abclinuxu.cz AbcLinuxu.cz itbiz.cz ITBiz.cz HDmag.cz HDmag.cz abcprace.cz AbcPráce.cz
AbcLinuxu hledá autory!
Inzerujte na AbcPráce.cz od 950 Kč
Rozšířené hledání
×
    dnes 11:11 | Zajímavý software

    Vasudeva Kamath představil utilitu debvulns, alternativu k nativní utilitě debsecan, pro výpis zranitelností v Debianu. Navíc má především možnost výstupu ve strukturovaných formátech JSON a CSV. V plánu je exportér pro Prometheus.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 0
    včera 21:44 | IT novinky

    Oficiální český státní eshop s elektronickými dálničními známkami nově najdete na edalnice.gov.cz. Doména gov.cz jasně potvrzuje, že jste na oficiálním státním webu [𝕏].

    Ladislav Hagara | Komentářů: 15
    včera 14:22 | Nová verze

    Byla vydána nová verze 4.8.0 interaktivního shellu fish (friendly interactive shell, Wikipedie). Přehled novinek v poznámkách k vydání.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 2
    včera 12:00 | Nová verze

    Byl aktualizován seznam 500 nejvýkonnějších superpočítačů na světě TOP500. Nejvýkonnějším superpočítačem se nově stal čínský LineShine v Národním superpočítačovém centru v Šen-čenu (NSCS) s výkonem 2,198 exaFLOPS. Z prvního místa sesadil americký superpočítač El Capitan s výkonem 1,809 exaFLOPS. Nejvýkonnější český počítač C24 klesl na 215 místo. Karolina, GPU partition klesla na 249. místo a Karolina, CPU partition na 475. místo.

    … více »
    Ladislav Hagara | Komentářů: 7
    23.6. 21:00 | IT novinky

    Zemřel průkopník videoherní hudby Bobby Prince (Wikipedie). Složil hudbu pro hry Wolfenstein 3D, Doom, Doom II, Duke Nukem II a Duke Nukem 3D.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 10
    23.6. 15:55 | IT novinky

    Počítačová hra Operace Flashpoint (Arma: Cold War Assault) od společnosti Bohemia Interactive slaví 25 let. Při této příležitosti bylo publikováno bezplatné hratelné Arma: Cold War Assault Remastered Demo a na GitHubu byly zveřejněny zdrojové kódy.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 0
    23.6. 12:22 | IT novinky

    Na trh v České republice přichází HP EliteBoard G1a. Jde o plnohodnotný AI počítač integrovaný přímo do těla klávesnice, tedy zařízení, které na první pohled vypadá jako minimalistická klávesnice, ale ve skutečnosti nahrazuje klasickou počítačovou jednotku.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 19
    23.6. 10:55 | Nová verze

    V lednu bylo oznámeno, že desktopové prostředí Xfce bude mít vlastní kompozitor pro Wayland s názvem xfwl4. O víkendu byla vydána první preview verze.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 0
    22.6. 23:44 | Nová verze

    Minulý týden byl oficiálně vydán Android 17. Detaily na blogu a stránkách věnovaných vývojářům.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 7
    22.6. 20:00 | IT novinky

    Dnes jde do prodeje zařízení Steam Machine. Steam Machine 512 GB za 1 039 EUR a Steam Machine 2 TB za 1 359 EUR. Do čtvrtka 25. června do 19:00 se lze zapsat na seznamy. Ty budou jednorázově náhodně slosovány, čímž bude určeno pořadí rezervací a čekacích listin.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 20
    Které desktopové prostředí na Linuxu používáte?
     (11%)
     (8%)
     (2%)
     (16%)
     (31%)
     (3%)
     (6%)
     (2%)
     (16%)
     (26%)
    Celkem 1979 hlasů
     Komentářů: 30, poslední 3.4. 20:20
    Rozcestník
    Štítky: není přiřazen žádný štítek

    -

    28.3.2008 15:08 | Přečteno: 1595× | Smazané zápisky | poslední úprava: 2.9.2009 08:44

     

    Tento zápisek byl redakcí smazán.

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

           

    Hodnocení: 56 %

            špatnédobré        

    Anketa

    Máte po vylepení brněnském plakátů „s Mohamedem” větší strach o bezpečí než předtím?
     (11 %)
     (89 %)
    Celkem 44 hlasů

    Tiskni Sdílej: Linkuj Jaggni to Vybrali.sme.sk Google Del.icio.us Facebook

    Komentáře

    Vložit další komentář

    Luboš Doležel (Doli) avatar 28.3.2008 15:28 Luboš Doležel (Doli) | skóre: 98 | blog: Doliho blog | Kladensko
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Mediální finta
    Teď se kruh spojil, jede se druhé kolo, takže film Fitna je (muslimy) brán pro změnu za nenávistný.
    Tohle mi na věci připadá jako nejzajímavější. Co ten film dělá? Ukazuje části koránu a to, co muslimové dělají a páchají. Autory jsou v podstatě oni, a přesto se jim to nelíbí.
    freshmouse avatar 28.3.2008 15:46 freshmouse | skóre: 42 | blog: Bruno Banány
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Mediální finta
    Přesně.
    freshmouse avatar 28.3.2008 16:01 freshmouse | skóre: 42 | blog: Bruno Banány
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Mediální finta
    Už to chápu! Muslimům nevadí obsah filmu, ale formát, tzn. Windows Media Video! To chápu, připojuju se k nim a jdu něco vypálit, aby se vidělo, že mám na věc taky názor. :-)
    Dalibor Smolík avatar 28.3.2008 16:06 Dalibor Smolík | skóre: 54 | blog: Postrehy_ze_zivota | 50°5'31.93"N,14°19'35.51"E
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Mediální finta
    Aha, vypálit nějaké DVD :-). Pozor, aby to nebyl teroristrický čin!
    Rozdíly v řeči a ve zvyklostech neznamenají vůbec nic, budeme-li mít stejné cíle a otevřená srdce.
    freshmouse avatar 28.3.2008 16:06 freshmouse | skóre: 42 | blog: Bruno Banány
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Mediální finta
    Věřil bych tomu, že by mě za to OSA poslala na Guantanámo. :-)
    Dalibor Smolík avatar 28.3.2008 16:11 Dalibor Smolík | skóre: 54 | blog: Postrehy_ze_zivota | 50°5'31.93"N,14°19'35.51"E
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Mediální finta
    :-)
    Rozdíly v řeči a ve zvyklostech neznamenají vůbec nic, budeme-li mít stejné cíle a otevřená srdce.
    28.3.2008 16:15 Ignor
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Mediální finta
    Zajímavé. Jedná se o toto? Ale já jsem nic neviděl teda, ale asi už chápu k čemu je video ve vysokém rozlišení.
    freshmouse avatar 28.3.2008 16:23 freshmouse | skóre: 42 | blog: Bruno Banány
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Mediální finta
    Jo, to je ono. Vždycky, když Základní instinkt dávali, tak jsem si říkal, že ten záběr už musím konečně vidět, když o tom všichni tak mluví, jenže vždycky jsem si někam odběhl nebo jsem nedával pozor a propásl to. :-/ Takový sexuální zážitek!
    Dalibor Smolík avatar 28.3.2008 16:53 Dalibor Smolík | skóre: 54 | blog: Postrehy_ze_zivota | 50°5'31.93"N,14°19'35.51"E
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Mediální finta
    Jé, vždyť tohle video (tedy DVD) prodávali nedávno jako přílohu k novinám za 40 Kč :-) to si neumíte příslušnou scénu vytáhnout do obrázků a ten nejlepší si dát jako tapetu? :-)
    Rozdíly v řeči a ve zvyklostech neznamenají vůbec nic, budeme-li mít stejné cíle a otevřená srdce.
    freshmouse avatar 28.3.2008 16:56 freshmouse | skóre: 42 | blog: Bruno Banány
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Mediální finta
    Třeba jen nemáme tak rychlou ruku (abychom si to video mohli pozastavit). :-)
    Dalibor Smolík avatar 28.3.2008 16:58 Dalibor Smolík | skóre: 54 | blog: Postrehy_ze_zivota | 50°5'31.93"N,14°19'35.51"E
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Mediální finta
    avidemux ..... :-)
    Rozdíly v řeči a ve zvyklostech neznamenají vůbec nic, budeme-li mít stejné cíle a otevřená srdce.
    28.3.2008 17:09 disorder | blog: weblog
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Mediální finta
    alebo nemame avidemux
    28.3.2008 16:41 Ladicek | skóre: 28 | blog: variace | Havlíčkův brod
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Mediální finta
    je Fitna očekávanější událostí stříbrného plátna než padesátý záběr na rozkrok Sharon Stoneové
    WTF? Tisíckrát radši (polo)obnaženou Sharon Stoneovou (nebo radši Renée Zellwegerovou), než jakési pochybné politicko-rádobyapolitické filmové ptákoviny! :-)
    Ještě na tom nejsem tak špatně, abych četl Viewegha.
    freshmouse avatar 28.3.2008 16:44 freshmouse | skóre: 42 | blog: Bruno Banány
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Mediální finta
    A co takhle nahatí Markéta Irglová a Glen Hansard? :-) Možná by tak navíc prodloužili svých pět minut slávy na šest minut. :-)
    Dalibor Smolík avatar 28.3.2008 17:02 Dalibor Smolík | skóre: 54 | blog: Postrehy_ze_zivota | 50°5'31.93"N,14°19'35.51"E
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Mediální finta
    Ale no tak! Trochu vkusu! :-)
    Rozdíly v řeči a ve zvyklostech neznamenají vůbec nic, budeme-li mít stejné cíle a otevřená srdce.
    28.3.2008 17:04 Ladicek | skóre: 28 | blog: variace | Havlíčkův brod
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Mediální finta
    A co takhle nahatí Markéta Irglová a Glen Hansard? :-)
    Neznám :-)

    To jsou asi ti oskárci, co? Ani nechci znát :-)
    Ještě na tom nejsem tak špatně, abych četl Viewegha.
    31.3.2008 07:51 iMHO | blog: iMHO
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Mediální finta
    "Neznam ani nechci znat!" Ty by sis mozna s muslimem kritizujicim kariatury v Dansku rozumnel. :- )

    Me osobne sice Falling slowly pripomina ustredni melodii z filmu "Tajemny hrad v Karpatech", lec tohle je trochu moc. A Hansardovu kapelu Frames doporucuji k poslechu.

    P.S.: Pro zaryte linuxaky - to .ie v adrese skupiny neznamena, ze se musi pouzit Internet Explorer! :- )))

    31.3.2008 18:01 Ladicek | skóre: 28 | blog: variace | Havlíčkův brod
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Mediální finta
    Můj ty bože, jsou (byla) toho plná média a mluví (mluvila) o tom spousta lidí okolo mne, je takový div, že mi to leze krkem? A kritizovat karikatury snad má právo každý.

    Mimochodem, na The Frames jsem kdysi kdesi narazil a moc mne to nevzalo :-) Mám radši The Dubliners a podobné :-)
    Ještě na tom nejsem tak špatně, abych četl Viewegha.
    1.4.2008 08:35 iMHO | blog: iMHO
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Mediální finta
    No jo, sorry, ja mel vcera rejpavou. Asi ten posun casu. Jak rikam, me to pripomina Tajemny hrad v Karpatech. :- )))
    28.3.2008 17:10 Ses | skóre: 16 | blog: Nevím nic, ale zato to vím správně | Ivančice
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Mediální finta
    Nikdo mi nerozumí. Jsem záhadný.
    Luk avatar 28.3.2008 17:59 Luk | skóre: 47 | blog: Kacířské myšlenky | Kutná Hora
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Mediální finta
    Nebo bývalá česká první dáma (nechápu, že kvůli té francouzské teď tolik vyvádějí) :-D
    Šifrování je absolutní nutnost a pomáhá chránit před nekalými živly
    freshmouse avatar 29.3.2008 00:37 freshmouse | skóre: 42 | blog: Bruno Banány
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Mediální finta
    Co to je za portál? Jsou tam i kalhotky Marie Retkové... :-D
    Luk avatar 29.3.2008 01:09 Luk | skóre: 47 | blog: Kacířské myšlenky | Kutná Hora
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Mediální finta
    ...nebo úplně nahá princezna Diana. A taky Kateřina Hamrová, ukazující dívkám na Miss Junior, jak se správně oblékat (= kozy venku) :-D
    Šifrování je absolutní nutnost a pomáhá chránit před nekalými živly
    tsLnox avatar 29.3.2008 20:18 tsLnox | skóre: 31 | blog: Blog jednoho ukecaného Gentoolemana | Žďár nad Sázavou
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Mediální finta
    asi už sem to psal... Falling Slowly se mi líbilo asi měsíc, ale teď když někde vůbec vidím název "Once", skoro mi bublá krev... :-/ grr! :-D
    freshmouse avatar 29.3.2008 11:27 freshmouse | skóre: 42 | blog: Bruno Banány
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Mediální finta (aktualizace)
    Po výhrůžkách zabitím LiveLeak odstranil Fitnu ze stránek... :-/
    29.3.2008 11:44 Honza Jaroš | skóre: 6 | blog: moje_strana_plotu | Bohnice
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Mediální finta (aktualizace)
    I s českými titulky je zde.
    |🇵🇸 avatar 30.3.2008 00:53 |🇵🇸 | skóre: 94 | blog:
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Mediální finta (aktualizace)
    Ten web je Boží (to velké B je tam schválně)... ^_^
    🇵🇸Touch grass🇺🇦 ✊ ani boha, ani pána
    29.3.2008 12:10 Käyttäjä 11133 | skóre: 58 | blog: Ajattelee menneisyyttä
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Mediální finta (aktualizace)
    Co na tom koho sejří?
    To nízké rozlišení. To i videa na YouTube mají lepší kvalitu...
    AltOS avatar 30.3.2008 03:28 AltOS | Jizak
    Rozbalit Rozbalit vše Tak jsem se na to konecne podival...
    ...a musim rici, ze Michael Moore byl porazen. :-D
    13.4.2008 11:41 Chocolate Bear | blog: Chocolate Bear
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Mediální finta (aktualizace) (diskuse)
    Příloha:
    test, zda jde priloha pouzit pro ulozeni vlastniho CSS
    THIS IS SPARTA!
    13.4.2008 12:19 Chocolate Bear | blog: Chocolate Bear
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Mediální finta (aktualizace) (diskuse)
    Příloha:
    jo, funguje to (zatim)

    tak to zkusime naostro
    THIS IS SPARTA!

    Založit nové vláknoNahoru

    ISSN 1214-1267   www.czech-server.cz
    © 1999-2015 Nitemedia s. r. o. Všechna práva vyhrazena.