abclinuxu.cz AbcLinuxu.cz itbiz.cz ITBiz.cz HDmag.cz HDmag.cz abcprace.cz AbcPráce.cz
AbcLinuxu hledá autory!
Inzerujte na AbcPráce.cz od 950 Kč
Rozšířené hledání
×
    včera 19:55 | Zajímavý software

    Uživatelé mobilních telefonů s Linuxem si nyní mohou nainstalovat aplikaci Mobilní Datovka. Díky tomu je přístup k datovým schránkám dostupný i na zařízeních s mobilními linuxovými distribucemi, jako jsou například Mobian, NixOS Mobile, pmOS atd. Aplikace je dostupná na Flathubu.

    David Heidelberg | Komentářů: 0
    včera 13:33 | Komunita

    Software Freedom Conservancy v novém dokumentu shrnuje doporučení, jak přistupovat ke generativní AI založené na LLM při přispívání do svobodného a open-source softwaru. Mimo jiné vyzývá k obezřetnosti, transparentnosti a revizi generovaného kódu člověkem.

    |🇵🇸 | Komentářů: 1
    včera 13:22 | Nová verze

    Byla vydána nová verze 5.6.0 programu na úpravu digitálních fotografií darktable (Wikipedie).

    Ladislav Hagara | Komentářů: 0
    20.6. 20:11 | Komunita

    Na čem aktuálně pracují vývojáři GNOME a KDE Plasma? Pravidelný přehled novinek v Týden v GNOME a Týden v KDE Plasma. V Týdnu v GNOME je zmíněn flatpak balíček pro GIMP 0.54.1 z roku 1996. Jedná se o poslední verzi GIMPu postavenou nad toolkitem Motif.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 0
    20.6. 19:11 | Nová verze

    Home Assistant Operating System, tj. linuxová distribuce optimalizována pro hostování Home Assistanta a jeho aplikací, byl vydán v nové major verzi 18.0.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 0
    20.6. 18:11 | Komunita

    Po šestiletém úsilí byla z jádra Linux odstraněna funkce strncpy(). Všechna předchozí volání této funkce byla převedena na bezpečnější alternativy.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 1
    20.6. 17:22 | Nová verze

    Byla vydána nová verze 261 správce systému a služeb systemd (Wikipedie, GitHub). Z novinek lze vypíchnout nový subsystém IMDS (Cloud "Instance Metadata Service"), nový příkaz storagectl nebo novou komponentu systemd-sysinstall.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 4
    20.6. 12:00 | Nová verze

    Vývojové prostředí Qt Creator bylo vydáno ve verzi 20 (seznam změn). Novinky zahrnují hlavně rozšíření pro integraci LLM agentů nebo minimalistický editační režim uživatelského rozhraní („zen mode“).

    |🇵🇸 | Komentářů: 0
    19.6. 10:22 | Humor

    Už jste se prolétli na webu Google Earth? Přibyl tam Simulátor letu (Nástroje / Simulátor letu). Funguje i bez účtu Google [𝕏].

    Ladislav Hagara | Komentářů: 1
    19.6. 09:55 | Nová verze

    Byla vydána nová verze 4.7 (𝕏, Bluesky, Mastodon) multiplatformního open source herního enginu Godot (Wikipedie, GitHub). Přehled novinek i s náhledy v příspěvku na blogu.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 3
    Které desktopové prostředí na Linuxu používáte?
     (11%)
     (8%)
     (2%)
     (16%)
     (31%)
     (3%)
     (6%)
     (3%)
     (15%)
     (26%)
    Celkem 1957 hlasů
     Komentářů: 30, poslední 3.4. 20:20
    Rozcestník
    Štítky: není přiřazen žádný štítek



    Vložit další komentář
    8.9.2008 19:44 snajpa | skóre: 20 | blog: snajpuv_blocek | Brno
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Česká spořitelna a Jabber?
    Neni nahodou licence ICQ vylozene nevhodna na tyto ucely?
    --- vpsFree.cz --- Virtuální servery svobodně
    8.9.2008 19:51 b022d
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Česká spořitelna a Jabber?
    Ovšemže je. Možná by je na to měl někdo upozornit.
    Xeelee avatar 8.9.2008 20:04 Xeelee | skóre: 9 | blog: Xeeleeho diagnóza | Praha
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Česká spořitelna a Jabber?
    IMHO se tomu akorát zasmějou, když AOL nijak nevymáhá dodržování licence. V lepším případě se dohodnou s AOL jako třeba mobilní operátoři. Je zajímá především to co chtějí zákazníci (pokud nechtějí peníze:).
    Jak by řekl esperantista: „Bonvolu alsendi la pordiston. Laŭŝajne estas rano en mia bideo!“
    otula avatar 8.9.2008 21:27 otula | skóre: 45 | blog: otakar | Adamov
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Česká spořitelna a Jabber?
    Sice jejich zákazník nejsem (ani omylem), ale zkusil jsem jim napsat stručný email s upozorněním. Tak uvidím, jak (a zda vůbec) na to budou reagovat.
    Kdo vám tvrdí, že jste paranoidní, ten v tom spiknutí s největší pravděpodobností jede taky.
    thingie avatar 8.9.2008 21:28 thingie | skóre: 8
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Česká spořitelna a Jabber?
    Tak já třeba jsem, ale nevím, jak si to přibližně představují, a o čem bych s nima měl přes jabber komunikovat.
    Růžové lži.
    otula avatar 8.9.2008 21:29 otula | skóre: 45 | blog: otakar | Adamov
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Česká spořitelna a Jabber?
    Třeba jestli můžeš zajít na kafe ;-)
    Kdo vám tvrdí, že jste paranoidní, ten v tom spiknutí s největší pravděpodobností jede taky.
    thingie avatar 8.9.2008 21:31 thingie | skóre: 8
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Česká spořitelna a Jabber?
    Tak to můžu i bez spořky, dokonce i bez peněz u nich, na to kafe u sebe pár peněz mam.
    Růžové lži.
    otula avatar 8.9.2008 21:34 otula | skóre: 45 | blog: otakar | Adamov
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Česká spořitelna a Jabber?
    Myslel jsem samozřejmě k nim. Celkem běžně se mi stává, že když dojdu do nějaké slušnější firmy, tak mi nabízejí kávu. Tak snad je Spořka také na úrovni a tu kávu ti - jako svému zákazníkovi - udělají. ;-)
    Kdo vám tvrdí, že jste paranoidní, ten v tom spiknutí s největší pravděpodobností jede taky.
    thingie avatar 8.9.2008 21:36 thingie | skóre: 8
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Česká spořitelna a Jabber?
    Tak to by mohli. Ale zatim neudělali :-/ Pudu jinam.
    Růžové lži.
    otula avatar 8.9.2008 21:40 otula | skóre: 45 | blog: otakar | Adamov
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Česká spořitelna a Jabber?
    Máš recht. Běž. :-D
    Kdo vám tvrdí, že jste paranoidní, ten v tom spiknutí s největší pravděpodobností jede taky.
    thingie avatar 8.9.2008 21:41 thingie | skóre: 8
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Česká spořitelna a Jabber?
    Ále kam?
    Růžové lži.
    otula avatar 8.9.2008 21:42 otula | skóre: 45 | blog: otakar | Adamov
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Česká spořitelna a Jabber?
    Nejlíp do kavárny nebo cukrárny ;-)
    Kdo vám tvrdí, že jste paranoidní, ten v tom spiknutí s největší pravděpodobností jede taky.
    8.9.2008 22:08 miro
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Česká spořitelna a Jabber?
    Hm, a udělají mi tam to kafe na sekeru s pětiprocentním úrokem? :-)
    otula avatar 8.9.2008 22:32 otula | skóre: 45 | blog: otakar | Adamov
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Česká spořitelna a Jabber?
    Když si vyhlídneš nějakou sličnou kavárnici, tak třeba i s 20% úrokem a ještě tam přijdeš rád znovu :-p
    Kdo vám tvrdí, že jste paranoidní, ten v tom spiknutí s největší pravděpodobností jede taky.
    Xeelee avatar 8.9.2008 22:20 Xeelee | skóre: 9 | blog: Xeeleeho diagnóza | Praha
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Česká spořitelna a Jabber?
    Jednou jsem jim psal nějaký dotaz a neodpověděli. Když budou online na GTalku, tak bude mnohem snažší je otravovat a zjistit co potřebuju ;-)
    Jak by řekl esperantista: „Bonvolu alsendi la pordiston. Laŭŝajne estas rano en mia bideo!“
    thingie avatar 8.9.2008 22:22 thingie | skóre: 8
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Česká spořitelna a Jabber?
    Ignorovat lidi na e-mailu mi nepřijde o nic lehčí než to samé na Jabberu.
    Růžové lži.
    Xeelee avatar 8.9.2008 22:27 Xeelee | skóre: 9 | blog: Xeeleeho diagnóza | Praha
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Česká spořitelna a Jabber?
    Stačí začít nějakou nenápadnou otázkou nebo klasickým ste tam? a čekat na odpověď. Pak už se nebudou moct tvářit že tam nikdo není. V horším případě u PC nikdo nebude. Když už ale uvažují o komunikaci s klienty touto cestou…
    Jak by řekl esperantista: „Bonvolu alsendi la pordiston. Laŭŝajne estas rano en mia bideo!“
    8.9.2008 21:12 Milan
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Česká spořitelna a Jabber?
    Tak nebo tak, ja od CS mizim. V novem ustavu komunikuji emailem a to promptne...
    8.9.2008 21:14 Käyttäjä 11133 | skóre: 58 | blog: Ajattelee menneisyyttä
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Česká spořitelna a Jabber?
    A je ten e-mail alespoň šifrovaný? :-) Pokud ne, tak se raději obejdu bez. :D
    9.9.2008 08:36 Milan
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Česká spořitelna a Jabber?
    Veci ktere chci resit emailem nebo jinym komunikacnim prostredkem typu email, icq, jabber, gtalk atd. nejsou prilis soukrome a netrapi me. Je se potrebuju promptne domluvit. Detaily osobne nebo pres zabezpeceny internetbanking....
    pavlix avatar 13.9.2008 02:17 pavlix | skóre: 54 | blog: pavlix
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Česká spořitelna a Jabber?
    To mi přijde jak odpověď na nějaký jiný příspěvek než ke kterému je napsaná.
    Já už tu vlastně ani nejsem. Abclinuxu umřelo.
    Luboš Doležel (Doli) avatar 8.9.2008 21:20 Luboš Doležel (Doli) | skóre: 98 | blog: Doliho blog | Kladensko
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Česká spořitelna a Jabber?
    U ČS to funguje taky promptně.

    Já: Proč blokujete na firewallu spojení na Servis24 ze zahraničí? Ozkoušeno ze dvou zemí, podle tcptraceroute je to blokováno jeden hop před serverem, není to tedy chyba na cestě.

    Jejich odpověď: Pošlete mi prosím screenshot vašeho prohlížeče. Uděláte to stisken PrintScreen a...

    :-D
    otula avatar 8.9.2008 21:28 otula | skóre: 45 | blog: otakar | Adamov
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Česká spořitelna a Jabber?
    Komunikace na úrovni :-D
    Kdo vám tvrdí, že jste paranoidní, ten v tom spiknutí s největší pravděpodobností jede taky.
    8.9.2008 21:30 diverman | skóre: 32 | blog: život s tučňáčkem
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Česká spořitelna a Jabber?
    ...a dal?
    deb http://ftp.cz.debian.org/debian jessie main contrib non-free
    Luboš Doležel (Doli) avatar 8.9.2008 21:38 Luboš Doležel (Doli) | skóre: 98 | blog: Doliho blog | Kladensko
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Česká spořitelna a Jabber?
    Vzhledem k romu, že jsem milé slečně zdůrazňoval, že jsem IT technik (protože mi poprvé na první variantu mailu napsala, že tomu nerozumí a mám to tedy popsat podrobněji), jsem už dále neodpovídal. Měl bych pro ni jen sprostá slova, proč to kurník nepošle někomu, kdo tomu rozumí.

    Z jiného soudku: 4. srpna jsem reklamoval, že mi naúčtovali 200 Kč za vedení karty, což mám i podle paní z linky mít jako student bezplatně. Jsou to jen dvě kila, ale jde hlavně o princip. Volal jsem tam před 2 týdny a prý na vyřízení reklamace mají měsíc; vyjádření pak má přijít poštou. Jsem zvědav, co mi budou říkat, až jim zítra zavolám, co jako bude s tou reklamací. (Hovor z podávání reklamace mám nahraný.)
    8.9.2008 22:08 tom
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Česká spořitelna a Jabber?
    Todle se bezne stava pri prechodu na VS. Z jejich pohledu jste studentem do konce prazdnin a pak az od zapisu na VS. Takze pokud prechazite na VS a mate zapis v zari, tak to nauctovali spravne.
    pavlix avatar 8.9.2008 23:20 pavlix | skóre: 54 | blog: pavlix
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Česká spořitelna a Jabber?
    Jejich chyba. Nezájem.

    Při jejich přechodu na jinou pojišťovnu zase ztratili pojistnou smlouvu, na kterou jsem v zahraničí spoléhal. (Nikdo nevěděl, že jsem jejich.)
    Já už tu vlastně ani nejsem. Abclinuxu umřelo.
    Luboš Doležel (Doli) avatar 9.9.2008 01:10 Luboš Doležel (Doli) | skóre: 98 | blog: Doliho blog | Kladensko
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Česká spořitelna a Jabber?
    Oni přece nemohou vědět, že jdu na VŠ. Třeba jsem na gymplu propadnul a opakuju ročník :-) Na doložení studia mám vždy asi do konce října.
    Xeelee avatar 9.9.2008 06:35 Xeelee | skóre: 9 | blog: Xeeleeho diagnóza | Praha
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Česká spořitelna a Jabber?
    Ale dělají to tak. Já opakuju čtvrtý ročník na střední a odebrali mi sirotčí důchod. Přitom jsem jim posílal rozhodnutí o povolení opakovat ročník dva měsíce předem. Když jsem jim pak volal, tak jsem se dozvěděl, že potřebují potvrzení o studiu. Ach jo…
    Jak by řekl esperantista: „Bonvolu alsendi la pordiston. Laŭŝajne estas rano en mia bideo!“
    9.9.2008 09:01 tom
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Česká spořitelna a Jabber?
    Zrejme, kdyz jste daval minule, tak si precetli, ze jste ve ctvrtaku (za me tam myslim byla kolonka predpokladane datum ukonceni studia). A kdyz pak jdete na VS a zapisete se az v zari, tak tam budete mit mezeru, kdy Vam to vedeni nauctujou, takze to mozna ani nevyreklamujete.
    Luboš Doležel (Doli) avatar 9.9.2008 13:09 Luboš Doležel (Doli) | skóre: 98 | blog: Doliho blog | Kladensko
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Česká spořitelna a Jabber?
    Hovadina. Taková kolonka tam není, nemůžou vědět, kam jdu studovat, jestli jsem dostudoval atd. A nemůžou ani vědět, kdy mám zápis. Na dodání potvrzení mám do října, tohle mi naúčtovali rok po vydání nové karty.
    8.9.2008 21:35 Ladicek | skóre: 28 | blog: variace | Havlíčkův brod
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Česká spořitelna a Jabber?
    podle tcptraceroute je to blokováno jeden hop před serverem, není to tedy chyba na cestě
    Podobný problém teď řeším (ne teda se spořkou): traceroute z A na B končí jeden hop před B, traceroute z B na A končí jeden hop před A. A moje hlava už dva týdny vyhrožuje, že exploduje :-)
    Ještě na tom nejsem tak špatně, abych četl Viewegha.
    8.9.2008 22:03 trekker.dk | skóre: 72
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Česká spořitelna a Jabber?
    TTL?
    Quando omni flunkus moritati
    8.9.2008 22:16 Ladicek | skóre: 28 | blog: variace | Havlíčkův brod
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Česká spořitelna a Jabber?
    Těch hopů je asi 20, a explicitně TTL ICMP paketů nenastavuju, takže snad ne. Největší prča je, že mezi A a C to funguje, a jediný relevantní rozdíl mezi B a C, který mne napadá, je poskytovatel připojení. No nic, to je úplně OT.
    Ještě na tom nejsem tak špatně, abych četl Viewegha.
    8.9.2008 23:07 RapMan | skóre: 14 | blog: RapMan
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Česká spořitelna a Jabber?
    Jsem v Nemecku a z servis24.cz nemam problem.
    Luboš Doležel (Doli) avatar 9.9.2008 01:11 Luboš Doležel (Doli) | skóre: 98 | blog: Doliho blog | Kladensko
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Česká spořitelna a Jabber?
    Třeba to slečna nakonec přeposlala, ale nešlo to ze dvou různých zemí (a z ČR to v ten samý moment šlo).
    freshmouse avatar 9.9.2008 09:32 freshmouse | skóre: 42 | blog: Bruno Banány
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Česká spořitelna a Jabber?
    Experti útočí. :-)
    Luban avatar 9.9.2008 08:33 Luban | skóre: 17
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Česká spořitelna a Jabber?
    Pěkně hloupá anketka. Zjišťovat, jaký program vyhovuje. Spíše by měli osondovat způsob komunikace, který klienti preferují. V případě IM by to chtělo otevřený protokol, ale to by člověk chtěl moc :o).
    Xeelee avatar 9.9.2008 14:07 Xeelee | skóre: 9 | blog: Xeeleeho diagnóza | Praha
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Česká spořitelna a Jabber?
    Vždyť vlastně jde o protokol. Za ICQ si dosaď nějakého ne/oficiálního klienta nebo ICQ transport a za GTalk oblíbeného Jabber klienta. Tu anketu musí pochopit především klienti, ne IT experti.
    Jak by řekl esperantista: „Bonvolu alsendi la pordiston. Laŭŝajne estas rano en mia bideo!“
    Luban avatar 9.9.2008 14:20 Luban | skóre: 17
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Česká spořitelna a Jabber?
    Já asi těžko budu s nimi volat přes můj xxx@jabber.cz :o). Nejsem žádný IT odborník, ale stále si myslím, že je to dost matoucí i pro laika. Chápal bych anketu týkající se formy (mail, webové rozhraní, VOIP apod.) a ne tam míchat protokoly a programy.
    Xeelee avatar 9.9.2008 14:41 Xeelee | skóre: 9 | blog: Xeeleeho diagnóza | Praha
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Česká spořitelna a Jabber?
    A kdo tvrdí, že se musí jednat o VoIP? Přes ICQ, Skype i GTalk se dají posílat i textové zprávy. Většina lidí doma stejně nemá mikrofon a laik IMHO neví, že se přes GTalk dá volat (pokud vůbec ví co to je). Ty bys asi měl v anketě nejradši OSCAR, Skype, XMPP a pokud možno co nejmenší počet hlasů. 99 % návštěvníků by netušilo, co ty divný názvy znamenaj. Laik prostě koukne a klikne na to co používá.
    Jak by řekl esperantista: „Bonvolu alsendi la pordiston. Laŭŝajne estas rano en mia bideo!“
    Luboš Doležel (Doli) avatar 9.9.2008 14:48 Luboš Doležel (Doli) | skóre: 98 | blog: Doliho blog | Kladensko
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Česká spořitelna a Jabber?
    Jsem ovšem zvědav, jak budou u proprietárních řešení zajišťovat rozdělování chatů mezi víc operátorek.
    9.9.2008 15:05 Käyttäjä 11133 | skóre: 58 | blog: Ajattelee menneisyyttä
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Česká spořitelna a Jabber?
    Nijak, budou mít jednu :D
    freshmouse avatar 9.9.2008 15:14 freshmouse | skóre: 42 | blog: Bruno Banány
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Česká spořitelna a Jabber?
    Chtěl jsi asi říct: "Budou tam mít jednu rychlou." :-)
    Jendа avatar 9.9.2008 15:07 Jendа | skóre: 78 | blog: Jenda | JO70FB
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Česká spořitelna a Jabber?
    Budou tam mít uvedeno víc čísel :-)
    Xeelee avatar 9.9.2008 15:29 Xeelee | skóre: 9 | blog: Xeeleeho diagnóza | Praha
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Česká spořitelna a Jabber?
    Budou tam mít vlastní server a na GTalk hodí bobek :-)

    Nebo tam taky možná budou mít jen ICQ6 :-D
    Jak by řekl esperantista: „Bonvolu alsendi la pordiston. Laŭŝajne estas rano en mia bideo!“
    Luban avatar 9.9.2008 14:49 Luban | skóre: 17
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Česká spořitelna a Jabber?
    Ale já jsem psal, co bych bych měl v anketě nejraději :o). Mrkni výše.
    unknown_ avatar 9.9.2008 19:05 unknown_ | skóre: 30 | blog: blog
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Česká spořitelna a Jabber?
    Tak mázněte cookies a hlasujte znova ;-)
    unknown_ avatar 9.9.2008 19:24 unknown_ | skóre: 30 | blog: blog
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Česká spořitelna a Jabber?
    A vypadá to, že stačí vypnout cookies a jenom klikat a klikat.
    mkoubik avatar 9.9.2008 19:52 mkoubik | skóre: 5 | blog: lorem_ipsum | Praha 8 - Bohnice
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Česká spořitelna a Jabber?
    Stačí si ve firebugu zapnout debugovani javascriptu, dat si breakpoint pred odesilani requestu a pak si precist promennou "url" (pro gtalk je to http://www.csas.cz/opinio_ie/s?s=1830&imageVote=true&q1multiple_2=true&submitSurvey=Hlasovat&i=-1&ticket=moAoY&pe=true§ion1=1&r=265233&lang=&fromS=1&ac=next&toS=1&enc=5435406&s=1830).

    Tu pak staci refreshovat (s vypnutyma cookies), nebo prohnat wgetem v cyklu.
    9.9.2008 20:51 Stov1k | skóre: 14
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Česká spořitelna a Jabber?
    Koukam, že si GoogleTalk nějak polepšil :-D
    9.9.2008 21:16 M. Lox | skóre: 12
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Česká spořitelna a Jabber?
    A já si říkal, že GTalk nemůže mít půlku ICQ :-)
    make menuconfig, not war!
    10.9.2008 17:36 Stov1k | skóre: 14
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Česká spořitelna a Jabber?
    Když má víc než skype :-)
    otula avatar 10.9.2008 18:53 otula | skóre: 45 | blog: otakar | Adamov
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Česká spořitelna a Jabber?
    Že ale má ČSas spoustu uvědomělých uživatelů :-D
    Kdo vám tvrdí, že jste paranoidní, ten v tom spiknutí s největší pravděpodobností jede taky.
    unknown_ avatar 9.9.2008 21:38 unknown_ | skóre: 30 | blog: blog
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Česká spořitelna a Jabber?
    I díky tobě si může polepšit :-D A samozřejmě díky mkoubikovi
    9.9.2008 22:20 Ladicek | skóre: 28 | blog: variace | Havlíčkův brod
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Česká spořitelna a Jabber?
    Za našich mladých let se podobným pitominám říkalo medvědí služba. Na těch stařeckých řečech o dnešní mládeži asi něco bude.
    Ještě na tom nejsem tak špatně, abych četl Viewegha.
    Xeelee avatar 9.9.2008 22:18 Xeelee | skóre: 9 | blog: Xeeleeho diagnóza | Praha
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Česká spořitelna a Jabber?
    ROFL

    Koukal jsem na to jak puk 8-O než jsem se podíval do blogu. Nebude to adminům připadat trošku divný ;-)
    Jak by řekl esperantista: „Bonvolu alsendi la pordiston. Laŭŝajne estas rano en mia bideo!“
    houska avatar 10.9.2008 15:52 houska | skóre: 41 | blog: HW
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Česká spořitelna a Jabber?
    ted pisou ze tento vyzkum jsme jiz dokoncili ... zajimave :D
    xkucf03 avatar 10.9.2008 10:17 xkucf03 | skóre: 50 | blog: xkucf03
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Česká spořitelna a Jabber?
    LOL, tak jestli Spořka rozjede oficiální komunikaci s klienty pomocí ICQ, potvrdí tak svoji pověst nejhorší banky v ČR.
    Mám rád, když se lidé přou, znamená to, že vědí, co dělají, a že mají směr. Frantovo.cz, SQL-DK, Relational pipes
    Xeelee avatar 10.9.2008 16:43 Xeelee | skóre: 9 | blog: Xeeleeho diagnóza | Praha
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Česká spořitelna a Jabber?
    Jak to spolu souvisí? %-)
    Jak by řekl esperantista: „Bonvolu alsendi la pordiston. Laŭŝajne estas rano en mia bideo!“
    11.9.2008 16:04 zenek | skóre: 8 | blog: Hello_world
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Česká spořitelna a Jabber?
    Za to komerčka, která donedávna neměla použitelné elektronické bankovnictví nejhorší není jo?
    Stop Skype Plague. , moje Jabber ID: zenek.k@jabbim.cz. Nejlepší XMPP server. DRM.
    Xeelee avatar 10.9.2008 21:21 Xeelee | skóre: 9 | blog: Xeeleeho diagnóza | Praha
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Česká spořitelna a Jabber?
    Ehm… hlavně nenápadně. GTalk už málem předběhl ICQ. To je trošku divný v ČR L.P. 2008, ne?
    Jak by řekl esperantista: „Bonvolu alsendi la pordiston. Laŭŝajne estas rano en mia bideo!“
    houska avatar 11.9.2008 07:44 houska | skóre: 41 | blog: HW
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Česká spořitelna a Jabber?
    treba ted bude CS cpat uzivatelum jabber :)
    11.9.2008 14:37 Stov1k | skóre: 14
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Česká spořitelna a Jabber?
    no nevim, anketa záhadně zmizela :-)
    houska avatar 11.9.2008 14:43 houska | skóre: 41 | blog: HW
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Česká spořitelna a Jabber?
    asi uz maj' viteze :)
    Xeelee avatar 11.9.2008 14:58 Xeelee | skóre: 9 | blog: Xeeleeho diagnóza | Praha
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Česká spořitelna a Jabber?
    Třeba jo, až ho nasadí Seznam ;-) Pro jistotu bych ČS infiltroval FLOSS pozitivními manažery :-D
    Jak by řekl esperantista: „Bonvolu alsendi la pordiston. Laŭŝajne estas rano en mia bideo!“

    Založit nové vláknoNahoru

    Tiskni Sdílej: Linkuj Jaggni to Vybrali.sme.sk Google Del.icio.us Facebook

    ISSN 1214-1267   www.czech-server.cz
    © 1999-2015 Nitemedia s. r. o. Všechna práva vyhrazena.