abclinuxu.cz AbcLinuxu.cz itbiz.cz ITBiz.cz HDmag.cz HDmag.cz abcprace.cz AbcPráce.cz
AbcLinuxu hledá autory!
Inzerujte na AbcPráce.cz od 950 Kč
Rozšířené hledání
×
    dnes 14:44 | IT novinky

    Apple bez varování odstranil ze svého obchodu sociální síť VKontaktě i další aplikace skupiny VK, jako je VK Music nebo VK Video [Novinky.cz].

    Ladislav Hagara | Komentářů: 1
    dnes 14:22 | IT novinky

    V dubnu loňského roku představený poštovní klient Notion Mail bude 22. září ukončen.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 2
    dnes 04:33 | Komunita

    Konference OpenAlt 2026 hledá přednášející. Proběhne o víkendu 7. a 8. listopadu na půdě Fakulty informačních technologií VUT v Brně. Témata konference jsou: Otevřený a svobodný software, IoT a Hnutí tvůrců, Vzdělávání, Bezpečnost a soukromí, Otevřená společnost, komunity a data, OpenMobility a další.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 0
    dnes 04:22 | IT novinky

    Společnosti OpenAI a Broadcom oznámily čip optimalizovaný pro AI pojmenovaný Jalapeño.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 0
    včera 20:22 | Nová verze

    Deno (Wikipedie), běhové prostředí (runtime) pro JavaScript, TypeScript a WebAssembly, bylo vydáno v nové verzi 2.9. Hlavní novinkou je deno desktop pro převod Deno projektu na desktopovou aplikaci. Jedná se o alternativu k frameworkům Electron nebo Tauri.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 2
    včera 15:44 | IT novinky

    Od zítra jsou Datové schránky oficiálně na nové adrese datovka.gov.cz. Adresa mojedatovaschranka.cz zůstává funkční do 27. srpna 2026, následně budou uživatelé automaticky přesměrováni na datovka.gov.cz.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 3
    včera 13:44 | Nová verze

    Dolphin (Wikipedie), tj. open source multiplatformní emulátor herních konzolí GameCube a Wii od Nintenda, byl vydán ve verzi 2606. S podporou Game Boy Playeru.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 0
    včera 11:11 | Zajímavý software

    Vasudeva Kamath představil utilitu debvulns, alternativu k nativní utilitě debsecan, pro výpis zranitelností v Debianu. Navíc má především možnost výstupu ve strukturovaných formátech JSON a CSV. V plánu je exportér pro Prometheus.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 0
    24.6. 21:44 | IT novinky

    Oficiální český státní eshop s elektronickými dálničními známkami nově najdete na edalnice.gov.cz. Doména gov.cz jasně potvrzuje, že jste na oficiálním státním webu [𝕏].

    Ladislav Hagara | Komentářů: 29
    24.6. 14:22 | Nová verze

    Byla vydána nová verze 4.8.0 interaktivního shellu fish (friendly interactive shell, Wikipedie). Přehled novinek v poznámkách k vydání.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 7
    Které desktopové prostředí na Linuxu používáte?
     (11%)
     (8%)
     (2%)
     (17%)
     (31%)
     (3%)
     (6%)
     (2%)
     (15%)
     (26%)
    Celkem 1992 hlasů
     Komentářů: 30, poslední 3.4. 20:20
    Rozcestník

    Firefox, BonEcho a SVG.

    18.1.2007 03:19 | ArchLinux | poslední úprava: 18.1.2007 03:22

    Po prezerani stranky Comparison of BSD operating systems som chcel pozriet SVG maskota FreeBSD ale po jeho druhom zvacseni mi vzdy Firefox padne, Konqueror to v pohode zobrazi. Skuste ci aj vam to robi. Je to prvy krat co mi 2.x Firefox takto padol. Robi to len FreeBSD obrazok, lebo inde je dalej PNG.

    Bon Echo 2.0.0.1
    ArchLinux
    Na tejto stranka kliknite na BSD-daemon.svg.
    

           

    Hodnocení: -

    zatím nehodnoceno
            špatnédobré        

    Tiskni Sdílej: Linkuj Jaggni to Vybrali.sme.sk Google Del.icio.us Facebook

    Komentáře

    Vložit další komentář

    18.1.2007 07:04 Fuck You | skóre: 16 | blog: NeOpToLeMoS
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Firefox, BonEcho a SVG.
    Gentoo ~amd64
    www-client/mozilla-firefox-bin-2.0.0.1
    Úplne v pohode :-/
    18.1.2007 07:13 svatekr | skóre: 18 | blog: Svatekr | Teplice
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Firefox, BonEcho a SVG.
    Mozilla/5.0 (X11; U; Linux i686; cs-CZ; rv:1.8.1.1) Gecko/20060601 Firefox/2.0.0.1 (Ubuntu-edgy)

    V pohodě
    Každé zbytečně vyřčené slovo je vyřčeno zbytečně.
    18.1.2007 07:17 victor8 | skóre: 24 | blog: blog | Košice
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Firefox, BonEcho a SVG.
    Bon Echo 2.0.0.1, Gentoo - v pohode
    18.1.2007 07:42 EiFFeL | skóre: 27 | blog: EiFFeL | Vranovská Ves
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Firefox, BonEcho a SVG.
    David Watzke avatar 18.1.2007 07:29 David Watzke | skóre: 74 | blog: Blog... | Praha
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Firefox, BonEcho a SVG.
    Gecko/20061010 Firefox/2.0 (oficiální build) - v pohodě.
    “Being honest may not get you a lot of friends but it’ll always get you the right ones” ―John Lennon
    Luboš Doležel (Doli) avatar 18.1.2007 08:00 Luboš Doležel (Doli) | skóre: 98 | blog: Doliho blog | Kladensko
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Firefox, BonEcho a SVG.
    Mozilla/5.0 (X11; U; Linux x86_64; cs; rv:1.8.1.1) Gecko/20070115 BonEcho/2.0.0.1

    Prohlížeč to shodilo naprosto okamžitě
    jose17 avatar 18.1.2007 08:19 jose17 | skóre: 44 | blog: Joseho_blog | Bratislava
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Firefox, BonEcho a SVG.
    Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; en-US; rv:1.8.1.1) Gecko/20061204 Firefox/2.0.0.1

    myslel si zväčšenie pomocou ctrl+kolečka myši? tak potom nemám s tým absolútny problém. /jose
    Ja vim, on vi, ty nano!
    18.1.2007 13:54 Ivanhoej | skóre: 26 | blog: ss2_Debian | Bratislava
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Firefox, BonEcho a SVG.
    Nie ono to padne okamzite po natiahnuti. A ako vidim nie len mne :)
    xsubway avatar 18.1.2007 08:27 xsubway | skóre: 13 | blog: litera_scripta_manet
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Firefox, BonEcho a SVG.
    ok

    Mozilla/5.0 (X11; U; Linux i686; en-US; rv:1.8.0.7) Gecko/20060830 Firefox/1.5.0.7 (Debian-1.5.dfsg+1.5.0.7-2~bpo.1)
    Milan Vít avatar 18.1.2007 08:34 Milan Vít | skóre: 23 | blog: about:linux | Orlová
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Firefox, BonEcho a SVG.
    S www-client/mozilla-firefox-2.0.0.1-r2 taky pád, ani jsem nemusel nic zvětšovat, stačilo kliknout na odkaz :-)
    $ firefox
    No running windows found
    firefox-bin: cairo-pen.c:323: _cairo_pen_find_active_cw_vertex_index: Assertion `i < pen->num_vertices' failed.
    /usr/libexec/mozilla-launcher: line 119: 14307 Aborted                 $(type -P aoss) "$mozbin" "$@"
    firefox-bin exited with non-zero status (134)
    „There is no dark side of the Moon really… as a matter of fact it's all dark.“
    18.1.2007 10:46 Scarabeus IV | skóre: 20 | blog: blogisek_o_gentoo | Praha
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Firefox, BonEcho a SVG.
    Byl sem drobet zvedavej; takze: s BonEcho 2.0.0.1 to spadne, ale s BonEcho 2.0.0.1-r2 uz to slape
    18.1.2007 13:55 Ivanhoej | skóre: 26 | blog: ss2_Debian | Bratislava
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Firefox, BonEcho a SVG.
    Takze je tam bug, no to mi odlahlo :) A vyzera to ze nahlaseny.
    Marián Kyral avatar 18.1.2007 18:38 Marián Kyral | skóre: 29 | blog: Sem_Tam | Frýdek-Místek
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Firefox, BonEcho a SVG.
    No nebyl bych si tak jistý. Problém bude někde jinde. Mi to udělalo bum :-(
       * www-client/mozilla-firefox-2.0.0.1-r2
       Install date: Tue Jan 16 15:45:22 2007
       USE="java mozbranding -mozdevelop -xforms -restrict-javascript -filepicker"
       CFLAGS="-march=athlon-xp -pipe -Wno-return-type -w"
    
    Marián Kyral avatar 18.1.2007 18:42 Marián Kyral | skóre: 29 | blog: Sem_Tam | Frýdek-Místek
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Firefox, BonEcho a SVG.
    Ještě doplním:
    [18:39:23 marian@nest ~]$ /usr/bin/firefox
    No running windows found
    firefox-bin: cairo-pen.c:323: _cairo_pen_find_active_cw_vertex_index: Předpoklad `i < pen->num_vertices' nesplněn.
    /usr/libexec/mozilla-launcher: line 119:  6106 Neúspěšně ukončen (SIGABRT)        $(type -P aoss) "$mozbin" "$@"
    firefox-bin exited with non-zero status (134)
    
    18.1.2007 18:48 Franky | skóre: 1
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Firefox, BonEcho a SVG.
    pád - Mozilla/5.0 (X11; U; Linux x86_64; en-US; rv:1.8.1.1) Gecko/20061223 BonEcho/2.0.0.1
    18.1.2007 19:56 Semo | skóre: 45 | blog: Semo
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Firefox, BonEcho a SVG.
    Opera 9.10, Linux OK :-) testovane az po zvacsenie 470%
    If you hold a Unix shell up to your ear, you can you hear the C.
    18.1.2007 21:51 Ivanhoej | skóre: 26 | blog: ss2_Debian | Bratislava
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Firefox, BonEcho a SVG.
    S Operou a Konquerorom sa tu netreba chvalit je jasne ze tam to ide, je to zalezitost Mozilly, mozno len Firefoxa 2.x.

    Založit nové vláknoNahoru

    ISSN 1214-1267   www.czech-server.cz
    © 1999-2015 Nitemedia s. r. o. Všechna práva vyhrazena.