Vývojáři Kali Linuxu upozorňují na nový klíč pro podepisování balíčků. K původnímu klíči ztratili přístup.
V březnu loňského roku přestal být Redis svobodný. Společnost Redis Labs jej přelicencovala z licence BSD na nesvobodné licence Redis Source Available License (RSALv2) a Server Side Public License (SSPLv1). Hned o pár dní později vznikly svobodné forky Redisu s názvy Valkey a Redict. Dnes bylo oznámeno, že Redis je opět svobodný. S nejnovější verzí 8 je k dispozici také pod licencí AGPLv3.
Oficiální ceny Raspberry Pi Compute Modulů 4 klesly o 5 dolarů (4 GB varianty), respektive o 10 dolarů (8 GB varianty).
Byla vydána beta verze openSUSE Leap 16. Ve výchozím nastavení s novým instalátorem Agama.
Devadesátková hra Brány Skeldalu prošla portací a je dostupná na platformě Steam. Vyšel i parádní blog autora o portaci na moderní systémy a platformy včetně Linuxu.
Lidi dělají divné věci. Například spouští Linux v Excelu. Využít je emulátor RISC-V mini-rv32ima sestavený jako knihovna DLL, která je volaná z makra VBA (Visual Basic for Applications).
Revolut nabídne neomezený mobilní tarif za 12,50 eur (312 Kč). Aktuálně startuje ve Velké Británii a Německu.
Společnost Amazon miliardáře Jeffa Bezose vypustila na oběžnou dráhu první várku družic svého projektu Kuiper, který má z vesmíru poskytovat vysokorychlostní internetové připojení po celém světě a snažit se konkurovat nyní dominantnímu Starlinku nejbohatšího muže planety Elona Muska.
Poslední aktualizací začal model GPT-4o uživatelům příliš podlézat. OpenAI jej tak vrátila k předchozí verzi.
Google Chrome 136 byl prohlášen za stabilní. Nejnovější stabilní verze 136.0.7103.59 přináší řadu novinek z hlediska uživatelů i vývojářů. Podrobný přehled v poznámkách k vydání. Opraveno bylo 8 bezpečnostních chyb. Vylepšeny byly také nástroje pro vývojáře.
Máš naprostou pravdu bohužel ačkoliv to první sérii nesahá ani po kotníky, tak naděje, že se to zlepší žije dál, aspoň polovina dílů ze série, kdyby byla povedená, tak budu mít radost.
Náhodou, mě se tenhle díl líbil :)
+0.5
Uchechtnul jsem se (ne zasmal, jenom uchechtnul) vsehovsudy dvakrat, trosku malo :(
prvních pár dílů bylo celkem zábavných, ale mě to přišlo trapně se opakující už během první sezóny.
Také můj dojem ... první díl byl prostě nejlepší.
It crowd by bolo lepšie ako celovečerný film.
Doporučuji www.imdb.com/title/tt0151804/... :)
(Sakra, jak mám v tom FCKEditoru vložit titulek/text odkazu?)
Proč jsou na každou blbost upoutávky týden dopředu a o něčem takhle zásadním se člověk dozví až dva dny po vysílání? :-(
Tady ale nejde o vysílání v ČR.
A co to, proboha, na mne vylezlo za hrůzu při editaci odpovědi? A proč nefunguje entita?
Tiskni
Sdílej: