abclinuxu.cz AbcLinuxu.cz itbiz.cz ITBiz.cz HDmag.cz HDmag.cz abcprace.cz AbcPráce.cz
AbcLinuxu hledá autory!
Inzerujte na AbcPráce.cz od 950 Kč
Rozšířené hledání
×
    včera 21:00 | IT novinky

    Zemřel průkopník videoherní hudby Bobby Prince (Wikipedie). Složil hudbu pro hry Wolfenstein 3D, Doom, Doom II, Duke Nukem II a Duke Nukem 3D.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 3
    včera 15:55 | IT novinky

    Počítačová hra Operace Flashpoint (Arma: Cold War Assault) od společnosti Bohemia Interactive slaví 25 let. Při této příležitosti bylo publikováno bezplatné hratelné Arma: Cold War Assault Remastered Demo a na GitHubu byly zveřejněny zdrojové kódy.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 0
    včera 12:22 | IT novinky

    Na trh v České republice přichází HP EliteBoard G1a. Jde o plnohodnotný AI počítač integrovaný přímo do těla klávesnice, tedy zařízení, které na první pohled vypadá jako minimalistická klávesnice, ale ve skutečnosti nahrazuje klasickou počítačovou jednotku.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 12
    včera 10:55 | Nová verze

    V lednu bylo oznámeno, že desktopové prostředí Xfce bude mít vlastní kompozitor pro Wayland s názvem xfwl4. O víkendu byla vydána první preview verze.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 0
    22.6. 23:44 | Nová verze

    Minulý týden byl oficiálně vydán Android 17. Detaily na blogu a stránkách věnovaných vývojářům.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 5
    22.6. 20:00 | IT novinky

    Dnes jde do prodeje zařízení Steam Machine. Steam Machine 512 GB za 1 039 EUR a Steam Machine 2 TB za 1 359 EUR. Do čtvrtka 25. června do 19:00 se lze zapsat na seznamy. Ty budou jednorázově náhodně slosovány, čímž bude určeno pořadí rezervací a čekacích listin.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 19
    22.6. 14:44 | Nová verze

    Vývojáři OpenMW (Wikipedie) oznámili vydání verze 0.51.0 této svobodné implementace enginu pro hru The Elder Scrolls III: Morrowind. Přehled novinek v oznámení o vydání a také na YouTube a PeerTube.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 2
    22.6. 13:33 | Nová verze

    Byla vydána nová verze 2026.3.0 "Carousels & Killer Whales" svobodného softwaru ScummVM (Wikipedie) umožňujícího bezproblémový běh mnoha klasických adventur na zařízeních, pro které nebyly nikdy určeny. Přehled novinek v poznámkách k vydání a na GitHubu.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 1
    22.6. 12:22 | IT novinky

    Tento týden (24. a 27. června) vyprší platnost Microsoft certifikátu v UEFI vydaných v roce 2011. Nové certifikáty byly vydány v roce 2023. Kdo na počítačích, i virtuálních, používá zabezpečené spouštění (Secure Boot), měl by si ověřit, že má certifikáty aktualizovány, viz např. články na Red Hat nebo Fedora. Pro stávající systémy se nic nemění. Nadále se budou normálně spouštět. Zavaděče podepsané pouze klíčem z 2023 se ale na počítačích s pouze certifikátem 2011 nespustí. Ve Fedoře je zavaděč shim ve verzi 16.1-6 podepsán klíči 2011 i 2023.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 7
    21.6. 19:55 | Zajímavý software

    Uživatelé mobilních telefonů s Linuxem si nyní mohou nainstalovat aplikaci Mobilní Datovka. Díky tomu je přístup k datovým schránkám dostupný i na zařízeních s mobilními linuxovými distribucemi, jako jsou například Mobian, NixOS Mobile, pmOS atd. Aplikace je dostupná na Flathubu.

    David Heidelberg | Komentářů: 3
    Které desktopové prostředí na Linuxu používáte?
     (11%)
     (8%)
     (2%)
     (16%)
     (31%)
     (3%)
     (6%)
     (2%)
     (16%)
     (26%)
    Celkem 1975 hlasů
     Komentářů: 30, poslední 3.4. 20:20
    Rozcestník
    Štítky: není přiřazen žádný štítek



    Vložit další komentář
    =^..^= AmigaPower® avatar 19.9.2010 19:16 =^..^= AmigaPower® | skóre: 30 | blog: BLB | Praha
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Cstring
    Je to výbornej nápad, vohnul sem si naběračku na polívku, sklapnul půlky a teď tady v tom běhám po bytě... :-D
    19.9.2010 19:27 kralyk z abclinuxu | skóre: 29 | blog:
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Cstring
    :-D :-D :-D :-D !!!
    =^..^= AmigaPower® avatar 19.9.2010 19:41 =^..^= AmigaPower® | skóre: 30 | blog: BLB | Praha
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Cstring
    Ty se moc nesměj a rači poraď tady pani :-D
    Jendа avatar 19.9.2010 20:45 Jendа | skóre: 78 | blog: Jenda | JO70FB
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Cstring
    Já jsem právě spustil Windows 7 Ultimate na Siemensu S6!
    =^..^= AmigaPower® avatar 19.9.2010 20:57 =^..^= AmigaPower® | skóre: 30 | blog: BLB | Praha
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Cstring
    To je hovno, mně na Motorole d160 běhá KDE4 + Compiz :-D
    kotyz avatar 19.9.2010 22:31 kotyz | skóre: 25 | blog: kotyzblog | Plzeň
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Cstring
    to jeste nic neni, ja mam zase vypocetni cluster na louskani sifer z desiti grafickejch programovatelnejch kalkulacek casio! (slepeny lepici paskou a propojeny obyc. dvoulinkou). a bezi na tom kovbos (KOtyz Visual Basic OS) :-D :-D :-D
    Hrdý člen KERNEL ULTRAS. | Furry/Brony/Otaku | Nemám čas ztrácet čas. | In 'pacman -Syu' we trust!
    Saljack avatar 21.9.2010 20:16 Saljack | skóre: 28 | blog: Saljack | Praha
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Cstring
    Tys mě dostal :-D
    Sex, Drugs & Rock´n Roll.
    kotyz avatar 21.9.2010 20:43 kotyz | skóre: 25 | blog: kotyzblog | Plzeň
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Cstring
    celej den trvalo nez na to nekdo zareagoval. bud me vsichni blokujou nebo je to tak dostalo, ze nebyl zadnej z nich schopnej slova :-D
    Hrdý člen KERNEL ULTRAS. | Furry/Brony/Otaku | Nemám čas ztrácet čas. | In 'pacman -Syu' we trust!
    xsubway avatar 19.9.2010 22:20 xsubway | skóre: 13 | blog: litera_scripta_manet
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Cstring
    rofl
    Václav 20.9.2010 13:11 Václav "Darm" Novák | skóre: 26 | blog: Darmovy_kecy | Bechyně / Praha
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Cstring
    Chraň Tux aby ses to snažil prosadit jako KU Dresscode!
    Cross my heart and hope to fly, stick a cupcake in my eye!
    =^..^= AmigaPower® avatar 20.9.2010 13:13 =^..^= AmigaPower® | skóre: 30 | blog: BLB | Praha
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Cstring
    Na tu tvojí a Kotyzovu prdel, stejně nedělaj tak dlouhý naběračky! :-D
    Václav 20.9.2010 13:21 Václav "Darm" Novák | skóre: 26 | blog: Darmovy_kecy | Bechyně / Praha
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Cstring
    Ale jo, dělaj, máme to na zahradě. Vybíraly se tím ho*na když se naplnila kadibudka, jen nevím jak se ten nástroj jmenuje. Ale je to taková větší naběračka s dlouhou násadou :D
    Cross my heart and hope to fly, stick a cupcake in my eye!
    20.9.2010 13:33 kralyk z abclinuxu | skóre: 29 | blog:
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Cstring
    jen nevím jak se ten nástroj jmenuje
    lžíce od katapultu? ;-)
    |🇵🇸 avatar 20.9.2010 13:46 |🇵🇸 | skóre: 94 | blog:
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Cstring
    Nebo lopata. Od bagru.
    🇵🇸Touch grass🇺🇦 ✊ ani boha, ani pána
    20.9.2010 15:05 qiRzT | skóre: 14 | blog: U_Marvina
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Cstring
    Důležité je vědět jak problém vyřešit, zbytek zvládne i cvičená opice...
    =^..^= AmigaPower® avatar 20.9.2010 15:19 =^..^= AmigaPower® | skóre: 30 | blog: BLB | Praha
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Cstring
    Šoufek ale evidentně nemá ohýbací držátko, takže nepůjde zakrýt šourek. :-D
    Václav 20.9.2010 15:43 Václav "Darm" Novák | skóre: 26 | blog: Darmovy_kecy | Bechyně / Praha
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Cstring
    Holt násada se musí nahradit ocelovým drátem, to ale není takovej problém.
    Cross my heart and hope to fly, stick a cupcake in my eye!
    =^..^= AmigaPower® avatar 20.9.2010 15:48 =^..^= AmigaPower® | skóre: 30 | blog: BLB | Praha
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Cstring
    ...a strčit ho rovnou do prdele (bude sloužit zároveň jako uzemění).
    Václav 20.9.2010 15:54 Václav "Darm" Novák | skóre: 26 | blog: Darmovy_kecy | Bechyně / Praha
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Cstring
    Rozhodně bych tomu jako ukotvení věřil víc než tý odkazovaný podivnosti :D
    Cross my heart and hope to fly, stick a cupcake in my eye!
    otasomil avatar 20.9.2010 16:25 otasomil | skóre: 39 | blog: puppylinux
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Cstring

    Sem se dneska schvalne dival zda nejake divence na zastavce nepoleze z kalhot "antenka"

    Skoda ze uz je skoro podzim a chladno, ale v lete se na "antenky" budu obzvlaste soustredit.

    K čemu hudba, která nevede k extázi... Stop MDMA !!! I spam umí být roztomilý
    =^..^= AmigaPower® avatar 20.9.2010 17:18 =^..^= AmigaPower® | skóre: 30 | blog: BLB | Praha
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Cstring
    ...a to zas pak tobě poleze z kalhot "anténka" :-D
    kotyz avatar 20.9.2010 18:00 kotyz | skóre: 25 | blog: kotyzblog | Plzeň
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Cstring
    to bude uplnej zizkovskej vysilac :-D
    Hrdý člen KERNEL ULTRAS. | Furry/Brony/Otaku | Nemám čas ztrácet čas. | In 'pacman -Syu' we trust!
    AsciiWolf avatar 22.9.2010 13:24 AsciiWolf | skóre: 41 | blog: Blog
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Cstring
    rofl :-D
    22.9.2010 13:28 qiRzT | skóre: 14 | blog: U_Marvina
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Cstring
    viz
    Důležité je vědět jak problém vyřešit, zbytek zvládne i cvičená opice...
    kotyz avatar 22.9.2010 21:12 kotyz | skóre: 25 | blog: kotyzblog | Plzeň
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Cstring
    maji ho taky v xxl? to by bylo dobry triko pro zvlastni prilezitosti ...
    Hrdý člen KERNEL ULTRAS. | Furry/Brony/Otaku | Nemám čas ztrácet čas. | In 'pacman -Syu' we trust!
    =^..^= AmigaPower® avatar 23.9.2010 12:33 =^..^= AmigaPower® | skóre: 30 | blog: BLB | Praha
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Cstring
    ...třeba na neděli do kostela :-D
    kotyz avatar 23.9.2010 16:44 kotyz | skóre: 25 | blog: kotyzblog | Plzeň
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Cstring
    tam sem v nedeli nikdy nebyl ...
    Hrdý člen KERNEL ULTRAS. | Furry/Brony/Otaku | Nemám čas ztrácet čas. | In 'pacman -Syu' we trust!
    23.9.2010 22:39 kralyk z abclinuxu | skóre: 29 | blog:
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Cstring
    Tak vzhledem k tomu, že v takových zemích jako Chorvatsko (a asi i Polsko, nevim) se do kostela nesmí ani v kraťasech/krátké sukni, tak tohle by je asi úplně zabilo... :-D
    |🇵🇸 avatar 23.9.2010 22:43 |🇵🇸 | skóre: 94 | blog:
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Cstring
    V Řecku (třeba Meteora) je to docela brutální. Pokud se nemýlím, nesmí tam ani ženské v kalhotách.
    🇵🇸Touch grass🇺🇦 ✊ ani boha, ani pána
    =^..^= AmigaPower® avatar 24.9.2010 11:52 =^..^= AmigaPower® | skóre: 30 | blog: BLB | Praha
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Cstring
    Nemýlíš, aspoň co vím s doslechu. Add Polsko - sukně i kraťasy přes kolena.
    24.9.2010 09:27 qiRzT | skóre: 14 | blog: U_Marvina
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Cstring
    Mohla by z toho být zajímavá diskuze - oblečný přeci člověk v takovém tričku je, ne?
    Důležité je vědět jak problém vyřešit, zbytek zvládne i cvičená opice...
    kotyz avatar 20.9.2010 17:56 kotyz | skóre: 25 | blog: kotyzblog | Plzeň
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Cstring
    šoufek
    Hrdý člen KERNEL ULTRAS. | Furry/Brony/Otaku | Nemám čas ztrácet čas. | In 'pacman -Syu' we trust!
    kotyz avatar 20.9.2010 17:57 kotyz | skóre: 25 | blog: kotyzblog | Plzeň
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Cstring
    je to obycejnej plechovej kybl na dvoumetrovym klacku. taky sem s tim ty sracky z zumpy vybiral ...
    Hrdý člen KERNEL ULTRAS. | Furry/Brony/Otaku | Nemám čas ztrácet čas. | In 'pacman -Syu' we trust!
    default avatar 21.9.2010 11:19 default | skóre: 22 | Madrid
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Cstring
    jen nevím jak se ten nástroj jmenuje
    Jmenuje se to vyjímka (srovnej s výjimkou) :-)
    19.9.2010 19:46 kralyk z abclinuxu | skóre: 29 | blog:
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Cstring
    Takže už ani #include <cstring> není work-safe. Ne, v tomhle světě prostě nemá cenu pracovat... :-D
    kotyz avatar 19.9.2010 22:35 kotyz | skóre: 25 | blog: kotyzblog | Plzeň
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Cstring
    the internet is for porn ...

    nevim kteryho blbce kdy napadlo ze by se dal taky pouzivat k praci. pouziva se akorat v praci aby tam lidi nechcipli nudou. dve hodinky facebooku, pak poslat 60 emailu s picovinkama v powerpointu, hodinku chat, pak naky to pecko pripadne a padla a de se domu :-D

    Hrdý člen KERNEL ULTRAS. | Furry/Brony/Otaku | Nemám čas ztrácet čas. | In 'pacman -Syu' we trust!
    gtz avatar 19.9.2010 20:40 gtz | skóre: 27 | blog: gtz | Brno
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Cstring
    Nikterak nechápu jak taková věc může na tělě vůbec držet ... bych se picnul smíchy.

    Také ne, třeba nám nějaká baba poradí :)
    - nejhorší jsou trpaslíci ... Ti Vám vlezou úplně všude
    19.9.2010 22:50 pc2005 | skóre: 38 | blog: GardenOfEdenConfiguration | liberec
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Cstring
    No tak buď je to na lepidlo (depilace zdarma :-/).

    Nebo koneckonců ty vidíš jen tu vnější část :-D. I když vlastně jak tak koukám tak tam jsou i fotky oblečení samotnýho :-D.
    19.9.2010 23:19 Kvakor
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Cstring
    Na stránce sice je odkaz na video (na YouTube), kde jsou ukázány jak samotné "kalhotky" (dokonce v několika barvách), tak jeden vzorek nasazený na umělohmotném torzu z plastu, ale bohužel ono torzo je neprůhledné a ani výklad (v angličtině) oné dívčiny přincip samotného držení nijak nepopisuje. Z pohledu na vystavené kusy to vypadá, že drží na principu Seegerovy pojistky :-)
    =^..^= AmigaPower® avatar 19.9.2010 23:24 =^..^= AmigaPower® | skóre: 30 | blog: BLB | Praha
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Cstring
    drží na principu Seegerovy pojistky :-)
    LOL! Ty si hovado! Málem mi upadla naběračka! :-D
    frEon avatar 21.9.2010 10:55 frEon | skóre: 40 | Praha
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Cstring
    tipuju to na statickou elektrinu.
    Talking about music is like dancing to architecture.
    stativ avatar 21.9.2010 16:32 stativ | skóre: 54 | blog: SlaNé roury
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Cstring
    Dotkneš se a dostaneš ránu.
    Ať sežeru elfa i s chlupama!!! ljirkovsky.wordpress.com stativ.tk
    frEon avatar 29.9.2010 17:16 frEon | skóre: 40 | Praha
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Cstring
    nesmis byt uzemenej
    Talking about music is like dancing to architecture.
    kotyz avatar 19.9.2010 22:27 kotyz | skóre: 25 | blog: kotyzblog | Plzeň
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Cstring
    to je husty a jeste navic maji dole na ty strance reklamu na vuvuzely! :-D
    Hrdý člen KERNEL ULTRAS. | Furry/Brony/Otaku | Nemám čas ztrácet čas. | In 'pacman -Syu' we trust!
    =^..^= AmigaPower® avatar 19.9.2010 22:54 =^..^= AmigaPower® | skóre: 30 | blog: BLB | Praha
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Cstring
    To je pánská verze
    kotyz avatar 19.9.2010 23:09 kotyz | skóre: 25 | blog: kotyzblog | Plzeň
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Cstring
    to je taky samodrzny, ten provazek tam je akorat aby to neprekazelo v MHD, doma si ho povolujou :-D
    Hrdý člen KERNEL ULTRAS. | Furry/Brony/Otaku | Nemám čas ztrácet čas. | In 'pacman -Syu' we trust!
    stativ avatar 20.9.2010 17:19 stativ | skóre: 54 | blog: SlaNé roury
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Cstring
    LOL, zrovna minulý týden jsem na to taky narazil. Rozhodně zajímavé… Akorát jsem zapomněl, proč jsem tu dokumentaci vlastně hledal :-)
    Ať sežeru elfa i s chlupama!!! ljirkovsky.wordpress.com stativ.tk
    =^..^= AmigaPower® avatar 20.9.2010 17:42 =^..^= AmigaPower® | skóre: 30 | blog: BLB | Praha
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Cstring
    proč jsem tu dokumentaci vlastně hledal
    Onanie?
    pavlix avatar 20.9.2010 18:32 pavlix | skóre: 54 | blog: pavlix
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Cstring
    Pak doporučuju zkusit ještě stringy s Glib (GString), google taky chvilku tápe :).
    Já už tu vlastně ani nejsem. Abclinuxu umřelo.
    20.9.2010 21:02 kralyk z abclinuxu | skóre: 29 | blog:
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Cstring
    otasomil avatar 21.9.2010 20:36 otasomil | skóre: 39 | blog: puppylinux
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Cstring

    hmm  .... v tomhle bych si troufnul ...

    K čemu hudba, která nevede k extázi... Stop MDMA !!! I spam umí být roztomilý
    gtz avatar 21.9.2010 23:39 gtz | skóre: 27 | blog: gtz | Brno
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Cstring
    pak se nesmíš ohýbat a dávat bacha co se děje zezadu :)
    - nejhorší jsou trpaslíci ... Ti Vám vlezou úplně všude

    Založit nové vláknoNahoru

    Tiskni Sdílej: Linkuj Jaggni to Vybrali.sme.sk Google Del.icio.us Facebook

    ISSN 1214-1267   www.czech-server.cz
    © 1999-2015 Nitemedia s. r. o. Všechna práva vyhrazena.