Společnost Proton AG stojící za Proton Mailem a dalšími službami přidala do svého portfolia AI asistenta Lumo.
Amazon koupil společnost Bee zaměřenou na nositelnou osobní AI aktuálně nabízející náramek Pioneer (YouTube) s mikrofony zaznamenávající vše kolem [𝕏, LinkedIn].
Společnost Teufel nedávno představila svůj první open source Bluetooth reproduktor MYND.
Byla vydána verze 4.2 multiplatformního integrovaného vývojového prostředí (IDE) pro rychlý vývoj aplikaci (RAD) ve Free Pascalu Lazarus (Wikipedie). Využíván je Free Pascal Compiler (FPC) 3.2.2.
Anton Carniaux, právní zástupce Microsoft France, pod přísahou: Microsoft nemůže garantovat, že data z EU nepředá do USA bez EU souhlasu, musí dodržovat americké zákony.
Byl vydán Mozilla Firefox 141.0. Přehled novinek v poznámkách k vydání a poznámkách k vydání pro vývojáře. Lokální AI umí uspořádat podobné panely do skupin. Firefox na Linuxu využívá méně paměti. Řešeny jsou rovněž bezpečnostní chyby. Nový Firefox 141 je již k dispozici také na Flathubu a Snapcraftu.
NÚKIB upozorňuje na kritickou zranitelnost v SharePointu. Jedná se o kritickou zranitelnost typu RCE (remote code execution) – CVE-2025-53770, která umožňuje neautentizovaný vzdálený přístup a spuštění kódu, což může vést k úplnému převzetí kontroly nad serverem. Zranitelné verze jsou pouze on-premise verze a to konkrétně SharePoint Server 2016, 2019 a Subscription Edition. SharePoint Online (Microsoft 365) není touto zranitelností ohrožen.
Společnost Valve zpřísnila pravidla pro obsah, který je možné distribuovat ve službě Steam. Současně řadu her ze Steamu odstranila. V zásadách a pravidlech přibylo omezení 15: Obsah, který by mohl porušovat pravidla a normy stanovené zpracovateli plateb a souvisejícími sítěmi platebních karet a bankami nebo poskytovateli připojení k internetu. Sem spadají zejména určité druhy obsahu pouze pro dospělé.
Dle analytics.usa.gov je za posledních 90 dnů 6,2 % přístupů k webových stránkám a aplikacím federální vlády Spojených států z Linuxu.
Jak si zobrazit pomocí Chrome a na Chromiu založených webových prohlížečích stránky s neplatným certifikátem? Stačí napsat thisisunsafe.
Jaký zvukový výstup ze zvukové karty používáte?
sluchátka |
|
49% (754) |
reproduktory |
|
77% (1192) |
vestavěné reproduktory |
|
23% (363) |
žádné zvuky nechci |
|
3% (45) |
Celkem 1545 hlasů
Vytvořeno: 30.8.2007 00:52
Tiskni
Sdílej:
Obvykle v noťasu repráky, když je chuť tak nejlacinější KOSSy, doma nějaký Genius 4+1, co jsem dostal, slušně basujou. Jo a čekal, jsem, kdo bude první, abych se tu nevyjímal
Sluchátka s mikrofonem Koss SB40 a Koss R-65B. Ale dnes bych šel už jedině do Sennheiser-ů ve stejné cenové relaci (lepší provedení).
VoIP Ekiga
Sluchadla Philips SBC HP 800 alebo Sennheiser HD 477 zapojene do ZK Realtek.Ty Philipsy mam taky, uz peknou dobu a s obema nohama zlamanyma. Ja blbec se nechal tehdy nachytat na ty jejich photoshopovany fotky, na kterejch to vypada jak kovovy..... A kdyz ne sluchadla, tak RS-214 od Redstaru. Spokojenost.
Philips ma lepsi zvuk ako Sennheiser.
BTW uzavřené pecky strašně ničí bubínky.To muzu povrdit, kdyz se dyl poslouchaji dost na hlas tak to neni uplne idealni :) Proto sem je vymenil za ty sluchatka, kde uz to neni tak strasny.