Jean-Baptiste Kempf na svém blogu představil novou verzi 9.0 "Lei" kolekce svobodného softwaru umožňujícího nahrávání, konverzi a streamovaní digitálního zvuku a obrazu FFmpeg (Wikipedie).
Richard Hughes oznámil, že službu Linux Vendor Firmware Service (LVFS) umožňující aktualizovat firmware zařízení na počítačích s Linuxem, nově sponzoruje také společnost NVIDIA.
Edvard Rejthar na blogu zaměstnanců CZ.NIC představil svou aplikaci SlideRshow (GitHub). Funguje jako prohlížeč fotek, ale i jako jejich organizér a prezentátor. Neinstaluje se, běží přímo v prohlížeči. Bez serveru. Offline.
Kermit, tj. protokol pro přenos souborů, vznikl před 45 lety. Při této příležitosti byla po 15 letech od vydání poslední stabilní verze 9.0.302 vydána nová stabilní verze 11 implementace C-Kermit. S podporou IPv6.
První verze konverzního nástroje Pandoc byla vydána před 20 lety. Jeho autor John MacFarlane při tomto výročí rekapituluje jednotlivé etapy vývoje a přidávání nových funkcí – rozšíření nejen Markdownu a podporu mnoha dalších formátů.
Srpen přinesl nejen další spalující vedro, ale také Virtuální Bastlírnu s neméně žhavými novinkami. Využijte tedy předpovědi na deštivý čtvrteční večer a od 20:00 se připojte online k tomuto neformálnímu setkání kutilů, techniků a vědců, kde se strahovskými bastlíři proberete nejzajímavější věci, na které jste narazili za poslední měsíc. Pokud jde o novinky, řeč zcela jistě přijde na systém INDX pro tiskárny Průša, který na konci
… více »Firma T-Mobile blokovala „dezinformační web“ AC24 bez toho, aniž by k tomu měla závazný pokyn orgánů veřejné moci. Píše to ve svém rozsudku Městský soud v Praze, který po čtyřech letech uzavřel kauzu blokace zmíněného webu. Operátor musí uhradit škodu ve výši 35 tisíc korun. Advokát společnosti T-Mobile se snažil i u odvolacího senátu argumentovat tím, že firma jednala v dobré víře, když na stránky omezila přístup poté, co ji k tomu vyzvalo
… více »Padla obžaloba v bitcoinové kauze. Státní zástupkyně chce pro Blažka 6,5 roku vězení, pro Titze 8 let.
Z aktuálních globálních statistik společnosti Statcounter: na desktopu má Linux celosvětově podíl 7,53 % (USA 11,92 %, Česko 4,31 %, Slovensko 4,36 %) a Firefox celosvětově podíl 6,51 % (USA 10,86 %, Česko 11,07 %, Slovensko 13,61 %).
Na GitHubu byl publikován seznam 55 kritických bezpečnostních chyb v SQLite s přiřazenými CVE čísly. JFrog Security informuje, že se jedná jenom o AI slop, části kódu na které CVE odkazují, v daných verzích vůbec neexistují. Upozorňuje také, že čísla CVE jsou přiřazována bez ověřování.
Tiskni
Sdílej:
.
while true;do wget -O /dev/null URL-REGISTRUJICI-EMAILY-TOHO-CORP.INVESTEMENTS.INC ; sleep 1 ; done
A nechat tak mesic pusteny. Pokud to neni registrace pres web, tak dosad treba email nebo nejaky jiny system registrace, jak pozaduje spam.
while true;do wget -O /dev/null URL-REGISTRUJICI-EMAILY-TOHO-CORP.INVESTEMENTS.INC ; done
A pripadne, pokud mas opravdu silnej stroj a rychlej inet, tak muzes zkusit total-brutal verzi
while true;do wget -O /dev/null URL-REGISTRUJICI-EMAILY-TOHO-CORP.INVESTEMENTS.INC & done
BTW: THIS CODE IS PROVIDED "AS IS" WITHOUT WARRANTY OF ANY KIND UNDER GPL
A jinak drive existoval prikaz usleep, dneska uz sleep bere desetiny, jak spravne pc2005 poznamenal.
)
. A žádnou takovou větu v mém spamu nemám.
Vážený uživateli, Centrální registr dlužníků České republiky zahájil provoz nového bankovního a nebankovního evidenčního systému nesplacených závazků. Starý systému CERD v1 byl ukončen a s ním i informační systém komunikující formou e-mailové korespondence. V této věci Vás žádáme o bezplatnou registraci v nové verzi Centrálního registru dlužníků ČR, která Vám přinese komfortní poskytování informací s využitím moderních technologií, šifrovaného spojení a pouze tehdy, pokud si to sami budete přát. Bezplatnou registrace do Centrálního registru dlužníků České republiky naleznete na stránce http://www.registerofdebtors.com/registrace.htm Poznámka: V případě, že nedojde k registraci, bude Vaše e-mailová adresa automaticky vymazána z kontaktní databáze CERD. Není třeba Váš email odhlašovat. Od 1.12. 2007 budou informace zasílány pouze skrze administrativní rozhraní, a to prostřednictvím řádné bezplatné autorizace. Po registraci si rovněž budete moci vybrat, které informace chcete zasílat (pokud nějaké). Předem děkujeme za spolupráci. Jiří Jehlička ředitel registru www.cerd.cz
))))))), proto Vám nepřišel. Jinak o Vaší úspěšnosti u ÚOOÚ pochybuji !
Pro toto hodnocení si doplňte právní vzdělání a potřebnou praxi - je to jako když řezník hodnotí lékaře.
Hezký den
p.s.: jinak i Vaše čeština po celém blogu má rezervu, čímž narážka je docela úsměvná
Ne kazdy ma chut chodit po soudech a dokazovat, ze ma pravdu on.Důkazní břemeno nese žalobce. A jsem silně přesvědčen, že ve většině takových případů by ho neunesl. Často si je toho vědom a proto ani žalobu nepodává, neboť by musel platit náklady. To už spíš podá trestní oznámení, protože pak se musí snažit policie a státní zástupce.
Tak to nechapu. To dneska staci aby nejakej anonym zacal vyhrozovat zalobou a stahnu ocas? Jinak nevsiml jsem si za co vlastne chtel anonym nekoho zazalovat. V nasledujicich 24 hodinach od prvniho prispevku jen placa neco o velkych firmach. Kazdy kdo mu neco odepise si ma doplnit vzdelani, nebo se nevyzna v .... Mimochodem podat zalobu neni zcela trivialni zalezitost, takze od vyhruzek k cinnum byva vetsinou daleko. Navic pochybuju, ze by se soud nejakou takovouhle picovinou (ne jinak se to opravdu neda nazvat) zabyval.
Ps: pane anonym, kdyby jste se radsi poslednich 24 hodin venoval radeji te charite...
Ať už tento článek odstartoval cokoliv, jedna veřejně prospěšná věc se mezi tím rozhodně najde, a to že o vašich spamovacích a aktivitách a prasečím SEO teď ví mnohem víc lidí
4) SPAM alias nevyžádaný pošta musí splňovat nějaké náležitosti a těžko lze předpokládat, že by si CERD Vás e-mail vycucal z prstu 5) Dále CERD nemá z tohoto e-mailu žádný užitek, jde pouze o zpřísnění podmínek pro e-mailovou korespondenci 6) email ani nemusel byt vložen do CERD, neboť ten provozuje řadu skrze dceřiné firmy řad ekonomických a politických systémů 7) Pokud by se i tak stalo, že by můj e-mail někdo někam registroval třeba bez mého vědomí je o běžná statistická chyba a pro SPAMRA doložit záměr a úmysl , což v tomto případě nelze – mimo jiné jde o jednorázový akt: Buď se řádně bezplatně zaregistruj, nebo budeš vymazán. Takže adresát se ni nemusí odhlašovatNa to, jak se tady oháníte zákony, máte docela nízké povědomí o tom, jak české právo definuje nevyžádanou poštu a její rozesílání.
Kdo o jiném sdělí nepravdivý údaj, který je způsobilý značnou měrou ohrozit jeho vážnost u spoluobčanů, zejména poškodit jej v zaměstnání, narušit jeho rodinné vztahy nebo způsobit mu jinou vážnou újmu, bude potrestán odnětím svobody až na jeden rok.Nemám pocit, že jakákoliv prohlášení o vašich aktivitách by "ohrozila vaši vážnost u spoluobčanů", protože ke stejným pochybám o férovosti dojde kdokoliv, kdo se po vaší aktivitě porozhlédne.
Já jsem za každou doručenou zprávu podal stížnost na ÚOOÚ a budu je hlásit dál, dokud e-maily budou chodit. No a pro jistotu jsem je na Googlu zadal jako fake stránky.
To je potřeba. Čím více stížností, tím lépe (podle jejich hesla čím více spamů, tím lépe). 