abclinuxu.cz AbcLinuxu.cz itbiz.cz ITBiz.cz HDmag.cz HDmag.cz abcprace.cz AbcPráce.cz
AbcLinuxu hledá autory!
Inzerujte na AbcPráce.cz od 950 Kč
Rozšířené hledání
×
    dnes 04:33 | Komunita

    Konference OpenAlt 2026 hledá přednášející. Proběhne o víkendu 7. a 8. listopadu na půdě Fakulty informačních technologií VUT v Brně. Témata konference jsou: Otevřený a svobodný software, IoT a Hnutí tvůrců, Vzdělávání, Bezpečnost a soukromí, Otevřená společnost, komunity a data, OpenMobility a další.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 0
    dnes 04:22 | IT novinky

    Společnosti OpenAI a Broadcom oznámily čip optimalizovaný pro AI pojmenovaný Jalapeño.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 0
    včera 20:22 | Nová verze

    Deno (Wikipedie), běhové prostředí (runtime) pro JavaScript, TypeScript a WebAssembly, bylo vydáno v nové verzi 2.9. Hlavní novinkou je deno desktop pro převod Deno projektu na desktopovou aplikaci. Jedná se o alternativu k frameworkům Electron nebo Tauri.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 2
    včera 15:44 | IT novinky

    Od zítra jsou Datové schránky oficiálně na nové adrese datovka.gov.cz. Adresa mojedatovaschranka.cz zůstává funkční do 27. srpna 2026, následně budou uživatelé automaticky přesměrováni na datovka.gov.cz.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 3
    včera 13:44 | Nová verze

    Dolphin (Wikipedie), tj. open source multiplatformní emulátor herních konzolí GameCube a Wii od Nintenda, byl vydán ve verzi 2606. S podporou Game Boy Playeru.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 0
    včera 11:11 | Zajímavý software

    Vasudeva Kamath představil utilitu debvulns, alternativu k nativní utilitě debsecan, pro výpis zranitelností v Debianu. Navíc má především možnost výstupu ve strukturovaných formátech JSON a CSV. V plánu je exportér pro Prometheus.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 0
    24.6. 21:44 | IT novinky

    Oficiální český státní eshop s elektronickými dálničními známkami nově najdete na edalnice.gov.cz. Doména gov.cz jasně potvrzuje, že jste na oficiálním státním webu [𝕏].

    Ladislav Hagara | Komentářů: 26
    24.6. 14:22 | Nová verze

    Byla vydána nová verze 4.8.0 interaktivního shellu fish (friendly interactive shell, Wikipedie). Přehled novinek v poznámkách k vydání.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 6
    24.6. 12:00 | Nová verze

    Byl aktualizován seznam 500 nejvýkonnějších superpočítačů na světě TOP500. Nejvýkonnějším superpočítačem se nově stal čínský LineShine v Národním superpočítačovém centru v Šen-čenu (NSCS) s výkonem 2,198 exaFLOPS. Z prvního místa sesadil americký superpočítač El Capitan s výkonem 1,809 exaFLOPS. Nejvýkonnější český počítač C24 klesl na 215 místo. Karolina, GPU partition klesla na 249. místo a Karolina, CPU partition na 475. místo.

    … více »
    Ladislav Hagara | Komentářů: 16
    23.6. 21:00 | IT novinky

    Zemřel průkopník videoherní hudby Bobby Prince (Wikipedie). Složil hudbu pro hry Wolfenstein 3D, Doom, Doom II, Duke Nukem II a Duke Nukem 3D.

    Ladislav Hagara | Komentářů: 18
    Které desktopové prostředí na Linuxu používáte?
     (11%)
     (8%)
     (2%)
     (17%)
     (31%)
     (3%)
     (6%)
     (2%)
     (15%)
     (26%)
    Celkem 1990 hlasů
     Komentářů: 30, poslední 3.4. 20:20
    Rozcestník

    free maily

    21.6.2006 18:29 | PC | poslední úprava: 16.8.2018 10:13

    edited.        

    Hodnocení: 42 %

            špatnédobré        

    Tiskni Sdílej: Linkuj Jaggni to Vybrali.sme.sk Google Del.icio.us Facebook

    Komentáře

    Vložit další komentář

    21.6.2006 18:32 Käyttäjä 11133 | skóre: 58 | blog: Ajattelee menneisyyttä
    Rozbalit Rozbalit vše Re: free maily
    165MB
    2728 e-mailů
    stativ avatar 21.6.2006 18:43 stativ | skóre: 54 | blog: SlaNé roury
    Rozbalit Rozbalit vše Re: free maily
    ca 7500 mailu, 93MB prostoru.
    Holt odebiram kompletni diskuse z abicka ;-)
    Ať sežeru elfa i s chlupama!!! ljirkovsky.wordpress.com stativ.tk
    21.6.2006 19:13 tired joe | skóre: 17 | blog: rootlet | Trenčín/Bratislava
    Rozbalit Rozbalit vše Re: free maily
    You are currently using 271 MB (10%) of your 2736 MB. Gmail proste nezaplníš :)
    Človek sa riadi zdravým rozumom, až keď už nezostáva žiadne iné riešenie.
    David Watzke avatar 21.6.2006 19:34 David Watzke | skóre: 74 | blog: Blog... | Praha
    Rozbalit Rozbalit vše Re: free maily
    8.8M z 38G :-D Stahuju maily k sobě ;-) Zrovna je jich tam 493. Průběžně to mažu a učím spamassassina... :-)
    “Being honest may not get you a lot of friends but it’ll always get you the right ones” ―John Lennon
    David Ježek avatar 21.6.2006 19:43 David Ježek | skóre: 83 | blog: Mostly_IMDB
    Rozbalit Rozbalit vše Re: free maily
    no to neni ten spravny pristup. ja mam na seznamu zabrano 0MB z 2GB (nebo uz je to vic? nevim). ale doma na lokalu mam tak zabrano cca 400MB z (moment nez to sectu .... 550GB). ale takhle to pocitat, to proste imho neni koser :-)
    21.6.2006 21:03 Tomáš Srnka | skóre: 7 | Bratislava/Praha
    Rozbalit Rozbalit vše Re: free maily
    Zabranich 600M (z 1,01TB ;-)) , cca 6000-7000 e-mailov :-)
    21.6.2006 19:43 .li | skóre: 6
    Rozbalit Rozbalit vše Re: free maily
    0.06MB (5 spamů) :-))
    21.6.2006 19:48 .li | skóre: 6
    Rozbalit Rozbalit vše Re: free maily
    btw tuhle adresu si nijak nehlídám, používám jí různě po netu s vědomím toho, že tam budou chodit spamy a stejně mi jich přijde jenom 5 za měsíc, což mi přijde celkem málo. Do ostatních schránek mi nechodí spam vůbec. Jsem sám, kdo má takové štěstí, nebo je to takhe u vás taky běžné ?
    David Watzke avatar 21.6.2006 19:49 David Watzke | skóre: 74 | blog: Blog... | Praha
    Rozbalit Rozbalit vše Re: free maily
    Jsi sám.
    “Being honest may not get you a lot of friends but it’ll always get you the right ones” ―John Lennon
    21.6.2006 20:01 .li | skóre: 6
    Rozbalit Rozbalit vše Re: free maily
    Jo Davide, sorry že jsem ti neodpověděl na ten mail se zvukovkou, všimnul jsem si toho až asi před týdnem, nějak mi to tam zapadlo...
    David Watzke avatar 21.6.2006 20:06 David Watzke | skóre: 74 | blog: Blog... | Praha
    Rozbalit Rozbalit vše Re: free maily
    To nevadí, beztak jsem si vybral IMHO výborně :-)
    “Being honest may not get you a lot of friends but it’ll always get you the right ones” ―John Lennon
    21.6.2006 19:53 Eregon | skóre: 22 | blog: Eregonovy_vymysly | Všudezdejší
    Rozbalit Rozbalit vše Re: free maily
    Jak smutný osud, skončit zcela osamocen v zaspamovaném vesmíru. Jak můžeš být tak out? :-D
    ~ w w w w (oo)   [oo] w w w w ~
    Josef Kufner avatar 21.6.2006 20:00 Josef Kufner | skóre: 70
    Rozbalit Rozbalit vše Re: free maily
    Mail stahuju na lokal a IMAP se lokalne kesuje taky, takze:
    $ du -sh .evolution/mail/
    473M    .evolution/mail/
    Hello world ! Segmentation fault (core dumped)
    21.6.2006 20:12 fakenickname | skóre: 42 | blog: fakeblog
    Rozbalit Rozbalit vše Re: free maily
    > pwd && du -shc Faktury Inbox Registrace Sent sportsmenrun 
    /home/dum8d0g/.mail
    172K    Faktury
    3,3M    Inbox
    172K    Registrace
    32K     Sent
    1,5M    work
    5,1M    celkem
    
    21.6.2006 20:16 blogsm | skóre: 8 | blog: mozektevidi
    Rozbalit Rozbalit vše Re: free maily
    Hm, tak to jsem myslel, že někdo bude mít třeba 2GB a bude si stěžovat, že 2GB je málo. :-)
    S linuxem teprve začínám! (už půl roku) mozektevidi.net
    21.6.2006 20:30 Zdeněk Burda | skóre: 61 | blog: Zdendův blog | Praha
    Rozbalit Rozbalit vše Re: free maily
    2GiB je málo :-( naštěstí nemám freemail

    Má pošta má aktuálně 2.2GiB a to tam nejsou žádné hovadiny (videa, ftípky a podobně). 900MiB jsem přesunul do archivu na jiný počítač.
    -- Nezdar není hanbou, hanbou je strach z pokusu.
    Luk avatar 21.6.2006 21:20 Luk | skóre: 47 | blog: Kacířské myšlenky | Kutná Hora
    Rozbalit Rozbalit vše Re: free maily
    Můj názor je možná dost ortodoxní, ale hned tak ho nezměním. Podle mě e-mail není vhodným způsobem k přenosu větších souborů, proto nepovažuji za nutné mít nějak extrémní prostor. A každému předem říkám, aby mi neposílal velké přílohy, že jsem na to alergický (a mám chuť zabíjet - hlavně za mnohamegové wordovské dokumenty neobsahující kromě jediného obrázku nic dalšího) :-D
    Šifrování je absolutní nutnost a pomáhá chránit před nekalými živly
    21.6.2006 21:37 fakenickname | skóre: 42 | blog: fakeblog
    Rozbalit Rozbalit vše Re: free maily
    Tak tak. Pro delší vzkazy e-mail, pro krátké zprávy IM, pro chat IRC a pro přenost souborů FTP (FILE TRANSFER PROTOCOL). Zvláštní, že lidé mají tendence zaměňovat významy jednotlivých prostředků.
    21.6.2006 21:38 Kyosuke | skóre: 28 | blog: nalady_v_modre
    Rozbalit Rozbalit vše Re: free maily
    Tak zrovna Zdeňka bych z neznalosti fakt nepodezříval... ;-)
    Luk avatar 21.6.2006 21:48 Luk | skóre: 47 | blog: Kacířské myšlenky | Kutná Hora
    Rozbalit Rozbalit vše Re: free maily
    Ale je nedůsledný ve výchově odesílatelů :-D
    Šifrování je absolutní nutnost a pomáhá chránit před nekalými živly
    22.6.2006 07:04 Zdeněk Burda | skóre: 61 | blog: Zdendův blog | Praha
    Rozbalit Rozbalit vše Re: free maily
    Pokud ti odesílatel dává peníze za to, že si ty jeho přílohy čtu a případně je řeším, tak ho vychovávat nebudu. Nejvíc místa mi totiž zabírá složka s pracovní poštou.
    -- Nezdar není hanbou, hanbou je strach z pokusu.
    Luk avatar 22.6.2006 09:06 Luk | skóre: 47 | blog: Kacířské myšlenky | Kutná Hora
    Rozbalit Rozbalit vše Re: free maily
    Můžeš vychovávat aspoň ty, kteří naopak chtějí peníze od tebe.
    Šifrování je absolutní nutnost a pomáhá chránit před nekalými živly
    22.6.2006 09:29 Zdeněk Burda | skóre: 61 | blog: Zdendův blog | Praha
    Rozbalit Rozbalit vše Re: free maily
    Tak od takových mi emaily nechodí.
    -- Nezdar není hanbou, hanbou je strach z pokusu.
    22.6.2006 12:15 Michal Vyskočil | skóre: 60 | blog: miblog | Praha
    Rozbalit Rozbalit vše Re: free maily
    Finanční úřad zatím e-maily neposílá :-D
    When your hammer is C++, everything begins to look like a thumb.
    msk avatar 22.6.2006 11:42 msk | skóre: 27 | blog: msk
    Rozbalit Rozbalit vše Re: free maily
    pro přenos souborů FTP
    Tak to vysvetlite mojmu providerovi, ktory pre mna nema volnu verejnu IPv4 adresu.
    Heron avatar 22.6.2006 11:45 Heron | skóre: 53 | blog: root_at_heron | Olomouc
    Rozbalit Rozbalit vše Re: free maily
    zmenit ISP
    21.6.2006 21:22 Zdeněk Štěpánek | skóre: 57 | blog: uz_mam_taky_blog | varnsdorf
    Rozbalit Rozbalit vše Re: free maily
    Mail neni skladiste.

    root@server:/var/mail/gavanet-zdenek# du -sh

    40M .

    Pak mam jeste starou schranku na atlasu kde mam asi 17MB, ale tam uz prijde jeden mail za mesic.

    Zdenek
    www.pirati.cz - s piráty do parlamentu i jinam www.gavanet.org - czfree varnsdorf
    21.6.2006 21:27 VícNežNic | skóre: 42 | blog: Spáleniště | Ne dost daleko
    Rozbalit Rozbalit vše Re: free maily
    Tak co s těma mailama?
    Copak toho není dost?
    masožravá palma avatar 21.6.2006 22:41 masožravá palma | skóre: 6 | blog: Agnes | Matka měst
    Rozbalit Rozbalit vše Re: free maily
    19 MB z 2736 MB; 499 mailů
    Mám městečko, podpořte průmysl a dopravu. Snižujte kriminalitu.
    21.6.2006 23:37 wifinista | skóre: 25 | blog: Nesmyslný Svět | Drozdov
    Rozbalit Rozbalit vše Re: free maily
    12 586 mailů (spamů) za poslední rok...
    něco kolem 4GB z 500GB
    Umět dobře pracovat s PC vůbec neznamená umět dobře vytvářet makra v Microsoft Office
    22.6.2006 10:59 kaaja | skóre: 24 | blog: Sem tam něco | Podbořany, Praha
    Rozbalit Rozbalit vše Re: free maily
    na Gmailu 203MB a 7834 emaulu (konzervaci).
    22.6.2006 19:18 helb | skóre: 9 | blog: helb | Kralovice
    Rozbalit Rozbalit vše Re: free maily
    0MB z 650...
    Ovládání hlasem? cat /dev/dsp > /dev/hda1
    22.6.2006 22:32 blogsm | skóre: 8 | blog: mozektevidi
    Rozbalit Rozbalit vše Re: free maily

    Mám víc ;-)

    S linuxem teprve začínám! (už půl roku) mozektevidi.net

    Založit nové vláknoNahoru

    ISSN 1214-1267   www.czech-server.cz
    © 1999-2015 Nitemedia s. r. o. Všechna práva vyhrazena.