abclinuxu.cz AbcLinuxu.cz itbiz.cz ITBiz.cz HDmag.cz HDmag.cz abcprace.cz AbcPráce.cz
AbcLinuxu hledá autory!
Inzerujte na AbcPráce.cz od 950 Kč
Rozšířené hledání
×
    včera 19:55 | Zajímavý software

    Uživatelé mobilních telefonů s Linuxem si nyní mohou nainstalovat aplikaci Mobilní Datovka. Díky tomu je přístup k datovým schránkám dostupný i na zařízeních s mobilními linuxovými distribucemi, jako jsou například Mobian, NixOS Mobile, pmOS atd. Aplikace je dostupná na Flathubu.

    David Heidelberg | Komentářů: 0
    včera 13:33 | Komunita

    Software Freedom Conservancy v novém dokumentu shrnuje doporučení, jak přistupovat ke generativní AI založené na LLM při přispívání do svobodného a open-source softwaru. Mimo jiné vyzývá k obezřetnosti, transparentnosti a revizi generovaného kódu člověkem.

    |🇵🇸 | Komentářů: 7
    včera 13:22 | Nová verze

    Byla vydána nová verze 5.6.0 programu na úpravu digitálních fotografií darktable (Wikipedie).

    Ladislav Hagara | Komentářů: 0
    20.6. 20:11 | Komunita

    Na čem aktuálně pracují vývojáři GNOME a KDE Plasma? Pravidelný přehled novinek v Týden v GNOME a Týden v KDE Plasma. V Týdnu v GNOME je zmíněn flatpak balíček pro GIMP 0.54.1 z roku 1996. Jedná se o poslední verzi GIMPu postavenou nad toolkitem Motif.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 0
    20.6. 19:11 | Nová verze

    Home Assistant Operating System, tj. linuxová distribuce optimalizována pro hostování Home Assistanta a jeho aplikací, byl vydán v nové major verzi 18.0.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 1
    20.6. 18:11 | Komunita

    Po šestiletém úsilí byla z jádra Linux odstraněna funkce strncpy(). Všechna předchozí volání této funkce byla převedena na bezpečnější alternativy.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 1
    20.6. 17:22 | Nová verze

    Byla vydána nová verze 261 správce systému a služeb systemd (Wikipedie, GitHub). Z novinek lze vypíchnout nový subsystém IMDS (Cloud "Instance Metadata Service"), nový příkaz storagectl nebo novou komponentu systemd-sysinstall.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 6
    20.6. 12:00 | Nová verze

    Vývojové prostředí Qt Creator bylo vydáno ve verzi 20 (seznam změn). Novinky zahrnují hlavně rozšíření pro integraci LLM agentů nebo minimalistický editační režim uživatelského rozhraní („zen mode“).

    |🇵🇸 | Komentářů: 0
    19.6. 10:22 | Humor

    Už jste se prolétli na webu Google Earth? Přibyl tam Simulátor letu (Nástroje / Simulátor letu). Funguje i bez účtu Google [𝕏].

    Ladislav Hagara | Komentářů: 1
    19.6. 09:55 | Nová verze

    Byla vydána nová verze 4.7 (𝕏, Bluesky, Mastodon) multiplatformního open source herního enginu Godot (Wikipedie, GitHub). Přehled novinek i s náhledy v příspěvku na blogu.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 3
    Které desktopové prostředí na Linuxu používáte?
     (11%)
     (8%)
     (2%)
     (16%)
     (31%)
     (3%)
     (6%)
     (2%)
     (15%)
     (26%)
    Celkem 1961 hlasů
     Komentářů: 30, poslední 3.4. 20:20
    Rozcestník

    Proc nema rad Bill Gates linux

    14.1.2006 23:51 | Přečteno: 2650× | staré zápisky | poslední úprava: 21.5.2006 22:29

    pár vtipů pro lepší náladu
    "Ptá se syn Billa Gatese: "Tati, chci vyzkoušet sex, co mám dělat?" "No synu, vezmeš si z mé garáže to největší auto, oblečeš si nejlepší oblek, vezmeš dívku do nejdražší restaurace ve městě, po večeři si najmeš v parku kočár s koňmi a vezmeš jí na okruh okolo jezera, cestou koupíš největší kytici květin jakou seženeš a na konec objednáš v hotelu Plaza prezidentský apartmán a tam se ti dívka podvolí..."

    "Ale tati!!! Kde jsou romantické procházky, letmé dotyky, čtení poezie za měsíčního svitu...???" "Synku, to si vymysleli linuxáci, aby mohli souložit zadarmo..."

    -----------------------------------------------------------------------

    Byl jeden mladý muž a chtěl být slavným básníkem. "Chci, aby má díla četl celý svět, aby lidé při čtení propadali emocím, aby křičeli, plakali, rudli vzteky a dupali a nikdy nezapomněli, co četli."
    Jeho přání se splnilo. Píše v Redmondu chybové hlášky pro Microsoft.

    -----------------------------------------------------------------------
    Výstava nejmodernější americké výpočetní techniky v Praze; prodavač hrdě vysvětluje: "Toto je nejmodernější model amerického počítače.Obsahuje nejmodernější software a dokáže porozumět hovorové lidské řeči. Splní jakékoli přání, které vyslovíte."
    "Smím to vyzkoušet?" ptá se Josef.
    "Samozřejmě pane. Pojďte blíž a mluvte."
    "Formát cé, dvojtečka enter.

    -----------------------------------------------------------------------
    Přijde se podívat Svatý Petr do pekla a vidí všude mrtvoly čertů, kotle rozbité, stěny rozřezané... hledá tedy Satana, až ho najde, jak se klepe za jedním z kotlů.
    "Co se tady děje?" ptá se ho.
    Satan se nejdřív vyděšeně rozhlídne kolem a pak potichu spustí: "Před dvěmi dny k nám přišel jeden programátor a hned vytáhl pilu a začal tady všechno ničit a zabíjet. V celém pekle je už jen pár čertů, nemůžeš si ho radši vzít do nebe?" Svatý Petr se smiluje a luskne prsty. Programátor se rozhlíží kolem, všude obláčky, klid mír, děti si hrají, andělé poletují sem a tam. Chvíli sleduje tu krásu, pak nastartuje pilu a zařve:
    "Bonus level!"

    Hezký den.        

    Hodnocení: 75 %

            špatnédobré        

    Anketa

    Který vtip se Vám nejvíc líbil
     (20 %)
     (14 %)
     (17 %)
     (67 %)
    Celkem 162 hlasů

    Tiskni Sdílej: Linkuj Jaggni to Vybrali.sme.sk Google Del.icio.us Facebook

    Komentáře

    Vložit další komentář

    David Watzke avatar 14.1.2006 23:55 David Watzke | skóre: 74 | blog: Blog... | Praha
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Proc nema rad Bill Gates linux
    LOL :-D 3. je Kool.
    “Being honest may not get you a lot of friends but it’ll always get you the right ones” ―John Lennon
    vencour avatar 15.1.2006 00:42 vencour | skóre: 56 | blog: Tady je Vencourovo | Praha+západní Čechy
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Proc nema rad Bill Gates linux

    Jj :-D

    Ty nejhlubší objevy nečekají nutně za příští hvězdou. Jsou uvnitř nás utkány do vláken, která nás spojují, nás všechny.
    Heron avatar 15.1.2006 00:25 Heron | skóre: 53 | blog: root_at_heron | Olomouc
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Proc nema rad Bill Gates linux (update)
    Hehee, mě se líbí ta 2.
    15.1.2006 00:32 NFT
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Proc nema rad Bill Gates linux (update)
    kto by to povedal, ze dnesok zacne tak nadherne :-D
    Luboš Doležel (Doli) avatar 15.1.2006 00:41 Luboš Doležel (Doli) | skóre: 98 | blog: Doliho blog | Kladensko
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Proc nema rad Bill Gates linux (update)
    Mě se líbí ten poslední :-D
    15.1.2006 11:35 dghemo | skóre: 3 | blog: DummiesDump
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Proc nema rad Bill Gates linux (update)
    ...jasne IDKFA, IDDQD a do nich !!!!
    15.1.2006 16:31 wifinista | skóre: 25 | blog: Nesmyslný Svět | Drozdov
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Proc nema rad Bill Gates linux (update)
    Taky mi příde jako nejlepší ten poslední :-)
    Jdeme na BONUS LEVEL!!!
    Umět dobře pracovat s PC vůbec neznamená umět dobře vytvářet makra v Microsoft Office
    16.1.2006 10:13 David Jež | skóre: 42 | blog: -djz | Brno
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Proc nema rad Bill Gates linux (update)
    Tak tak, nabrousíme zuby a půjdeme :-). Prý IDKFA a IDDQD, pche to je nečestné a nesportovní, ale spíše se hodí IDBEHOLDL pro krtky ...
    -djz
    "Yield to temptation; it may not pass your way again." -- R. A. Heinlein
    15.1.2006 01:45 xkesh | skóre: 46 | blog: eXtempore
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Proc nema rad Bill Gates linux (update)
    ... Obsahuje nejmodernější software a dokáže porozumět hovorové lidské řeči. Splní jakékoli přání, které vyslovíte." "Smím to vyzkoušet?" ptá se Josef. "Samozřejmě pane. Pojďte blíž a mluvte." "Formát cé, dvojtečka enter.
    bash: Formát: command not found
    
    15.1.2006 11:38 klassik | skóre: 24 | blog: Klassikov | Praha
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Proc nema rad Bill Gates linux (update)
    :-))))))))))))))))))))))))))))))))))) hahahahahaha tak to je good
    V podstatě nic nevím
    15.1.2006 14:46 alium | skóre: 38 | blog: Category 1100
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Proc nema rad Bill Gates linux (update)
    Nemas nejmodernejsi SW na svete :)
    15.1.2006 12:11 Bones | skóre: 15 | blog:
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Proc nema rad Bill Gates linux (update)
    LOL :-), moc pekne, prvni vtip jsemuz nekde cetl, ale uz nevim kde ...
    15.1.2006 14:27 n3tman | blog: Pulp_Fiction
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Proc nema rad Bill Gates linux (update)
    Ten tady už totiž byl, v jednom blogu :-D

    Ale jinak se mě líbí všechny vtipy ;-)

    Berme život s nadhledem! ;-)
    15.1.2006 17:29 Michal Vyskočil | skóre: 60 | blog: miblog | Praha
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Proc nema rad Bill Gates linux (update)
    Škoda, že jsi nedal anketu na téma který vtip se líbil nejvíce. Já osobně hlasuji pro 2 :-D.
    When your hammer is C++, everything begins to look like a thumb.
    15.1.2006 17:42 alium | skóre: 38 | blog: Category 1100
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Proc nema rad Bill Gates linux (update)
    anketa přidána :)
    15.1.2006 20:51 Michal Kubeček | skóre: 71 | Luštěnice
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Proc nema rad Bill Gates linux (update) + ANKETA
    Tak schválně: jak dlouho bude trvat, než jako obvykle někdo přijde s objevem, že součet je větší než 100 procent? :-)
    16.1.2006 02:00 trekker.dk | skóre: 72
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Proc nema rad Bill Gates linux (update) + ANKETA
    Ale vždyť součet je větší než 100% ?! Jak je toto možné?

    Máš radost? ;-)
    Quando omni flunkus moritati
    Dalibor Smolík avatar 16.1.2006 11:58 Dalibor Smolík | skóre: 54 | blog: Postrehy_ze_zivota | 50°5'31.93"N,14°19'35.51"E
    Rozbalit Rozbalit vše Re: Proc nema rad Bill Gates linux (update) + ANKETA
    Ať počítám jak počítám, stále se mi to nemůže vejít do stovky :-D
    Rozdíly v řeči a ve zvyklostech neznamenají vůbec nic, budeme-li mít stejné cíle a otevřená srdce.

    Založit nové vláknoNahoru

    ISSN 1214-1267   www.czech-server.cz
    © 1999-2015 Nitemedia s. r. o. Všechna práva vyhrazena.