ročník ne-konference jOpenSpace se koná 3. – 5. října 2025 v Hotelu Antoň v Telči. Pro účast je potřeba vyplnit registrační formulář. Ne-konference neznamená, že se organizátorům nechce připravovat program, ale naopak dává prostor všem pozvaným, aby si program sami složili z toho nejzajímavějšího, čím se v poslední době zabývají nebo co je oslovilo. Obsah, který vytvářejí všichni účastníci, se skládá z desetiminutových
… více »Aukce tedy skončí minimálně po 3 minutách klidu.Tak jsem to myslel. To že se aukce o něco protáhne přeci nemůže být na škodu. Prodejce má šanci získat víc peněz a kupující zase možnost v aukci zvítězit i bez toho, že by hlídal čas se stopkama. Eliminoval by se tak především vliv maximální hranice pro automatické přihazování. Konkurent by přihazoval tak dlouho, než by "přebil". Pokud by tím konkurentem byl jen někdo, kdo by chtěl vyhonit cenu, tak by tím přebitím defakto pokaždé přišel o skutečného kupce. Takže by ho to brzy vyléčilo.
To je takový problém srovnat adresy a jména??Jména nepomůžou, protože vždycky se může domluvit s kamarádem, třeba i z jiného města a nepoznáš nic.
To je takový problém zamezit dalšímu přihazování někomu, jehož příhoz byl jednou zrušenej??Tak nebudou dva, ale tři, výsledek je stejný a opět to nic neřeší. Spíš by mne zajímalo, proč tam vůbec možnost rušení příhozů je. Copak nikdo nedělal analýzu toho systému a nenapadlo ho, že když půjde rušit příhozy, půjde snadno zjistit maximum jiného uživatele?
nejcasteji lide na aukru podvadi tak ze si sezenou kamarada ktery dany predmet zakoupi za neprimerenou cenu v pripade nespokojenosti prodavajciho kamarada s momentalni nejvyssi nabidkou, pak si za tyden daji kladne komentare jaky to byl super kseft a jak je nove zakoupene zbozi super (samozrejme k zadne transakci nedoslo, kupujci kamarad ma sve penize a prodavajici ma svuj predmet)Zaplatí polatek za vystavení a provizi aukru. Což je možná částečně důvod, proč Aukro havěť toleruje. Nosí jim provize..
- Není nebezpečné použít moje přihlašovací údaje na Aukro?
- Je to zcela bezpečné. Přihazovač používá maximální zabezpečení (SSL) při přenosu dat i při jejich uložení na serveru.
Tiskni
Sdílej: