abclinuxu.cz AbcLinuxu.cz itbiz.cz ITBiz.cz HDmag.cz HDmag.cz abcprace.cz AbcPráce.cz
AbcLinuxu hledá autory!
Inzerujte na AbcPráce.cz od 950 Kč
Rozšířené hledání
×
    dnes 14:44 | IT novinky

    Apple bez varování odstranil ze svého obchodu sociální síť VKontaktě i další aplikace skupiny VK, jako je VK Music nebo VK Video [Novinky.cz].

    Ladislav Hagara | Komentářů: 1
    dnes 14:22 | IT novinky

    V dubnu loňského roku představený poštovní klient Notion Mail bude 22. září ukončen.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 2
    dnes 04:33 | Komunita

    Konference OpenAlt 2026 hledá přednášející. Proběhne o víkendu 7. a 8. listopadu na půdě Fakulty informačních technologií VUT v Brně. Témata konference jsou: Otevřený a svobodný software, IoT a Hnutí tvůrců, Vzdělávání, Bezpečnost a soukromí, Otevřená společnost, komunity a data, OpenMobility a další.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 0
    dnes 04:22 | IT novinky

    Společnosti OpenAI a Broadcom oznámily čip optimalizovaný pro AI pojmenovaný Jalapeño.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 0
    včera 20:22 | Nová verze

    Deno (Wikipedie), běhové prostředí (runtime) pro JavaScript, TypeScript a WebAssembly, bylo vydáno v nové verzi 2.9. Hlavní novinkou je deno desktop pro převod Deno projektu na desktopovou aplikaci. Jedná se o alternativu k frameworkům Electron nebo Tauri.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 2
    včera 15:44 | IT novinky

    Od zítra jsou Datové schránky oficiálně na nové adrese datovka.gov.cz. Adresa mojedatovaschranka.cz zůstává funkční do 27. srpna 2026, následně budou uživatelé automaticky přesměrováni na datovka.gov.cz.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 3
    včera 13:44 | Nová verze

    Dolphin (Wikipedie), tj. open source multiplatformní emulátor herních konzolí GameCube a Wii od Nintenda, byl vydán ve verzi 2606. S podporou Game Boy Playeru.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 0
    včera 11:11 | Zajímavý software

    Vasudeva Kamath představil utilitu debvulns, alternativu k nativní utilitě debsecan, pro výpis zranitelností v Debianu. Navíc má především možnost výstupu ve strukturovaných formátech JSON a CSV. V plánu je exportér pro Prometheus.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 0
    24.6. 21:44 | IT novinky

    Oficiální český státní eshop s elektronickými dálničními známkami nově najdete na edalnice.gov.cz. Doména gov.cz jasně potvrzuje, že jste na oficiálním státním webu [𝕏].

    Ladislav Hagara | Komentářů: 30
    24.6. 14:22 | Nová verze

    Byla vydána nová verze 4.8.0 interaktivního shellu fish (friendly interactive shell, Wikipedie). Přehled novinek v poznámkách k vydání.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 7
    Které desktopové prostředí na Linuxu používáte?
     (11%)
     (8%)
     (2%)
     (17%)
     (31%)
     (3%)
     (6%)
     (2%)
     (15%)
     (26%)
    Celkem 1992 hlasů
     Komentářů: 30, poslední 3.4. 20:20
    Rozcestník

    Kdo chce stribrneho tucnaka?

    18.8.2009 19:28 | Ostatní | poslední úprava: 18.8.2009 19:29

    Nedavno jsem psal o stribrnem tucnakovi. Nekteri lide o nej projevili zajem. Pokud byste ho nekdo opravdu chtel, napiste do diskuze. Cena asi kolem 500Kc. Kazdy kus je jiny (je to kusova vyroba na zakazku).

           

    Hodnocení: 86 %

            špatnédobré        

    Tiskni Sdílej: Linkuj Jaggni to Vybrali.sme.sk Google Del.icio.us Facebook

    Komentáře

    Vložit další komentář

    robotics avatar 18.8.2009 19:49 robotics | skóre: 29 | blog: o_vsem_moznem
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Kdo chce stribrneho tucnaka?

    Pěkné, ale 500/20=25 piv, případně výlet někde v ČR a zbyde ještě na to si dát pár piv na tom výletě. :-)

    robotics avatar 18.8.2009 19:50 robotics | skóre: 29 | blog: o_vsem_moznem
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Kdo chce stribrneho tucnaka?

    Případně nějaká pěkná knížka za to :-).

    18.8.2009 21:13 good_one
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Kdo chce stribrneho tucnaka?

    knížka o vaření piva :-D

    Michal Fecko avatar 18.8.2009 21:21 Michal Fecko | skóre: 31 | blog: Poznámkový blog
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Kdo chce stribrneho tucnaka?
    Naco knihu? Chrante lesy! :-)
    18.8.2009 19:51 tuxmartin | skóre: 39 | blog: tuxmartin | Jicin
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Kdo chce stribrneho tucnaka?

    Vzdyt to nikomu nenutim. Je to dobrovolny.

    robotics avatar 18.8.2009 20:18 robotics | skóre: 29 | blog: o_vsem_moznem
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Kdo chce stribrneho tucnaka?

    Však to já neříkám. Jen sem to konstatoval.

    otasomil avatar 18.8.2009 20:29 otasomil | skóre: 39 | blog: puppylinux
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Kdo chce stribrneho tucnaka?

    Tux musi byt plysovy aby se s nim dalo mazlit.....

    Ale jinak dobry napad samozrejme.

    K čemu hudba, která nevede k extázi... Stop MDMA !!! I spam umí být roztomilý
    18.8.2009 20:40 tuxmartin | skóre: 39 | blog: tuxmartin | Jicin
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Kdo chce stribrneho tucnaka?
    Příloha:

    >> Tux musi byt plysovy aby se s nim dalo mazlit.....

    Ty mam taky. :-D

    =^..^= AmigaPower® avatar 18.8.2009 21:04 =^..^= AmigaPower® | skóre: 30 | blog: BLB | Praha
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Kdo chce stribrneho tucnaka?
    ...a vymyvatelný tělesný otvory, aby se dal mrdat... :-D
    18.8.2009 21:46 Robert Krátký | skóre: 94 | blog: Robertův bloček
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Kdo chce stribrneho tucnaka?
    Ani to není vtipné... jen sprosté.
    =^..^= AmigaPower® avatar 18.8.2009 21:48 =^..^= AmigaPower® | skóre: 30 | blog: BLB | Praha
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Kdo chce stribrneho tucnaka?
    ...to nemělo bejt vtipný, to mělo bejt praktický! :-D
    robotics avatar 18.8.2009 22:30 robotics | skóre: 29 | blog: o_vsem_moznem
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Kdo chce stribrneho tucnaka?
    kyknos avatar 20.8.2009 11:58 kyknos | skóre: 18 | blog: Quid novi? | Ranša Rosa
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Kdo chce stribrneho tucnaka?
    tady ti tuxe urcite vyrobi, ale bude to dost drahy :))) uz tam maji kralici a nakou flekatou kocku :)

    So the Nationalists and the Socialists have the same policy on Brexit. They should get together and form a...
    =^..^= AmigaPower® avatar 20.8.2009 12:30 =^..^= AmigaPower® | skóre: 30 | blog: BLB | Praha
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Kdo chce stribrneho tucnaka?
    LOL! :-D
    Václav 20.8.2009 12:49 Václav "Darm" Novák | skóre: 26 | blog: Darmovy_kecy | Bechyně / Praha
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Kdo chce stribrneho tucnaka?
    Sakra, nebejt ta kočičanda tak drahá :(

    :D
    Cross my heart and hope to fly, stick a cupcake in my eye!
    kyknos avatar 20.8.2009 12:51 kyknos | skóre: 18 | blog: Quid novi? | Ranša Rosa
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Kdo chce stribrneho tucnaka?
    Zoofilove! Ja chci upirku :D
    So the Nationalists and the Socialists have the same policy on Brexit. They should get together and form a...
    Václav 21.8.2009 08:50 Václav "Darm" Novák | skóre: 26 | blog: Darmovy_kecy | Bechyně / Praha
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Kdo chce stribrneho tucnaka?
    Ty máš co říkat, nekrofile :D (i když těžko říct. Je záliba v nemrtvých nekrofilie?) :D
    Cross my heart and hope to fly, stick a cupcake in my eye!
    kyknos avatar 21.8.2009 09:07 kyknos | skóre: 18 | blog: Quid novi? | Ranša Rosa
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Kdo chce stribrneho tucnaka?
    ne, to je nenekrofilie :)
    So the Nationalists and the Socialists have the same policy on Brexit. They should get together and form a...
    18.8.2009 20:44 Archer
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Kdo chce stribrneho tucnaka?

    Receptar niele na nedelu: DIY tux

    =^..^= AmigaPower® avatar 18.8.2009 21:03 =^..^= AmigaPower® | skóre: 30 | blog: BLB | Praha
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Kdo chce stribrneho tucnaka?
    ...tak to je nářez! :-D Kde mam kurva nítě...? :-D
    18.8.2009 21:08 kralyk z abclinuxu | skóre: 29 | blog:
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Kdo chce stribrneho tucnaka?
    neblbni, pořežeš se... alespoň počkej na střízlivost :-D
    Michal Fecko avatar 18.8.2009 21:09 Michal Fecko | skóre: 31 | blog: Poznámkový blog
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Kdo chce stribrneho tucnaka?
    ...nezabudni mu na brucho vysit Kernel Ultras :-) jo a odfot to kua! :-D
    =^..^= AmigaPower® avatar 18.8.2009 21:42 =^..^= AmigaPower® | skóre: 30 | blog: BLB | Praha
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Kdo chce stribrneho tucnaka?
    co? tu angličtinu na kočičim žrádle?
    Michal Fecko avatar 18.8.2009 21:44 Michal Fecko | skóre: 31 | blog: Poznámkový blog
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Kdo chce stribrneho tucnaka?
    Toho tuxa s tym nadpisom :-) Alebo co budu kocky zrat? :-)
    =^..^= AmigaPower® avatar 18.8.2009 21:54 =^..^= AmigaPower® | skóre: 30 | blog: BLB | Praha
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Kdo chce stribrneho tucnaka?
    Já spíš uplácám toho Tuxe z kočičích hoven pro sadámův e-shop... :-D
    Michal Fecko avatar 18.8.2009 22:03 Michal Fecko | skóre: 31 | blog: Poznámkový blog
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Kdo chce stribrneho tucnaka?
    Seriozne, myslis aj na nieco ine ako na macky, exkrementy a chlast?
    =^..^= AmigaPower® avatar 18.8.2009 22:52 =^..^= AmigaPower® | skóre: 30 | blog: BLB | Praha
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Kdo chce stribrneho tucnaka?
    ......hmmmmm, dal bych si jointa! :-D
    19.8.2009 08:41 Karel | skóre: 14
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Kdo chce stribrneho tucnaka?

    Napsat do diskuze byl blbý nápad, není lepší anketa nebo to řešit PM?

    thingie avatar 19.8.2009 09:12 thingie | skóre: 8
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Kdo chce stribrneho tucnaka?
    Dal by se zařídit i jiný motiv? :)
    Růžové lži.
    =^..^= AmigaPower® avatar 19.8.2009 09:41 =^..^= AmigaPower® | skóre: 30 | blog: BLB | Praha
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Kdo chce stribrneho tucnaka?
    Třeba hovno? (pro členy Kernel Ultras) :-D
    19.8.2009 13:34 Zdenek
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Kdo chce stribrneho tucnaka?
    Jak ciste je to stribro?
    19.8.2009 16:22 Andrtalec | skóre: 15 | Trnava
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Kdo chce stribrneho tucnaka?
    Příloha:

    Ja by som chcel BSD-čertíka :-) :-)

    SomaFM commercial-free internet radio
    20.8.2009 00:29 tuxmartin | skóre: 39 | blog: tuxmartin | Jicin
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Kdo chce stribrneho tucnaka?

    Certik by vypadal pekne. :-)

    Kdyby se naslo dost zajemcu tak, by se snad dal vyrobit privesek ve tvaru tohoto loga. Jenom nevim, jestli by se za noseni takoveho privesku nemuseli platit licencni poplatky. ;-)

    =^..^= AmigaPower® avatar 20.8.2009 09:24 =^..^= AmigaPower® | skóre: 30 | blog: BLB | Praha
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Kdo chce stribrneho tucnaka?
    ...a kdo by to nosil? Jardík? :-D
    kotyz avatar 21.8.2009 17:07 kotyz | skóre: 25 | blog: kotyzblog | Plzeň
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Kdo chce stribrneho tucnaka?
    Příloha:
    fuj, takovy hnusny. mnohem lepsi by bylo 3d logo sgi ;-)
    Hrdý člen KERNEL ULTRAS. | Furry/Brony/Otaku | Nemám čas ztrácet čas. | In 'pacman -Syu' we trust!
    frEon avatar 22.8.2009 13:30 frEon | skóre: 40 | Praha
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Kdo chce stribrneho tucnaka?
    joo, tak to bych si moooc pral
    Talking about music is like dancing to architecture.

    Založit nové vláknoNahoru

    ISSN 1214-1267   www.czech-server.cz
    © 1999-2015 Nitemedia s. r. o. Všechna práva vyhrazena.